Izbor za miss

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Izbor za miss

#31 Post Postao/la nella26 »

Stvarno su katastrofa ovi naši izbori misica, pored toga što je sve namješteno još ponižavaju pravo djevojke.
Čitam u novinama kako sada auto dobiju samo na korištenje 7 mjeseci a novčana nagrada koju dobiju iznosi 55 555km ali da bi otišle na svjetsko takmičenje kartu plaćaju od novaca iz nagradnog fonda,FUJ
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Izbor za miss

#33 Post Postao/la andro »

stefania-fernandez2_1467653c.jpg
stefania-fernandez2_1467653c.jpg (76.73 KiB) Pogledano 702 puta.
Stefania Fernandez Mis svijeta 2009.
Ova 18-godišnja brineta postala je tako 58. nosilac ove titule...
24.08.2009. 09:50

Mis Venecuele, Stefanija Fernandez (Stefania Fernandez), osvojila je noćas titulu Mis svijeta 2009, na finalnom takmičenju u mondenaskom ljetovalištu Atlantis na Bahamima.

Ova 18-godišnja brineta postala je tako 58. nosilac ove prestižne titule, čiju je dodjelu u direktnom prenosu pratilo milionsko tv gledalište širom svijeta, prenijele su agencije.

Zanimljivo je da je nova svjetska kraljica ljepote pripadajuću krunu primila iz ruku prošlogodišnje Mis svijeta, Dajane Mendoze, takođe iz Venecuele, kao i da je to šesta svjetska titula koja je pripala djevojkama iz te zemlje.

Prva pratilja je mis Dominikanske Republike, Ada Aime de la Krus, a međju prvih pet su najlepše djevojke iz Australije, Portorika i sa Kosova, navode agencije.
stefania-fernandez2_1467653c.jpg
stefania-fernandez2_1467653c.jpg (76.73 KiB) Pogledano 702 puta.
Privitak/ci
Stefania-Fernandez.jpg
Stefania-Fernandez.jpg (67.04 KiB) Pogledano 702 puta.
slika
slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Izbor za miss

#34 Post Postao/la andro »

mijatovic-daniella-nove3.jpg
mijatovic-daniella-nove3.jpg (43.91 KiB) Pogledano 702 puta.
Bosanke još jednom pokazale da su najljepše
Daniella Mijatović pobijedila, Lejla Adrović druga pratilja, a Doris Batista najsimpatičnije lice...


Predstavnice Bosne i Hercegovine na Izboru "Miss Adriatic Europe 2009", koji je prošle sedmice održan u Marini Frapa, imale su niz razloga za slavlje nakon manifestacije.

Prošlogodišnja pobjednica, Mostarka Đenita Dumpor predala je krunu Danielli Mijatović, lentom druge pratilje okitila se Lejla Adrović, dok je Doris Batista osvojila nagradu publike za najsimpatičnije lice.

Tamnoputa manekenka

- Iako mislim da sam do sada ponijela dovoljno priznanja, pobjeda me je mnogo obradovala - rekla je Mijatović.

Zbog svog porijekla, tamnoputa manekenka skrenula je na sebe pažnju hrvatskih medija.

- Ljudi se uvijek iznenade kada progovorim na bosanskom jeziku. No, navikla sam na takve stvari, jedino što mi smeta je pogrešno protumačena rodbinska veza sa predsjednikom Sjedinjenih Američkih Država Barakom Obamom (Barack). Ja sam samo rekla da je moja mama, koja je iz Kenije, rođena u kraju iz kojeg potječe Obama - uvjerava nas Mijatović.

I njena vršnjakinja, 20-godišnja Lejla Adrović, koja je prije dvije godine ponijela titulu Kraljice BiH, ističe dominaciju naših predstavnica Izborom "Miss Adriatic Europe 2009".

- Pokazale smo još jednom da su Bosanke najljepše. Nije mala stvar otići na takmičenje u drugu zemlju i osvojiti tri titule. Potpuno smo zasjenile učesnice iz ostalih zemalja: iz Njemačke, Slovačke, Italije, Poljske i susjedstva. Nadam se da je ovo samo uvod u još veći uspjeh u Peskari, gdje ćemo 1. septembra učestvovati na Izboru "Miss Mediterana 2009" - govori Adrović, koja je rođena u Skoplju, a više od deset godina živi sa porodicom u Tuzli.

Inozemna karijera

Atraktivna Lejla povukla se u posljednje vrijeme sa modne scene i posvetila se obrazovanju.

- Zasitila sam se svega, trebalo je nešto da me pokrene. Taj efekt na mene je imao upravo Izbor "Miss Adriatic Europe 2009". Sada sam spremna i za inozemnu karijeru - iskrena je Lejla.
slika
slika

Odgovori