Zagonetke

Sve sta je smijesno na internetu...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zagonetke

#62 Post Postao/la mrki62 »

Možete pogađati godinama al nikad nećete pronaći pravi rezultat :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Zagonetke

#63 Post Postao/la beca »

mrki62 je napisao/la:Možete pogađati godinama al nikad nećete pronaći pravi rezultat :lol:
koliko kosta da nam kazes rjesenje, meni mozak natekao [To funny.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zagonetke

#64 Post Postao/la mrki62 »

beca_jovi je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:Možete pogađati godinama al nikad nećete pronaći pravi rezultat :lol:
koliko kosta da nam kazes rjesenje, meni mozak natekao [To funny.gif]
Da dođeš večeras meni i da mi na uho zapjevaš jednu uspavanku [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zagonetke

#66 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja odustajem jer je očito neko lijeve rješenje koje nema veze s vezom [mmmux2.gif]
Ima veze , meni vjeruj ,............ toliko je logično , da logičnije ne može biti - samo se treba potruditi [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Zagonetke

#67 Post Postao/la beca »

mrki62 je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:Možete pogađati godinama al nikad nećete pronaći pravi rezultat :lol:
koliko kosta da nam kazes rjesenje, meni mozak natekao [To funny.gif]
Da dođeš večeras meni i da mi na uho zapjevaš jednu uspavanku [muzikafo1.gif]

ako ti ja budem pjevala, nikad nam neces reci, osim ako je pjevanje metafora, onda.... [mmmux2.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zagonetke

#68 Post Postao/la mrki62 »

beca_jovi je napisao/la:
ako ti ja budem pjevala, nikad nam neces reci, osim ako je pjevanje metafora, onda.... [mmmux2.gif]
Ma samo ti mene zajaši i jaši , jaši ,.......... sve dok se ne umoriš [mmmux2.gif]

Evo odgovora na pitanje koje se glasi : evo naših očeva, evo naših muževa, evo očeva naše djece , evo djedova naše djece ,............. kako je to moguće , kad su samo dvije žene i dva muškarca u pitanju

Dakle ; svaka od njih ima svog oca svog muža a djeca od tih dviju žena svog oca i svog djeda.

Da bolje razumijete odgovor , zamislite mene i LAFFa ( teoretski ) da smo bili oženjeni 25 godina i da obadvojica imamo kćerke , poslije se rastanemo od svojih žena i on oženi moju kćerku a ja oženim njegovu kćerku ,............ onda je normalno da svaka od njih ima svog oca , svog muža i onda se rode djeca i ta djeca svako ima svog oca i svog djeda ,.................. jel jednostavno :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Zagonetke

#69 Post Postao/la beca »

nikad ne bih pogodila.....definitivno....


a umirem od smijeha na to zamislite mene i LAFFa, ja bukvalno zamislila vase avatare :lol: :lol: :lol:
mrki62 je napisao/la:Ma samo ti mene zajaši i jaši , jaši ,.......... sve dok se ne umoriš
cccccc

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zagonetke

#71 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
jeste
I teško i lako :lol:
Ja kad sam to prvi put čuo ,............ ma muči se , muči al tako mi šta nikako naumpast ,............ mislim da niko ne bi to riješio , sem ako je već čuo [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zagonetke

#73 Post Postao/la mrki62 »

Nemoj sumljati u mene, ja imam rješenje , samo nema džabe ni u stare babe [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Zagonetke

#75 Post Postao/la srebrni »

888+88+8+8+8 je 1000
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Odgovori