Kutak za informaticke neznalice

Savjeti,driveri i ostalo sto se tice software ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

Re: Kutak za informaticke neznalice

#196 Post Postao/la becanka »

nepoznata mi je, zato sam pitala,
pa sam ga guuglala, i njemac je,
i gledala sam ga tamo preko njegove stranice,
za normalnu upotrebu je ok.

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Kutak za informaticke neznalice

#198 Post Postao/la nnejra »

Jedno pitanje za poznavaoce : Neko veče je grmilo, opadao je napon el.energije i moj kompjuter se ušutio tj.odjednom je prestao da radi. Od njega ni traga ni glasa, tj.kada pokušam da ga uključim ne tren se pojavi zelena svjetlost i onda samo kao da neki ventilator radi. Onda moram dugme za uključivanje malo duže da držim da bi se isključio. Znam da ga moram odnijeti na servis, ali ovih dana nemam vremena za to, pa me interesuje unaprijed da znam je li neki veliki kvar.

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Kutak za informaticke neznalice

#199 Post Postao/la andro »

nnejra je napisao/la:Jedno pitanje za poznavaoce : Neko veče je grmilo, opadao je napon el.energije i moj kompjuter se ušutio tj.odjednom je prestao da radi. Od njega ni traga ni glasa, tj.kada pokušam da ga uključim ne tren se pojavi zelena svjetlost i onda samo kao da neki ventilator radi. Onda moram dugme za uključivanje malo duže da držim da bi se isključio. Znam da ga moram odnijeti na servis, ali ovih dana nemam vremena za to, pa me interesuje unaprijed da znam je li neki veliki kvar.

nadam se da nisam u pravu ali najprije ce biti da ti je otisao modem :(
slika
slika

Avatar
carobnjak_iz_voza
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 316
Pridružen/a: 19 Maj 2010 22:01

Re: Kutak za informaticke neznalice

#200 Post Postao/la carobnjak_iz_voza »

Pitanje [smile.gif] zasto me cesto u vecernjim satima izbacuje sa neta ali me ne diskonektuje nego samo vrti ono "loading" i tek kad se ja sam diskonektujem i opet konektujem ,radiii...al jedno 15min i opet isto.Inace koristim adsl ako to ima kakve veze s tim [huh.gif]

Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: Kutak za informaticke neznalice

#203 Post Postao/la ekrankaa »

Mogu [Happy.gif]
Al ne vjerujem da mozes sam
Za sada ja bih uradila slijedece.
Probaj u Biosu , otvoriti ga, pa ces znati , u cemu je eventualni problem.
Mozda je samo otisao neki driver ,pa ga moze recovery natrag, na prijasnje stanje , neki datum recimo od ranije.
Ako znas da to uradis jasno.Jer tko ne zna , bolje da ga da netkom tko zna.
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kutak za informaticke neznalice

#204 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:Sinoc mi nakon ugradnje novog ventilatora izgleda crko Laptop,opet sam stavio prijasnji ventilator misleci da je do njeg,al se vise ne moze upalit,tj posle jedno sat sam ga uspio opet upalit na kratko,al sad sam skoro siguran da je na ahiret..........

Pitanje:mogu li se spasit slike i ostale stvari koje su na njemu?
eksterni disk imaj za slike , muziku i sl , jer u slučaju kvara uvijek imaš ono što ti je srcu drago.


S vremena na vrijeme je dobro otvoriti PC i posisati prašinu sa hladnjaka a dobro je imati i podmetač sa ventilatorom za dodatno hlađenje.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori