Problemi sa stranicom

Sva ostala pitanja i prijedlozi na www.bol-chat.de
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#31 Post Postao/la Bebuskaa »

ok...usla sma sad...kad sam ukucala na glavnoj stranici nikc i pass....htjela da upisem komerntar tu nazad....opet sam morala ukucat pass sad..ne znam hoce li raditi....nadam se....stvarno ne znam sta radim pogresno...nisam bas toliko . :sleepy: ..ipak ne zelim biti dosadna nit zamarat nikog...hvala na pokusaju..ja ne znam sta cu..pozdrav..

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#32 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pa cim mozes uci onda ide i cim mozes citati email

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#33 Post Postao/la Bebuskaa »

Opet ja...pokusavam da stavim signature,,,na profilu mi pokazuje da imam signaturekoji sam upisala... ali u forumu kod mojih komentara ih ne pokaze....u cemu bi mogao biti problem i dali se nekom desilo isto??

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#34 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

napisi sta zelis da imas na signaturi

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#35 Post Postao/la Bebuskaa »

Tesko je voljeti,
Ljubav kriti,
U dusi plakati,
A nasmijan biti !!



Ja sam pokusala par puta..opet isto...hvala Opet... :satisfied: :satisfied:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#36 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

:D moze li sad

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#37 Post Postao/la Bebuskaa »

LAFF je napisao/la::D moze li sad

:P ..moRe... :P ..ehehe..Hvala Lijepo..

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#38 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

nema na cemu
uzivaj :)

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#39 Post Postao/la Bebuskaa »

:)

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#40 Post Postao/la Alyssa_ »

...imam jedno pitanje...

kad sam na stranici ovdje i kad hocu da izadjem ja kliknem na X gore u coshku, i kad opet hocu da udjem dosta puta mi se desi da se moram logirat ponovo...a kad hocu da izadjem skroz iz stranice odem tamo gdje pishe odjavi se i onda sam skroz izashla....

ali kad opet udjem na stranicu stoji mi gore Registruj se kao clan i kad skrolam dole do clanova, moje Nick stoji iako nisam logirana na stranicu...


i dosta puta mi se desi kada sam logirana na stranici, odem na forum i kliknem recimo na neku temu da dam svoj odgovor i odjednom mi dodje da se ponovo logiram...

malo sam se upetljala, ali ako iko moze da mi malo objasni zashto se to sve deshava, bila bi zahvalna, poshto tako mi se nije deshavalo prije...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#41 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Alyssa_ je napisao/la:...imam jedno pitanje...

kad sam na stranici ovdje i kad hocu da izadjem ja kliknem na X gore u coshku, i kad opet hocu da udjem dosta puta mi se desi da se moram logirat ponovo...a kad hocu da izadjem skroz iz stranice odem tamo gdje pishe odjavi se i onda sam skroz izashla....

ali kad opet udjem na stranicu stoji mi gore Registruj se kao clan i kad skrolam dole do clanova, moje Nick stoji iako nisam logirana na stranicu...


i dosta puta mi se desi kada sam logirana na stranici, odem na forum i kliknem recimo na neku temu da dam svoj odgovor i odjednom mi dodje da se ponovo logiram...

malo sam se upetljala, ali ako iko moze da mi malo objasni zashto se to sve deshava, bila bi zahvalna, poshto tako mi se nije deshavalo prije...
evo ovako za te i Bebusku posto ovaj sajt ima 3 stranice
www.msn-chat.com www.bol-chat.com www.bol-chat.de (malo reklame)
to znaci da se izlogujete izlazite samo iz jedne od njih
a nikako iz svake i (ponekad se desava) server vas poveze bla bla da ne pojasnjavam
Fazit je ako zelite da ne budite logovani najsigurniji nacin je da brisete Cokies
Jos jedanput napominjem za odjavu ne koristite izbriste clanstvo jer tu ste se izbrisali sve...!
Nema povratka

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#42 Post Postao/la Alyssa_ »

okej, ali ja koristim samo www.bol-chat.de kad ochu vamo, nikad nisam ulazila na te druge dvije?......

a kako brishem cokies?
neznam, nisam nikad brisala te nekakve kolace.... :P

ok, znam da trebam kliknut na odjavi se a ne na izbrishite clanstvo...ja bi se objesla za luster kad bi kliknula na ono shto netreba :biggrin:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#43 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ides na Extras gore na Internet exploreru posle toga internet opcije i malo cackaj (posto je razlicito od explorera kojeg koristis ) inace Temp i Cokies treba redovno brisati
Ako neko ima nacrtano kako to ide molio bih da postuje na slikama i da da link

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

#45 Post Postao/la Viper »

ne propurucjem vama da se iz logujete preo foruma.
Vjerovatno cu tu opciju izbrisati posto se tu samo iz foruma odjavis a ne iz citave stranice.

Pod vas kutakt ima opcija izloguj se.!!! ta je za citavu stranicu.

Odgovori