Antivirusni program

Savjeti,driveri i ostalo sto se tice software ...

Najbolji antivirusni program vam je:

NOD32
7
13%
NOD32
7
13%
BitDefender 9 Professional Plus
0
Nema glasova.
BitDefender 9 Professional Plus
0
Nema glasova.
F-Secure
0
Nema glasova.
F-Secure
0
Nema glasova.
Kaspersky
9
17%
Kaspersky
9
17%
Norton
4
7%
Norton
4
7%
Panda
0
Nema glasova.
Panda
0
Nema glasova.
ZoneAlarm PRO
3
6%
ZoneAlarm PRO
3
6%
PC-Cillin
1
2%
PC-Cillin
1
2%
Ostali
3
6%
Ostali
3
6%
 
Ukupno glasova: 54

Poruka
Autor/ica
Kaskader
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 36
Pridružen/a: 27 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosna i Hercegovina

#16 Post Postao/la Kaskader »

pa meni se ucinilo da on kaze upali antivirus

Avatar
Sumaja
Pocetnik
Postovi: 7
Pridružen/a: 02 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosna i Hercegovina

#18 Post Postao/la Sumaja »

NOD32 je dobar a i kasperski ... bar sam tako cula pa cu ja to i eksperimentirati ako znadnem ...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#21 Post Postao/la dinko »

bahattee je napisao/la:ja sam zadnji put ima 6456 virusa mogo sam ih prodavati na pijaci po 3,5 km
Hoce to znas ... uradi format C:/ i instaliraj sebi NOD32 kao sto je i sanna rekla da je definitivno najbolji sto i jest ...

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#22 Post Postao/la leptirica-de »

Vjerujte da je NORTON , NAJGORI !!! .. nemogu da ga vise izbrisem sa kompjutera ! mogla bi zaplakatiii ! :( :( :nervous: :( :angry:
a blokiralo mi msn , i nemogu da citam primljene emails !! .. ustvari nemogu nikako ni da otvornim ikakve stranice , gdje bi mogla se prijaviti za novu email adresu ! jooojjj :( :( :(

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#23 Post Postao/la leptirica-de »

..kako da instaliram taj NOD32 ???? :(

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#24 Post Postao/la dinko »

E sad ... to je jednostavan problem ali je tesko objasniti ovim putem.Jednostavno receno samo citaj i klikaj NEXT s tim da pazis gdje ces spremiti i ostalo na sto naidjes ...

Avatar
j-luv
Pocetnik
Postovi: 7
Pridružen/a: 31 Okt 2006 02:00
Lokacija: Germany

#25 Post Postao/la j-luv »

kad bi trazili najbolji antivirus program onda bi trebal instalirati vise programa a ne samo jedan.

da je dokazano da je nod najbolji to je bajka,jeli sve i jedan antivirus program ima svoje jake strane i slabe.....

slazem sa da je nod jedan od boljih ali da nije najbolji jeli zamene nema najbolji....

ko ima malo sporiji kompjuter najbolje je da i uzme nod ili antivir nije los....

za norton je reci da nije ni norton tako los kako puno raje pise ,samo kod nortona se treba imati jak sistem da to sve ide kako treba...

na kraju mora svako vidjeti sam za sebe koji mu program najbolje pase...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#26 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

J-Luv je napisao/la:kad bi trazili najbolji antivirus program onda bi trebal instalirati vise programa a ne samo jedan.
da je dokazano da je nod najbolji to je bajka,jeli sve i jedan antivirus program ima svoje jake strane i slabe.....

slazem sa da je nod jedan od boljih ali da nije najbolji jeli zamene nema najbolji....

ko ima malo sporiji kompjuter najbolje je da i uzme nod ili antivir nije los....

za norton je reci da nije ni norton tako los kako puno raje pise ,samo kod nortona se treba imati jak sistem da to sve ide kako treba...

na kraju mora svako vidjeti sam za sebe koji mu program najbolje pase...
Cista glupost odakle si pamet pokupio da treba vise virusni progama imati na komp
Pa znas li sta bi tad bilo Urnebes puko bi ti sistem decko moj
A i ostali tvoj komentar nakraju htio pisac da kaze pojela cica macu

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#29 Post Postao/la leptirica-de »

.. Meni je jednom Norton zajebo komp. ali evo jos uvjek ga koristim - super je kad se stalno ne cacka , pusti ga da "KOLJE " viruse (kao sto je all_what_you_need rekao) i sve ce biti u redu. samo se mora paziti kad zaljucajes stranice ..moze se desiti da ih vise nemozes odkjucati ! haha ! :D

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#30 Post Postao/la dinko »

Norton je uvjek bio sheet za racunare koji imaju slab procesor i radne memorije ... usporava komp ako imate slabo ovo sto sam naveo a za neke standardne racunare je dovoljan NOD32 i Firewal ... dugo nista ne treba ...

PS NEMOJTE KORISTITI NORTON

Odgovori