Lapsusi

Sve sta je smijesno na internetu...
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Lapsusi

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Biseri Srednjoskolaca Lapsusi


Grcki novac se zove drakula.

Izraelci su napravili zlatno tele jer nisu imali zlata da naprave kravu.

Stanovnik Atene se zove Ateist.

Francuska nacionalna himna je Majoneza.

Rijeka Rajna tece vodoravno od Basela, a onda uspravno...

Livingstone je nazvao Viktorijine slapove po Elizabeti.

Hindusi su rodom iz Indije. Oni nose turbine na glavi.

Harlem je mjesto gde Turci drze sve svoje zene.

Geografska duzina i sirina veoma su korisne. Pretpostavimo da se covjek davi. Dovoljno je da vikne na kojoj je sirini i duzini, i mi ga mozemo naci.

Mnogo atoma zajedno zovu se monokli.

Kosa ploca je ploca koja se naginje i ako je experiment uspeo, rezultat je neminovan.

Kada promatrate pomracenje Sunca, nikad ne gledajte u Sunce. Mogu se koristiti i zatamnjene naocare da bi se posmatrala pomracina, ali je potreban oprez i nikad ne smijete stajati preblizu!!!

Razlika izmedu vazduha i vode jest u tome sto vazduh moze postati vlazniji, a voda ne.

Plin koji izlazi je veoma opasan za ljudska bica, pa sledeci experiment smije izvoditi samo profesor.

Cetiri su simptoma prehlade. Dva sam zaboravio, a dva su toliko poznata da ih je suvisno spominjati.

Da bi se bilo dobra medicinska sestra, mora biti potpuno sterilna.

Neke su krave veoma opasne, osobito bik.

Zmije imaju dva spola, otrovni i neotrovni.

Sva su stvorenja nesavrsene zivotinje. Samo je covjek savrsena zivotinja.

Antidot je smesna prica koju ste vec culi.

Ljekari kazu da su smrtonosne bolesti najgore.

Kad se moj mladi brat rodio morali su ga staviti u akumulator.

johnny
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 122
Pridružen/a: 06 Aug 2006 02:00
Lokacija: Yugoslavia

#3 Post Postao/la johnny »

Najveæi estradni lapsusi
Najvi¹e volim sok od ðusa...
Domaæe zvezde èesto pobrkaju lonèiæe, pa imaju "oseæaj za filing" ili su roðene u "znaku vodopada"

Izjavom "Najvi¹e volim da pijem sok od ðusa", datom pre desetak godina u jednoj TV emisiji, pevaèica Dragana Mirkoviæ upisala se na listu narodnjaèkih zvezda koje bezuspe¹no poku¹avaju da pomire srpski i engleski jezik na folk naèin. Pre nje, to je uèinila Ceca Ra¾natoviæ, objasniv¹i jednom prilikom kako "ima oseæaj za filing"!

Pevaèica narodne muzike Zorica Markoviæ takoðe je umela da pobrka lonèiæe, pa je svoje preseljenje iz gradske vreve u ruralnu sredinu, gde ¾ivi okru¾ena paèiæima, konjima, kozama i jaganjcima, objasnila reèenicom:

- Volim ¾ivotinje, ja sam, znate, veliki poliglota!
Markoviæeva je, takoðe, u jednoj TV emisiji na pitanje voditelja u kojem horoskopskom znaku je roðena, kao iz topa odgovorila:

- U znaku vodopada!
Bujnost poprsja bilo je inspiracija mnogim ¾enama iz domaæeg javnog ¾ivota da odvale reèenice koje s pravom nose epitet bisera. Tako je Biljana Obradoviæ, voditeljka ru¾ièaste TV, ¾ustro odbrusila:

- Ako æe mu¹karac da bude sa mnom samo zbog mojih sisa, izvadiæu ih i pokloniti mu ih!
Folk pevaèica Maja Marijana je, poku¹avajuæi da razotkrije misteriju "majka priroda ili hirurg plastièar", znalaèki procenila da je "stvar liènog izbora da li æe da vam rastu grudi ili ne"...

Suzana Manèiæ je, u ¾elji da ¹to glamuroznije predstavi nove zvezde "Granda", sva ushiæena rekla:
- Ijao, kakvi mladiæi, imaju pune zube osmeha!
Njena koleginica Ivana Baltiæ je, propitujuæi Ra¹u Andriæa o filmu "Kad porastem, biæu Kengur", neve¹to probala da bude drugaèija od drugih:

- Reci mi, molim te, koja je fabula radnje?
U trenutku kad je re¹ila da se povuèe sa scene pop pevaèica Ru¾ica Èaviæ dala je "ozbiljnu" izjavu:

- Èime æu se sada baviti? Pronalaziæu mlade talente i radiæu s njima. Kao nekada Vuk Karad¾iæ!
Da visoko obrazovanje i diplome nisu presudni za veliki uspeh u karijeri potvrdio je i ®eljko Joksimoviæ:

- Zavr¹io sam muzièku akademiju, mislim, nisam diplomirao, ali, evo, ka¾em kao da sam zavr¹io...
"Ako se nekad osetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvek se seti da si nekad bio najbrži spermatozoid u svojoj grupi!"

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#5 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

I¹ao sam u pravcu Novog Sada sa Vesnom, kada sam cuo kako peva okrenuo sam auto za 360 stepeni i pravac Beograd

Stizu oko 13:30, narodski receno oko pola dva...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#8 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Hm Lapsus ili ne :-k .... :chuckel:
http://www.youtube.com/watch?v=WALIARHHLII

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#9 Post Postao/la thug »

Ma ja sam se najvise smijao Lapsusima Sportskih komentatora , eo par dobrih :D

Zvonko Mihajlovski:

Cudan nacin dodavanja - jako i nikome !

Najdoski je odlicno skocio ali nazalost samo preko precke.

8. Prepun stadion partizana, 50.000 ljudi. Zamislite, 100.000 dlanova!

To je bila veca opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovica.

Statistika je kao bikini: otkriva sve, a ne pokazuje nista

Ni lose vreme, ni svi minusi gospodina celzijusa nisu mogli da pokvare ovu fudbalksku predstavu!

Zbog ovakvih udaraca R.Karlosa osnovace se drustvo za zastitu lopte!

25. U Cikagu se igra kriminalni fudbal zato ima puno policajaca oko stadiona!

26. Borusija iz Minhena!!!



Vladanko Stojakovic:

1. Da,da... dodji 'vamo bato, to se ne sme. Zuta karta!

Kamerun mora da izvuce barem bod pred utakmicu sa Svajcarskom da bi osigurali prolaz... (pauza 10 sekundi) ...oprostite dragi gledaoci, Kamerun nije u istoj grupi sa Svajcarskom...



Milojko Pantic:

1. (trcanje na 400 m) U stazi cetiri je glavni favorit Majkl Dzekson. Pardon, Majkl Dzordan. Nedeljko Kovinjalo se tu ubacuje i kaze: "Da, kolega Pantic zeli da kaze da je Majkl Dzonson u Americi popularan kao njih dvojica."


6.YU-Iran (France 1998): "Nasi nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je sesnaesterac prepun Peruanaca." (sudija je iz Perua).

7. (Ista utakmica): Danas nije vidjen lep fudbal jer su se Peruanci uglavnom branili.

10. U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic...



Milos Topalovic:

1. Sledecih par minuta ovog snimka proticu u znaku Georgi Hadzija i ove kretenske reklame za kecap.

2. Obratite paznju, na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove !?



Gojko Andrijasevic:

1. (za Salke 04 igra Marko Kurz) "Lopta do Kurca."

Boris Mutic:

1. (Italija 1990, Eng - Kamerun:) Gol je postigao Plat, Dejvid Plet.

2. Micel ! 2-1. Zavrijedio je da mu se kaze cijelo ime. Dva gola za Spanjolsku postigao je Hoze Miguel Gonzales Martin Del Kampo Micel!

Popovski:

1.(Jugoslavija-Rumunija 4:4) Susic je igrac koji bi trebao malo vise da dribla i da koristi svoju tehniku i kontrolu lopte. Evo ga, upravo to i radi... Susic, Susic, Susic i ......... ma ne sam Safete, ne sam. Kakva sebicnost mladog i neiskusnog Susica!!!

Bozo Susec:

1. U prepunoj dvorani Drazena Petrovica, okupilo se oko 500 000 vatrenih navijaca!

Sreto Scepanovic (Pokojni sarajevski reporter):

1. Naseg boksera Svetomira Belica, dragi gledaoci, prepoznacete po belim gacicama, a njegovog protivnika Motungua iz Kenije po crnim gacicama.

Mirko Kamenjasevic:

1. Biogradlic se stustio preko lijevog krila, dribla dvojicu, trojicu, uspio se osloboditi, dodaje loptu do Pejakovica ovaj odigrava dupli pas sa Savicem, Savic mu vraca, Pejakovic sam pred golmanom, dribla i golmana evo ga konacno puca i Go, Go,... k****, precka! (Kamenjasevicu je nakon ovog bisera izrecena zabrana prenosa sportskih dogadjaja u trajanju od 3 mjeseca)

Dusko Korac:

1. Jos jednom cemo cuti americku firmu!

2. Ovo je Keli Erikson, sicusna Svedjanka, skakacica u vis, a ovo je njena majka, mama Marija, koja prati svuda svoju cerkicu i ne ispusta je iz vida. A covek koga upravo vidite je snazni momak, Dzon Godina, bacac kladiva. Njemu nisu potrebni ni mama ni tata da ga prate po takmicenjima...

