Sta za vas predstavlja zivot

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Beksi
Pocetnik
Postovi: 18
Pridružen/a: 26 Aug 2007 02:00
Lokacija: Macedonia

Sta za vas predstavlja zivot

#1 Post Postao/la Beksi »

zivot je ljep za one sto znaju da zive a grd za one sto ne osjecaju sta je zivot

zivi zivot onako kako sto ti zelis i kako je tebi najbolje bez da stetis nekome koristi svaki momenat sto ti zivot pruzi jer neke stvari kratko traju

Avatar
Beksi
Pocetnik
Postovi: 18
Pridružen/a: 26 Aug 2007 02:00
Lokacija: Macedonia

#3 Post Postao/la Beksi »

prvo hvala na odgovoru malo objasnjavanje musko sam jer vidim da si napisao u zenskom rodu al nema veze
slazem se potpuno stobom ljepo si to izgovorio koliko vrejdi zivot znace se kad docekas posljedni dani svog zivota iskoristi sve sto ti zivot pruzi jel nekad ce bit kasnije svaki trenutak je vazan u zivotu zivot je ljep sladak pa ukusaj ga do poslejdni momenat.

Avatar
Beksi
Pocetnik
Postovi: 18
Pridružen/a: 26 Aug 2007 02:00
Lokacija: Macedonia

#6 Post Postao/la Beksi »

da vec se prepoznaje hehe izvini mozda sam ja loso procjenio tvoj komentar ili izraz al nemoj mi zamjerit jer neznam bas ljepo izgovrit ovaj jezik i imam probleme u razumljavanju pa zato pozz za tebe jako si fina i ljubezna svaka cast

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

Re: sta za vas predstavlja zivot

#7 Post Postao/la mala-plava21 »

BeKsI je napisao/la:zivot je ljep za one sto znaju da zive a grd za one sto ne osjecaju sta je zivot

zivi zivot onako kako sto ti zelis i kako je tebi najbolje bez da stetis nekome koristi svaki momenat sto ti zivot pruzi jer neke stvari kratko traju

Kako ja znam reci zivot je lijep ako znas uzivat u njemu i zaista jest treba ga voljeti da i uzivati punim plucima i biti onakav kakav jesi jer je zivot prekratak za pretvaranja i odugovlacenja i za propuste sto mozete ucinite odmah a ne cekati da propustite bitne stvari za koje mozda necete imati ponovo prilike za to, ja volim svoj zivot i nastojim ga svakim danom uciniti boljim :D

Pohvale za temu :wave:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Beksi
Pocetnik
Postovi: 18
Pridružen/a: 26 Aug 2007 02:00
Lokacija: Macedonia

#8 Post Postao/la Beksi »

hvala puno puno za sve da ne bi bio ti ne bi ni ja bio ovde hehe svaka cast za to procjenu prema zivota slazem se popuno stobom uzivaj u zivotu i budi ono sto jesi nema mjesto i vrjeme za foliranja :wave:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#9 Post Postao/la mala-plava21 »

BeKsI je napisao/la:hvala puno puno za sve da ne bi bio ti ne bi ni ja bio ovde hehe svaka cast za to procjenu prema zivota slazem se popuno stobom uzivaj u zivotu i budi ono sto jesi nema mjesto i vrjeme za foliranja :wave:
Ma nema na cemu sam si se odlucio ukljuciti ja sam ti samo adresu dala i drago mi je sto si ovdije s nama i nadam se da ces se lijepo druziti ovdije jer svi su super bas kao sto i treba biti super u zivotu :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Beksi
Pocetnik
Postovi: 18
Pridružen/a: 26 Aug 2007 02:00
Lokacija: Macedonia

#10 Post Postao/la Beksi »

da da bas extra je svaka cast za moderatorima i za svi one koje rade za ovaj forum super je odusevljen sam nacina kak ose druze i kako razvode teme svaka cast komplimenti svima svi sto su ovde zasluzuju da su jer su najbolji

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#11 Post Postao/la ra-ja »

Svi lijepi i ruzni dogadjaji i dozivljaji od rodjenja ...pa do smrti zove se

ZIVOT......... :-k

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#13 Post Postao/la danjel »

Èesto se zapitam ¹ta je to smisao ¾ivota,¾ivot uopæe?Koji je cilj ¾ivota?Smijemo se,plaèemo,pjevamo,u¾ivamo,patimo,trudimo,borimo ali za¹to da bi ne¹to napravili da bi malo u¾ivali,jer na kraju kad stekne¹ ne¹to ostane ti malo vremena da u¾iva¹ u tome...Umremo,nestanemo,ostajemo u sjeæanju neku godinu,dvije i onda sve ode u zaborav...Neæe nas se niko ni sjeæati ni spominjati i gdje je u tome smisao,za¹to ¾ivim,da bi na kraju umro....CRNJAK!!!!!

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#14 Post Postao/la Alyssa_ »

Danjel je napisao/la:Èesto se zapitam ¹ta je to smisao ¾ivota,¾ivot uopæe?Koji je cilj ¾ivota?Smijemo se,plaèemo,pjevamo,u¾ivamo,patimo,trudimo,borimo ali za¹to da bi ne¹to napravili da bi malo u¾ivali,jer na kraju kad stekne¹ ne¹to ostane ti malo vremena da u¾iva¹ u tome...Umremo,nestanemo,ostajemo u sjeæanju neku godinu,dvije i onda sve ode u zaborav...Neæe nas se niko ni sjeæati ni spominjati i gdje je u tome smisao,za¹to ¾ivim,da bi na kraju umro....CRNJAK!!!!!

upravo tako =D>
:-k :-k

Odgovori