Predstavite Svoje najbolje mIRC Scripte :)

Savjeti,driveri i ostalo sto se tice software ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Kaskader
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 36
Pridružen/a: 27 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Predstavite Svoje najbolje mIRC Scripte :)

#1 Post Postao/la Kaskader »

evo ljudi ja cu prvi predstaviti "naravno svoju scriptu"

Kaskader script 2.0

ili

Kaskader script v2.5

mozete download na: www.*********** :)))) [ edit by linux ... ne dopustamo reklame ]

a sad.. da cujem druga misljenja :)

Avatar
Samiii
Pocetnik
Postovi: 3
Pridružen/a: 06 Dec 2006 02:00
Lokacija: Netherlands

#2 Post Postao/la Samiii »

zar ima raje koja se JOS fura na to.. :huhu:

Kaskader
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 36
Pridružen/a: 27 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosna i Hercegovina

#3 Post Postao/la Kaskader »

ooo al si i ti onda zaostao/la

:P

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#4 Post Postao/la dinko »

Recimo ja sam poceo sa mirc scriptama prije 5 godina kad sam doso na IRC ... nisam znao registrovati nick pa sma njih moro koristiti ... sad korisim obicni mirc vec 3 godine i za mene scripte su mrtve ali ima ljudi kojima su potrebne ...

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#6 Post Postao/la Tourniquet »

ma ja sam svakakve koristio al najvise mi je legla clarion , navikao na nju, i jednostavno laka za upotrebu a ne treba mi nish strasno nego cisto da nije kao obicni mirc, mora biti mal drugacije.

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#7 Post Postao/la dinko »

Svatko ima svoj ukus ali ipak meni je najbolji obicni mIRC.Navikao sam na obicni i gotovo mada sam na pocetku koristio scripte ...

Kaskader
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 36
Pridružen/a: 27 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosna i Hercegovina

#8 Post Postao/la Kaskader »

ja sam koristio mirc.. dok nisam malo skuzio kako scriptu napravit.. i sad mi je zanimljivije da koristim svoje.. vec sve spremno.. i znam gdje se sta nalazi :)

a naravno da bi znao script napravit moras i znati komande

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#9 Post Postao/la thug »

hehe ma sto se skripti tice ja sam takodjer uradio jedan skript doduse sad vec v 7.4 s jednim jedinim razlogom a to je da pomognem raji na ircu... Cesto su mi navaljivali na pvt da im pomognem ovo da ono, kako ova komanda kako ona, pa nepoznavanje irca, nepoznavanje engl jezika, banovi i sl... Odlucio sam napraviti skript koja ce zadovoljiti svaciji interes na kojoj ce svak pronaci nesto za sebe... Skripta je ogromna da tako kazem ne po tezini vec po funkcionalnosti ima sve sto jednom irceru treba od pocetnika do ircopa i svaki dan dobijem po nekoliko novih pohvala sto jest jest i drago mi je zbog toga... Kad pogledas malo bolje covjek se napati da uradi neki Valjan skript a nedobija nista zauzvrat to su me vec i pitali ja im kazem to je moja volja bila da takvo nesto raji obezbjedim a vala i sebi malo pvt listu skratim :) zbilja toliko naroda me pita za komande pa banove cak me vec godinama pitaju da skidam ban sa bosnia ili gline pa su neki i email slali za takvo nesto al et...

Sto se tice dr skripti nisam ih mnogo koristio mozda eXtreme nekad davno i sl... Sada koristim obican irc sa malo izmjene koje sam samo za sebe uradio :)
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#10 Post Postao/la dinko »

Znam da raja Hvali i Thug-ovu i Kaskader_ovu scriptu ali nisu za mene jer sam navikao na obisni mirc ...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#11 Post Postao/la paparaci »

ja licno nikad nisam drzao do skrpite. sigurno dobre 4 godine sam ulazio normalno preko web stranice na chat. nisam ni znao sta je skripta, kako funkcionise itd. niti me je interesovalo, dok me nije jedna prijateljica nagovorila jednom. to je bila clarion skripta. jako dobra za moj pojam. pregledna i jednostavna za rukovati.

Odgovori