Biseri iz skolskih dana

Sve sta je smijesno na internetu...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

Biseri iz skolskih dana

#1 Post Postao/la dugi_74 »

Javio mi se jedan drug iz skolskih dana na Facebook-u i prvo sto mi palo napamet je jedan njegov biser iz skolskih dana :lol: i otvaram temu.

U srednijoj skoli smo ucili i latinski jezik, i kad smo jednom imali test profesor nam rece da svako pise ime i prezime u listic koji dobija.
Na latinskom se mnoge rijeci zavrsavaju sa -us, da ne kazem sve :lol: i ovaj moj drug napisao i svoje ime na kraju sa -us, Mehmedus Jonuzus :lol: umjesto Mehmed Jonuzi.
p.s(ime je promijenjeno, samo prezime je isto [Happy.gif] )

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Biseri iz skolskih dana

#3 Post Postao/la beca »

došao novi učenik u razred...čas muzičkog

galama, ništa se ne čuje od učenika

kaže nastavnik novom učeniku da se predstavi, ovaj nije čuo šta ga pita, kaže mu drug do njega da mu je rekao nastavnik da pjeva himnu BiH

A ON ZAPOČE: zemljo tisuć ljetna :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Biseri iz skolskih dana

#5 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:pitao profesor učenika koja je manja jedinica od OM-a
kaže on OMIĆ



[To funny.gif]
[To funny.gif] [To funny.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Biseri iz skolskih dana

#6 Post Postao/la nella26 »

U osnovnoj školi odgovara ova Amela geografiju i kaže joj nastavnik da nabroji kontinente i ona ne zna a šapće joj moj rođak koji obnavlja razred i govori joj a ona za njim "Amerika, Azija, velika Srbija" [To funny.gif]
(Ataman se rat završio a nastavnik cijeli rat bio na liniji, poplavio čovjek kad je čuo) [To funny.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

Re: Biseri iz skolskih dana

#7 Post Postao/la dugi_74 »

[To funny.gif]

nella...neka se hvali bogu ona Amela sto nije bila u skoli na Kosovu :lol:
dobila bi i 1 za cijeli zivot (zbog netacnog i laznog odgovora :lol: ), a i batine sigurno :lol: :lol: :lol:

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Biseri iz skolskih dana

#9 Post Postao/la Emmi »

bili mi na exkursiji u becu....i odvedu nas u Schönbrunn kad u sklopu toga ima zoloski vrt, kaze nama profesorica sad idete sami da gledate zivotinje i srest cemo se za 2 sata opet na istom mjestu.....mi iza prvog brezuljka se sakrijemo i sjedemo da zapalimo i tako smo tu proveli dva sata.....kad smo se sreli sa njom pita ona nas jeste li vidjeli zirafe mi jesmooooooo....jeste li vidjeli slonove mi jesmoooooooo....kaze jeste li vidjeli kamile mi jesmoooooooooo kad ona: e tih zivotinja nema u ovom zoloskom vrtu.....kad navece nam kaze imate izlazak do 12 haj mi krenemo gradom malo se zanjele i dosle u 4 ujutro.......kad ona ceka na vratima kaze jao sto ste poranile hajmo na stadion i natjera nas da trcimo oko stadiona u stiklicama tri kruga kaze jedan za zoloski vrt, jedan sto ste zakasnile a jedan sto je meni volja a mi nemozemooooooooo umorne smo, kaze da vam zovem sad roditelje.....nezna se koja je brza bila od nas... :lol: :lol: :lol:
slika

Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

Re: Biseri iz skolskih dana

#10 Post Postao/la dugi_74 »

lile je napisao/la:bili mi na exkursiji u becu....i odvedu nas u Schönbrunn kad u sklopu toga ima zoloski vrt, kaze nama profesorica sad idete sami da gledate zivotinje i srest cemo se za 2 sata opet na istom mjestu.....mi iza prvog brezuljka se sakrijemo i sjedemo da zapalimo i tako smo tu proveli dva sata.....kad smo se sreli sa njom pita ona nas jeste li vidjeli zirafe mi jesmooooooo....jeste li vidjeli slonove mi jesmoooooooo....kaze jeste li vidjeli kamile mi jesmoooooooooo kad ona: e tih zivotinja nema u ovom zoloskom vrtu.....kad navece nam kaze imate izlazak do 12 haj mi krenemo gradom malo se zanjele i dosle u 4 ujutro.......kad ona ceka na vratima kaze jao sto ste poranile hajmo na stadion i natjera nas da trcimo oko stadiona u stiklicama tri kruga kaze jedan za zoloski vrt, jedan sto ste zakasnile a jedan sto je meni volja a mi nemozemooooooooo umorne smo, kaze da vam zovem sad roditelje.....nezna se koja je brza bila od nas... :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: [thumbup.gif]

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Biseri iz skolskih dana

#11 Post Postao/la Emmi »

u srednjoj skoli imala sam religiju........i profesor nam bio iz irana.........i uvjek govorio nesto negativno za nas bosance......i jednom gleda direktno u mene i kaze vi niste nikakvi muslimani u bosni dok vam je Allah dao rato..........ja gledam u njega reko jadan ti mi ratovali ca. 4 godine a iran i irak ratuje 16-17 god. kakvi ste vi onda muslimani, kad svi u smjeh........i izbaci me jaro sa casa........dosla kuci pricam svojima kaze otac hebem mu ja .......da nekazem sta, trebala si izac reko nebrini izbacio me sam........i otisao profesor kod direktora i rekao da ja ometam nastavu i da nisam pozeljna.......tako da sam bila oslobodjena za cijelu godinu...... [Happy.gif]
slika

salena
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 122
Pridružen/a: 12 Dec 2010 16:10

Re: Biseri iz skolskih dana

#13 Post Postao/la salena »

U osnovnoj skoli prijateljica na papir napisala da jezik sluzi za ljubljenje i kako je htjela da mi dobaci papiric, nastavnica je vidjela i zahtijevala da podijeli sa citavim razredom sta pise..........naglas je citala i na kraju je izbacila s casa, al et kaze da sam ja kriva [Happy.gif] [Happy.gif] [Happy.gif]
Život nema reprizu!!!

Odgovori