Problemi sa stranicom

Sva ostala pitanja i prijedlozi na www.bol-chat.de
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Problemi sa stranicom

#211 Post Postao/la Bijesanpuz »

nije stranica nesto uredu... i nesto nestima sa njom.. nema veze sa cookis i ostalima...
evo i forum.. stalno skace udesno i nevidi se avatari niti nickovi..
Privitak/ci
forum.JPG
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Problemi sa stranicom

#212 Post Postao/la vornevljev »

Ja ljudi nikakvih problema nemam otkad sam usao (a ovih dana prije sam imao),fakat.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Problemi sa stranicom

#214 Post Postao/la im_ex »

Error je sve aktivniji, na zalost.

Npr. dok sam aktivna na forumu, da bih jos jednom otvorila bol-chat, nemoguce je (dok ne obrisem "baje") ... dobih automatsku obavijest (e-mail) da imam novu poruku ... klikom na poslati link nemoguce je otvoriti poruku (error.
Ovaj put, poshiljalac mi je totalno neznan (ne vjerujem da je forumash) pa mi i nije stalo, al ... eto, da se i to pomene ne bi li uslijedilo brze otklanjanje errora.

Dosadno je precesto brisati istoriju compa (a 5 x dnevno je predosadno zahtijevno, zar ne?)
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Problemi sa stranicom

#215 Post Postao/la sabinax »

ja nisam imala problema, tj nemam ih ni sada u vidu da ne mogu uci na stranicu i da me muce coccies, ali imam problem sto mi se stranica prosirila tako da ne vidim (pogotovo onaj vazan dio) zadnje postove i narancasti kvadratić.
Mislim sredila sam to tako da sam smanjila rezoluciju na 90% pa vidim sve (ali sad su mi puno manja slova), nadam se da ce se to ubrzo prilagoditi
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: Problemi sa stranicom

#216 Post Postao/la Viper »

vjerovatno dolaze te greske zato sto su slike i ko je trenutno online itd. na ljevjoj strani stranice ja cu to skloniti pa vjerovatno ce onda ti problemi nestati. Sto neki imaju...

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: Problemi sa stranicom

#219 Post Postao/la Viper »

dugo nije neko sta napiso znaci da stranica radi kako treba.

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Problemi sa stranicom

#220 Post Postao/la badgirl »

da bi usla u svoj profil ili vidjela poruke moram uvjek ici na pocetnu stranicu . kad sam na forumu nema ispod naslova ....pocetna , bolchat ulaz 1 ...itd nikako ono ...moj profil , slike , privatne poruke itd.

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: Problemi sa stranicom

#221 Post Postao/la Viper »

badgirl je napisao/la:da bi usla u svoj profil ili vidjela poruke moram uvjek ici na pocetnu stranicu . kad sam na forumu nema ispod naslova ....pocetna , bolchat ulaz 1 ...itd nikako ono ...moj profil , slike , privatne poruke itd.

A sto ti mislis zasto je to tako? mozda koristis neki drugi link za forum a ne ovaj ko sto svako koristi???
U drugim rijecima kada hoces na forum odes na www.bol-chat.de prijavis se sa svojim korisnickom imenom i sifrom i onda kliknes gore na forum i tako ulazis na forum a ako ides drugacije na forum ONDA JE NORMALNO DA NECES VIDITI SVOJE PORUKE!!!

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Problemi sa stranicom

#222 Post Postao/la badgirl »

http://www.bol-chat.de/page/forum/index/

neznam, ali ja mislim da je to to ...uvjek isto ulazim na forum , bas tako kako si ti opisao i uvjek se sve vidjelo , sad se ne vidi !!!

PS. ja da znam zasto se sad odjednom vise nevidi nebi se pravila budala i to tu pisala :roll:

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: Problemi sa stranicom

#223 Post Postao/la Viper »

badgirl je napisao/la:http://www.bol-chat.de/page/forum/index/

neznam, ali ja mislim da je to to ...uvjek isto ulazim na forum , bas tako kako si ti opisao i uvjek se sve vidjelo , sad se ne vidi !!!

PS. ja da znam zasto se sad odjednom vise nevidi nebi se pravila budala i to tu pisala :roll:

neznam ni ja onda ako ides tako trebala bi sve viditi :(

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: Problemi sa stranicom

#225 Post Postao/la Viper »

vidovita_dzemila je napisao/la:napokon je stranica ok. sve super radi i nemam problema koje sam prije imala.
samo imam 3 male primjedbe

1. spisak forumaša koji su na forumu više mi ne stoji desno, kraj shoutboxa, već ispod njega
2. u plavoj traci gore na vrhu se skroz slabo vidi gdje piše

Moj Profil Poruke Knjiga gostiju Blog Slike Videa Muzika Dogadjaji Prijatelji Favoriti Vase Opcije Odjava

nekad moram staviti pokazivač miša na poruke da vidim ima li primljenih

3. u porukama ima samo primljene i poslane. nema kao prije da se može kliknuti na "napisati novu poruku" pa pronaći korisnika

ali ne dirajte ništa taman se stabilizovao forum :mrgreen:


kako si ti opisala cudim se da ista radi :)
Za 1 nemam blage zasto kod drugih nije tako
Za 2 neznam sta mislis....

Pod 3 to ce doci uskoro ...

Odgovori