Antivirusni program

Savjeti,driveri i ostalo sto se tice software ...

Najbolji antivirusni program vam je:

NOD32
7
13%
NOD32
7
13%
BitDefender 9 Professional Plus
0
Nema glasova.
BitDefender 9 Professional Plus
0
Nema glasova.
F-Secure
0
Nema glasova.
F-Secure
0
Nema glasova.
Kaspersky
9
17%
Kaspersky
9
17%
Norton
4
7%
Norton
4
7%
Panda
0
Nema glasova.
Panda
0
Nema glasova.
ZoneAlarm PRO
3
6%
ZoneAlarm PRO
3
6%
PC-Cillin
1
2%
PC-Cillin
1
2%
Ostali
3
6%
Ostali
3
6%
 
Ukupno glasova: 54

Poruka
Autor/ica
Avatar
j-luv
Pocetnik
Postovi: 7
Pridružen/a: 31 Okt 2006 02:00
Lokacija: Germany

#31 Post Postao/la j-luv »

laff vidi se koliko imas poma o kompjuterima....

sa vise programa sam mislo ako hoces da imas sto vise zastite.svako djete zna da se vise programa ne podnose zato malso skontaj sta sam ja pisao.jeli
nema tog antivirusaprograma koji ce naci sve i uvijek ima drugi program koji
je u nekim drugim funkcijama jaci...

jeli raja ovdje samo pise koji njima program najvise pase a ne koji najbole izgleda ....ja bi tebi puko par informacija samo neznam kako bi to na bosasnki napisao ali je mozda i bolje tako da te nebi jos vise zbuniti.

a za kraj mislim isto da mora svako da vidi oliko € ce dati za svoj program jeli ima freeware i koja se mora platiti i to malo skontaj.

A jos nesto ti koji si mozda testirao 2 antivirusprograma malo se povuci jeli nemora znaciti samo sto tebi jedan pase da je dobar za sve....

ps. decko tvoj nisam sigurno

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#32 Post Postao/la dinko »

e J-Luv ... ne treba visse antivirusni programa ... zasto ih ja nemam massu,nego imam samo NOD32 i FIREWALL ukljucen , drugo mi nista ne treba ... LAFF ti je dobro rekao i pomiri se sa istinom ...

Ako ti treba insturkcije javi mi se jer ako znas tjerati viruscice po kopmu kao ja OPET SE JAVI da raspravljamo ... tebi kad udje tzv virus u sistem 32 ti ne smijes ni otvoriti a kamoli brisati po sistemu 32 ...

Imam nesto za tebe da pogledas u NOTPADU pa ako hoces javi mi se ili mi posalji MSN da ti posaljem da procitas

Avatar
j-luv
Pocetnik
Postovi: 7
Pridružen/a: 31 Okt 2006 02:00
Lokacija: Germany

#33 Post Postao/la j-luv »

ufff to ti njemu bolje posalji ....hvala ali meni to netreba....procitaj sta sam napisao pa onda pametuj

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#35 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

J-Luv je napisao/la:laff vidi se koliko imas poma o kompjuterima....

sa vise programa sam mislo ako hoces da imas sto vise zastite.svako djete zna da se vise programa ne podnose zato malso skontaj sta sam ja pisao.jeli
nema tog antivirusaprograma koji ce naci sve i uvijek ima drugi program koji
je u nekim drugim funkcijama jaci...

jeli raja ovdje samo pise koji njima program najvise pase a ne koji najbole izgleda ....ja bi tebi puko par informacija samo neznam kako bi to na bosasnki napisao ali je mozda i bolje tako da te nebi jos vise zbuniti.

a za kraj mislim isto da mora svako da vidi oliko € ce dati za svoj program jeli ima freeware i koja se mora platiti i to malo skontaj.


A jos nesto ti koji si mozda testirao 2 antivirusprograma malo se povuci jeli nemora znaciti samo sto tebi jedan pase da je dobar za sve....

ps. decko tvoj nisam sigurno


Opet ti :yell: :yell:
Raja imam predlog da stavimo ovog kao savjtnika PC-Klinike
:yell: :yell:
A i onaj post na strani 2 sam citao opet ali nikako nemogu razumijeti poentu :bigups: :yell:
Zadnja izmjena: ADMIN_BOL-CHAT.DE, dana/u 21 Mar 2007 11:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Bebuska
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: USA

#36 Post Postao/la Bebuska »

Koristim norton ..nemam problema i ne koristim internet cesto.....pa mi nije i bas za men eneka briga...hajd nemojte se tu prepirati...linuxs jesi baksuz..sala...( kazes nemojte koristiti norton)...opet kako za koga....