3. Sudija je uzeo prokulin kapi za oci i sada mnogo bolje vidi.

4. Ona je bila pobednica amsterdamskog aerodroma!

5. Jose Mari Perec prica sa majkom preko telefona i majka je pita -"Sta radis?"a ona kaze -"Pijem koka-kolu".Atlanta je, dakle, grad koka-kole ali mi ovde pi-jemo samo pepsi!

6. Pogledajte simpaticnu Norvezanku kako je dobila b-oju, lepo se osuncala ovde u Atini

Slobodan Sarenac:

1. (nakon par dobrih poteza i kosa Markovica) "Neki bi sad rekli Mare, care sad je startuj" (iz filma MUNJE)

2. U igru se vraca Canak iako ima pet penala.

Vlada Olic:

1. (1998. Utah vs. Chicago) Skoti Pipen je imao protiv sebe dva dobra odbrambena beka, ali je video da su to dva mala belca pa je zakucao preko njih.

2. Toni Kukoc ide 1 na 1... I najzad mu je uslo!

3. Za razliku od Fila Dzeksona, trenera Cikaga, Slon, trener Jute, vrsi ceste izmene." (Trener Jute se zove Jerry Sloan).

4. Trojka Pipena... I time-out trazi Slon, trener Jute.

Vladimir Anzulovic:

1. Je li to Betega? Je Betega, je Betega.

Milka Babovic (veslanje):

1. Camac je tako, tako, tako... tako lako prevozno sredstvo...

Jordan Ivanovic:

1. Sto bi reko nas narod - deja vu!

Karadzic (RTVCG):

I sada cemo sa automobilizma preci na konjizam.

Dobrosav Gajic:

1. Zoran Savic je imao malu porodicnu neprijatnost ovih dana. Naime umrla mu je majka.

2. I cetvrti poen Savica. Litvanija sada vodi sedam - tri...

3. 1996:yu-sad Americki kosarkasi su visoki 2 i vise metara

4. On je najmladji igrac na prvenstvu cije trenutke upravo privodimo kraju...

Nepoznati komentator:

1. A danas je na nasem najvecem stadionu Marihua..., pardon, Marakani...

2. Stizu oko 13:30, narodski receno oko pola dva...

3. Ovo je takmicar iz San Marina, male ostrvske drzavice usred Atlantskog Okeana.

4. (Reditelj zumira Ronaldovu mindjusu): "Sreca sto je Ronaldo fudbaler, inace, da je bokser, kakav bi to zalogaj bio za Tajsona" (u doba kad je Tajson odgrizao uvo Holifildu)

5. (Komentator trke formule 1 na BK TV posle udesa Sumahera i Kultarda) Vidimo Sumahera koji ide da se razracuna sa Kultardom. Po njegovim nervoznim pokretima vidimo da je nervozan kao papricica.

6. Evo nas na dzoint stadionu (u pitanju je Giant stadion)

Z.Mihajlovski:
1. I zavrsen je jos jedan pokretni praznik fudbalskih slika.
2. Cudan nacin dodavanja - jako i nikome !

Vladanko:

1. Da, da... dodji 'vamo bato, to se ne sme. Zuta karta!

2. I odlicna intervencija Ljukovcana. Da vidimo zasto se sada
Nemci raduju, pa da, to je gol !?

3. Polster, Polster, grhmhm, grhmrhm. (posle dvadesetak sekundi:)
da vidimo zasto su se igraci Kelna kao po komandi povukli na svoju
polovinu, da, to je gol, 1:0.

Karadzic (RTVCG):
I sada cemo sa automobilizma preci na konjizam.
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#12 Post Postao/la Sabinam »

Najbolje lapsuse je imala moja pokojna svekrva:

Francuski predsjednik Francois Mediteran (Mitterrand)

On je bio ratni veterinar (veteran)

Onaj auto Micubu¹i (mitzubishi)

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#14 Post Postao/la diisaaa »

sjecam se jednog lapsusa iz skole kad je odgovarala moja kolegica na casu estetike koja je sjedila sa mnom u klupi i naravno ja sam joj saputala jer nije sva pitanja znala pitala ju je profesorica o pedikuri da joj sve objasni ja joj sapnem da potice od grcke rijeci pedis sto znaci noga a ona nije dobro cula i kaze pedikura je dobila naziv od grcke rijeci penis sto znaci noga

Odgovori