Kolumna

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#46 Post Postao/la Tourniquet »

Sto bi u narodu rekli "ustala na ljevu nogu".. TO se jednostavno tako desi, naidje vrijeme kada ti dodje neki splet slucajnosti.. Nekad je dobar, a u tvom slucaju bas i nije bio dobar.. Ali kao sto si rekla dobro je da jos ima dobrih ljudi.. inace bilo bi jos gore...

Zao mi je sve sto se desilo..

Ali bitno je da si ti na kraju ok i da se ipak zavrsilo sa happy endom...

I moram jos dodati... Drago mi je da sam ja bio dio te price ( valjda sam ljepsa strana price) :D ehhe

:biggrin: :biggrin:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#47 Post Postao/la mala-plava21 »

Naravno da si bio lijepsa strana price :D
Hvala za obilazak Buzima :biggrin:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#48 Post Postao/la mala-plava21 »

LAFF je napisao/la:
mala-plava21 je napisao/la:Naravno da si bio lijepsa strana price :D
Hvala za obilazak Buzima :biggrin:
Koliko je trebalo da ga obidjes :)

Hehhh 15 minuta pijeske :chuckel: :chuckel:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#49 Post Postao/la Tourniquet »

mala-plava21 je napisao/la:
LAFF je napisao/la:
mala-plava21 je napisao/la:Naravno da si bio lijepsa strana price :D
Hvala za obilazak Buzima :biggrin:
Koliko je trebalo da ga obidjes :)

Hehhh 15 minuta pijeske :chuckel: :chuckel:

U to su uracunata dva smjera :D hehehe ..... gore i dole ..... :biggrin: :biggrin:

A drago mi je da sam bio ljepsa strana price.... :wave: :wave: :wave:
pozz Branka....

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#50 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »


Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#51 Post Postao/la Mala_zaebana »

mala-plava21 je napisao/la:
necko- je napisao/la:... :huh: ...¾ao mi je ¹to ti se ovo sve izde¹avalo...ne mogu da vjerujem...zona sumraka :-k

Da mi je to neko prico nebi povjerovala ali sta ces :huh:
ma ja se vratila ziva i zdrava sto je najbitnije a i bilo je lijepih trenutaka :D

zao mi je..bas ti se svasta desilo...al ipak ..ziva si i zdrava to je najbitnije, i bilo ti je ipak lijepo 2 dana u Bosni..to je pozitivno :)
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: Kolumna

#52 Post Postao/la belly_dancer »

ooo taman mi dosadno,nema nikog pa ajd da i ja tud ostavim traga...

pošto mi je sad euforija oko vađenja zubi onda čemo malo o tom...

Popravljanje zubi i stavljanje aparatiča
Več godinama imam krive zube,malu čeljust i to ne liči ni na šta.To mi je kompleks več godinama.
Prije godinu dana pričala sam s mamom o tome da bi htjela imat ravne zube,s čim se ona složila jer i sama zna kako su djeca bila okrutna,i ona želi da u brak jednog dana uđem kompletna,bez takvih mana.Ove godine sam to napokon pokrenula-trebalo mi je dosta da se odlučim na taj korak jer zahtjeva puno odricanja.Prvo sam morala istražit koliko aparatiči dođu,ko je najbolji u gradu,kom bi se mogla povjerit da znam da neču bit razočarana...Onda je krenulo slikanje čeljusti,mjerenja da se vidi ako se šta treba vadit,koliko mjesta ima u čeljusti,šta se sve treba popravit prije nego se stave te "bravice" ili "ključiči"...Kada sam napokon saznala kod koga želim biti kao pacijent (dr.Pavlič),otišla sam sa tom slikom i raspitala se za njegove cijene jer nigdje nisu iste...On je uzeo moju sliku,proučio ju i rekao da ispod 15 000kn nemogu proč s obzirom na sve šta se treba radit.uzimam onaj prozirni jer moram to nosit oko 3 godine pa bar da na nešta liči....Al bila sam jako sretna kad je rekao da imam jako kvalitetne i zdrave zube tako da nisam morala ništa popravljat...Mjerenja su pokazala da moram vaditi 4 zuba jer nemaju mjesta.Zasada sam izvadila jedan,i to posljednjeg mohikanca,mlječni zub...hehe.bio je jadan sam pa reko da se njega riješimo..

Za 4 tjedna če mi sva 4 zuba koja moraju bit izvađena bit gotova,onda moram čekat 3 tjedna za oporavak što je jako mučno...jer sad kad je samo jedan me jako boli...sve mi se premješta,nemogu pričat,jedem na slamku i jednako tako pijem...nije nimalo ugodno,al iskreno se nadam da če krajnji rezultat biti dobar,da ču napokon bit zadovoljna...

hahaha,ono,koja tema...
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori