Lose Navike

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

Lose Navike

#1 Post Postao/la Isolde »

Da li imate lose navike? i koje su?


moje lose navike su da puckam s prstima i cupkam/grickam usne ponekad :dontgetit: :P

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#3 Post Postao/la Alyssa_ »

losha navika su kod mene su cigare, puckam i ja prste svaki dan i tresem jednom nogom vishe puta , haha :biggrin:

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#4 Post Postao/la leptirica-de »

treses jednom nogom vise puta ?? jooojjj alisa prava si bogami , nema komentara tvog koji me nije nasmijo ! bubimm te maco ! Cmoxx :D

a jedna od mojih navika je da pogledam u ogledalo kad god imam priliku ! :dontgetit: i to ja jos imam ogrobno ogledalo u svojoj sobi ! ali sad pokusajem da prodjem kraj njega a da se neogledam ! jojj heheh

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#6 Post Postao/la Alyssa_ »

leptirica-de je napisao/la:treses jednom nogom vise puta ?? jooojjj alisa prava si bogami , nema komentara tvog koji me nije nasmijo ! bubimm te maco ! Cmoxx :D

a jedna od mojih navika je da pogledam u ogledalo kad god imam priliku ! :dontgetit: i to ja jos imam ogrobno ogledalo u svojoj sobi ! ali sad pokusajem da prodjem kraj njega a da se neogledam ! jojj heheh
a Leptirice neka me bona, mojne me barkat :biggrin: :biggrin: Cmokic i tebi ljepoto :P

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#7 Post Postao/la Tourniquet »

losha navikaa...


kasno lijezem rano ustajem... ne mogu spavat po danu pa cio dan zijevam.... :sleepy: :sleepy: :sleepy: :sleepy:

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#10 Post Postao/la Bebuskaa »

Hmm imam ih dosta...jedna od njih je Shopinggg....jako volim jeans da nosim i obucu ....ne mogu da odem u trgovinu da ne makar malo bacim oko na jeans i obucu...hehe.sigruna sam da je svima curama nesto ovako problem hehhe... :satisfied: :P

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#11 Post Postao/la Tourniquet »

loshe mi je to sto sam opasan sam sebi .. :onfire: :onfire: i nekad se plashim onoga sto jesam :biggrin:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#12 Post Postao/la Mala_zaebana »

Ah te lose navike.....Nikad me nema na vrijeme ne uspijem ustat nikako iz kreveta prije 11 nema sanse ...I jos jedna jako ruzna i neobicna...
Nosim u autu onu bejzbol palicu pa kad ima neke frke....ajoj...ne mogu da se suzdrzim iznerviram se u sekundi i onda ne razmisljam ..bas je grozno mene iznervirat :(
Al ona mi je najbolnija:previse vjerujem ljudima...Fina prema svima i onda ispastam...Ljudi gaze kako stignu uzimaju sve sto mogu....a za uzvrat nemas bas nista....
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
Columbo
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 466
Pridružen/a: 13 Apr 2007 02:00
Lokacija: Germany

#13 Post Postao/la Columbo »

...dok ustanem ide cigareta i kafa

Avatar
Columbo
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 466
Pridružen/a: 13 Apr 2007 02:00
Lokacija: Germany

#15 Post Postao/la Columbo »

tirara je napisao/la:
Columbo je napisao/la:...dok ustanem ide cigareta i kafa
kao sebe da gledam,hm...........

...i to je u redu neka se bar u necemu slazemo...Maco

Odgovori