Koliko vam je mobitel vazan??

Sve o mobilnim telefonima ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#16 Post Postao/la ra-ja »

Nekoristim ga bas puno...vise ga nosim zbog komunikacije kada sam vani
Nisam nikakav zarobljenik mobitela pa da ga stalno koristi.... [-X

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#17 Post Postao/la Mala_zaebana »

ToUrNiQuEt je napisao/la:MEni ev vec 2 dana neka zenska u mobitelu kaze ... "tvoj ultra kredit istice za 1 dan.. molimo dopunite ga..."" znaci vec 2 mjeseca mi gura kartica od 10 KM i josh uvijek imam nekih 2 KM na racunu... Pa onda mozete vidjeti koliko mi telefon znaci i koliko mi potreban :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :bigups: :bigups:


moooliiim????? meni kredit jedva da bude 2 dana....Al sad kako sam prek s momkom ..bude mi malo duze kredit :(
Dodje vrijeme kad se ne odvajam od mobitela, a nekad...zaboravim ga svugdje, u autu najvise.Ponekad mi se desi da ga negdje ostavim pa posle ga trazim dugo dugo,nemam onda pojma gdje je :D
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#23 Post Postao/la becanka »

Kako kad...
Nekada ga ugasim, dan - dva,
nekada je non stop uz mene...
nekada ga ostavim i zaboravim na njega... :)
Nezelim da budem ovisna o mobilnim...

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#26 Post Postao/la Dzevad79 »

toliko mi mobitel nije bitan al u zadnje vrijeme potreban i radi posla i sto sam u zadnje vrijeme najvise u pokretu :wave:

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#27 Post Postao/la Sabinam »

vidovita_dzemila je napisao/la:
YoYo je napisao/la:Zaboravio sam spomenuti svoj stari mob, neka motorola 97godiste... Ona je imala cak i vecu upotrebu nego moj danasnji. S njom sam otvara flase, razbijao kestenje i orahe, imao licnu zastitu, antenom vadio zaglavljene stvari i naravno mogao sam prekriti lice kad nisam htjeo biti vidjen. :biggrin:
ahhh, to su bili dani... smrc...
barem ti nije bio toliko velik da te pitaju ima¹ li dozvolu za oru¾je kao ¹to su neke ovamo :blush:
:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Ja mobitel imam zato jer su mi ga dali na koristenje i kako kaze tirara koristim ga za poziv, sms, podsjetnik....samo sto je ona zaboravila i kao budilicu. Neki dan sam shvatila (kada sam ga zaboravila na poslu) da kuci vise nemamo niti jednu budilicu....umrla sam od straha hocu li se ujutro probuditi na vrijeme 8)

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#28 Post Postao/la mala-plava21 »

Jako mi je vazan nemogu zamisliti da ga nemam a tek sad vidim koliko mi je laptop tek vazan kad ga nema :(
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#29 Post Postao/la alan_ford »

stA jA znaMm potrebaN jE u danasnjeM vaktU... kaO stO jE frizideR potrebaN u domacinstvU :)

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#30 Post Postao/la Amigo_x »

Puno,puno,puno.....bas puno

Odgovori