windows update

Savjeti,driveri i ostalo sto se tice software ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#16 Post Postao/la Tourniquet »

Da pitam samo gdje ti se pojavljuje to upozorenje.. jeli na sred ekrana ili dol pokraj sata u cosku ??

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#19 Post Postao/la paparaci »

dzemkic pogledaj pp.

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#22 Post Postao/la Sabinam »

A slusaj sad Dzamila, sad ce ti jedan laik...kao sto si ti objasniti, a taj laik sam ja. Ja bih to ovako rijesila...sve sto ti treba posalji si na drugi kompjuter ili npr.na USB stick, ako si nedavno kupila PC mozda nemas toga puno. Onda sve reinstaliraj...onda daj nekome ili probaj sama neke piratske windowse instalirati (a znam da ima neka fora pritisnes nesto i formatiras cijelo racunalo). Onda kada to sredis...sve sa USB-a ili s drugog PC-a ponovno si posaljes.
Eto tako bi to laik rijesio....Heheheeh

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#23 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

vidovita_dzemila je napisao/la:d¾aba ljudi ne mogu da iskljuèim ove prozorèiæe. jasmine031 kako si ti iskljuèio ovo ¹to mi se pojavljiva stalno?
tcc [-X ja tebi rekoh u prvom postu
Ne cackaj to otidji nek ti skinu kljuceve ili nek ti update naprave
Ukoliko iskljucis to sto ti @jasmin031 kaze izkljuci ces i opciju zastitu windowsa
Bit ce otvorena vrata

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#24 Post Postao/la Tourniquet »

Za automatic updates ides na start pa na control panel (upravljacka ploca -ako ti je hrvatski jezik)
kad se otvori control panel nadjes "automatic updates" i kliknes na tu iconu i kad ti se otvori prozorcic onda nadjes "turn off automatic updates" i onda apply i to je to..
iskljucila si..koliko ce pomoci ne znam..

sto se tice tog drugog... ne mogu puno pomoci.. vec sam rekao.. jedino sto mislim da nije potrebna nanova instalacija nego samo update sa novim windowsom.

A sto pipo kaze... moglo bi se sacuvat u slucaju da imaju 2 particije... ali poznavajuci IT computers mislim da oni rade samo jednu.. to jest instalaciju preko cijelog disca odnosno postoji samo disc C.. Jedino ako ima 2 hard disca onda moze biti disk D.. mada sumnjam da postoji...


@LAFF posto je vec rekla da su joj instalirali pirat znaci da nema kljuceve i ne moze ih dobiti jedino da plati novi windows.. a mislim da se njoj ne daju pare za novi program originalni..

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#27 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

@ToUrNiQuEt Znam...ma nek trazi od njih opet pirat (onda nek ga ne registruje vise :) )
Ili nek joj orginal stavi zna ona to samo nek ode tamo i nek lupi sakom od sto.
Po nekom pravilu trebali bi to

@jasmin031 eee ma kakva ona ce sve iskljuciti

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#28 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

vidovita_dzemila je napisao/la:sad æu s bismilom to uraditi pa ¹ta bude. treba li restartovati kompjuter?
ja rekoh [-X al hajde eto da vidimo kakav si vjernik :biggrin:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#29 Post Postao/la Tourniquet »

vidovita_dzemila je napisao/la:sad æu s bismilom to uraditi pa ¹ta bude. treba li restartovati kompjuter?

PA probaj... Licno kod mene je iskljucen i automatic updates i windows firewall i virus protection...

Jes da treba malo vishe onda biti pazljiv pri koristenju neta i otvaranja kojekakvih stranice. ali nije tako strasno :D.

¢@LAFF pa mogla bi i probat ona s tom opcijom saka od sto... mogla bi i upaliti :D hehe

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#30 Post Postao/la paparaci »

nije ti to uopste potrebno da iskljucis, jer je taj program vec instaliran na kompjuteru. tako da ti to uopste nista nece pomoci! pokusaj postupiti kao sto ti je na onom linku opisano. ili pogledaj da nadjes u arhivi programa datoteku "Microsoft\Windows Genuine Advantage\data" i izbrisi file "data.dat".

Odgovori