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#37 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Bebuska je napisao/la:Koristim norton ..nemam problema i ne koristim internet cesto.....pa mi nije i bas za men eneka briga...hajd nemojte se tu prepirati...linuxs jesi baksuz..sala...( kazes nemojte koristiti norton)...opet kako za koga....
PA nije mislio on sigurno da nevalja vec je glomazan
pri startu treba mu dosta vremena a prilikom scan takodje zauzima dosta radne memorije
Evo njegove mane i prednosti koje sam ustanovio
Norton Antivirus 2006 ima procese pri podizanju sistema:

NSCSRVCE.exe 312 k
symlcsvc.exe 480 k
ccEvtMgr.exe 2.652 k
ccSetMgr.exe 2.864 k
NPFMntor.exe 668 k
ccApp.exe 12.740 k
navapsvc.exe 804 k
SPBBCSvc.exe 452 k
CfgWiz.exe 13.428 k
UsrPrmpt.exe 1.692 k


1.jako puno 186mb pri podizanju sistema :biggrin:
2. Glomazan update nakon instalacije od nekih, 18+ mb;
3. Potrebna mu je ogromna kolicina ram memorije
4. nema starih virusa u bazi.

Prednosti bi mu bile:
1. Nasao mi je 516 virusa :)
ali je posumnjao na jos 62 rar datoteke (sprecava otvaranje); :)
2. Dosta poboljsan u odnosu na prethodne verzije;
3. Ono sto mi se mnogo dopalo je ogroman broj podesavanja za sve i svasta, "old school" fazon tipa: "
Sto vise podesavanja, veca sigurnost";
4. Eicar je detektovao, kao i vecina AV-a;
5. Ogromna, ako ne i najveca baza virusa;
6. Redovan update;
7. Za razliku od prethodnih verzija, Da se lahko snaci!

PS.
Ali nemojte da poslusate od nekih savjete (napr J-Luv) da imate slucajno 2 ili vise antivirusnih glavnih programa
Jer za neupucene bi bila fatalna greska jer bi doslo do suceljavanja nekih
neki fajlova u systemu
Tako da bi vam kolabirao komp racunar
Bravo @J-Luv :biggrin:

Avatar
j-luv
Pocetnik
Postovi: 7
Pridružen/a: 31 Okt 2006 02:00
Lokacija: Germany

#38 Post Postao/la j-luv »

jebiga nevalja norton....to pises ovdje sranje koda svako ima pc iz kamenog doba ?....sta su 18 mb update ? nista to se skine za par sekundi a i ta memorija..lol i racunas jeli...jadnik jadni ......

ti izgleda cijeli dan samo gledas kako bi srao jeli? ili necitas dobro sta sam ti ja odgovorio?

nije ni cudo sto nas cijeli svjet jebe kraj takog naroda kao tebe Pametnjakovicu ako si tako dobar i toliko pises na sve...zasto ne programiras jedan antivirus program?

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#39 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

J-Luv je napisao/la:jebiga nevalja norton....to pises ovdje sranje koda svako ima pc iz kamenog doba ?....sta su 18 mb update ? nista to se skine za par sekundi a i ta memorija..lol i racunas jeli...jadnik jadni ......

ti izgleda cijeli dan samo gledas kako bi srao jeli? ili necitas dobro sta sam ti ja odgovorio?

nije ni cudo sto nas cijeli svjet j**** kraj takog naroda kao tebe Pametnjakovicu ako si tako dobar i toliko pises na sve...zasto ne programiras jedan antivirus program?
:yell: :P

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#41 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Hvala @tirara ali neka volim ja citati ovog @J-Luv :biggrin:
Samo nemojte slusati njegove savjete :P

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#42 Post Postao/la Bebuskaa »

sad imam Avast...nije los samo nekako mi se cini da mi usporava internet... sta mislite o njemu?..bas me zanima dali da mejnam ili da se okanem vise..heheh... :blush:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#44 Post Postao/la mrki62 »

Norton simantec

Odgovori