iPhone,mobitel,mp4,mp3,discman,GpRs,MMs..??!

Sve o mobilnim telefonima ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

iPhone,mobitel,mp4,mp3,discman,GpRs,MMs..??!

#1 Post Postao/la belly_dancer »

Koliko nam je uistinu potrebno tehnologije??Dali smo spremni za toliko noviteta? :-k

..nekada su djeca trcala livadama i igrala se.. :chuckel:

Danas su sve to zamjenile te spravice..Nisi kul [-X [-X [-X ako nemas neki super fora full funkcionalan mobitel ili mp3..tj.to je vec OUT,sada je mp4 u modi.. :mad:

Koliko se zapravo povodimo za tim zapadnim svijetom?Dali je to dobro za nas..ili mozda nije..? :-k :huh:
Zasto tezimo tom nekom prestizu,zasto je sve MUST HAVE??

To je moja nova tema..zanima me vase misljenje.. :) :wave:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#3 Post Postao/la belly_dancer »

..nadovezujem se na garavu-
dat cu kao primjer moju mladu seku.
3 razred osnovne,ide u skolu,ako zaboravi mobitel vraca se doma po njeg..to je totalno bezveze..jer navodno da se onda nesmije druzit sa onima koji imaju mobitele..
kad sam joj kupila mp3,niko se nije smjeo s njom druzit..to je preludo,nesvacam kako to djeca tako dozivljavaju..

sta ono,ako nisi s nekim jednak (doslovce) nema price??!
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#4 Post Postao/la im_ex »

Biti i ostati cool ... kosta nas novca, stresa, zapostavljanja mnogo cega vaznijeg u zivotu 8)

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#5 Post Postao/la Sabinam »

Po meni je glupost da dijete ima sve te novotarije...znam da tempo zivota to trazi, ali sto je nepotrebno, nepotrebno je.....sokirala sam se kada sam vidjela da su jednoj djevojcici u vrticu roditelji dali mobitel, pa dijete ne zna pravo ni brojeve...budalastina...da zove "Mama kada ces doci po mene" meni je zao da mi je kcer u kuci...ali eto sada zimi bolje da pogleda koji crtic na kompu, ali cesto i crta, slaze puzzle, radi kucice i igra se plisancima, ljeti je s prijateljicama na terasi....
A ta tehnika nicem ne koristi osim za zracenje (nesto malo ima pozitivnog logicne igrice na PC, eventualno upoznavanje s kompjuterom), ali ostalo ne. Bas sada gledam u onoj drugoj temi...cega smo se igrali kao djeca, danasnji klinci ne znaju ni jednu tu staru igru, neke smo i sami smisljali, ali time nam je mozak bar bio aktivan...ovo sada sve pasivno (brojevi u mobu memorirani, racunanje na kalkulator, crtanje bez olovke, filmovi po izboru) sve servirano i ohladeno...

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#7 Post Postao/la bosman »

Svi mi tezimo da idemo ukorak sa vremenomi tehnologijama. Mislim da i to nije tako lose i ako ima ono "ali"!!!!!

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#8 Post Postao/la belly_dancer »

upravo to bosman..slazem se.. :biggrin:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#9 Post Postao/la bosman »

Iskreno, ja bi mogao tesko da zamislim normalan zivot bez ti nekoliko igracaka.

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#10 Post Postao/la Mala_selmica_ »

sta je bilo prije, nikad nece biti, sada je novi vijek i sve je novo, i meni nesmeta, imam i mp3, Ipod 6komada, 2mob, playstation mali da mogu se zabavljati kad putujem negde itd....nova tehnika je haos, i to mi se svidja, i da mala djeca imaju vise nego mi u nasem djetinjstvu i da mu mozes pruziti vise i bolje nego sto si ti imao, I am Happy :)

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#11 Post Postao/la im_ex »

MaLa_SeLmIcA_ ... prastam ti neznanje sta znaci zdravo djetinjstvo, iako nije za prastanje

... mala - dovoljno govori :biggrin:

Zelena si mi, Selmice, polijepo zelena :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#12 Post Postao/la belly_dancer »

al bas mi nekako bude zao kad moja mala sekica nazove prijateljicu iz susjedne zgrade sa 4.kata pa prica s njom,kad je ispred nase zgrade klupica..mobiteli su nam opsjeli djecu..
djeca ko muskarci-samo da mobitel sta dulje dura da ima dosta funkcija i da je sexy..eh!

cak sam uvatila sebe da nekad nazovem neku kolegicu sta zivi u blizini,pa neodem dugo do nje jer se cujemo..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori