Za dlaku !!!

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

Za dlaku !!!

#1 Post Postao/la mala-plava21 »

Dali ste se ikada nasli u situaciji da ste izgubili zivot za dlaku i kako ste je osjecali?



Meni se to desilo cetri puta evo jutros zadnji put i to bas za dlaku. Prelazila sam preko pijesackog prelaza jedan auto se zaustavio i propustio me krenula sam i vidjela auto koji ide prema prelazu i shvatila da nece uspijeti zakociti na vrijeme i vratila se u natrag gdje je stajao auto i dobro sam ocijenila zena je zakocila kada je vec presla pola zebre stvarno za dlaku mogu samo misliti sta bi bilo sa mnom da se nisam vratila natrag. Probudila sam se u sekundi vise mi se ni mrvicu nije spavalo srce mi je sislo niz pete ukocila sam se na mijestu. Pogledala zenu u autu koja je bila mrtva hladna i nisam mogla vjerovat svojim ocima. Uff koji uzasan osjecaj.
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Beksi23
Pocetnik
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 Jul 2000 02:00
Lokacija: Macedonia

#2 Post Postao/la Beksi23 »

ISTI SLUCAJ SE I MENI DESILO PRE 1 MJESEC OVDE KOD MENE IMA RASKRSNICA KOJU MORAM PROLAZIT SVAKI DAN I JEDNOM BILO JE PREVELIKA KOLONA I GUZVA U AUTOPUTU I JA NABRZAKA DA PROLAZIM PREKO AUTOSTRADE JEDAN SHLEPER ZA 10 CM DA ME PREGAZI U TIM MOMENTIMA VISE NISAM ZNAO ZA SEBE BILO MI BLEDO LICE I NISAM MOGO JEDNOSTAVNO DA VERUJEM DA SAM SE SPASIO...

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#5 Post Postao/la becanka »

Jednom sam zimi bila Dajdzom u Bosni, htjeo je da pretekne jedno Auto, a nije vidjeo da ide odozdo jedno, posto je bila mala krivina, i da se vrati opet nazad, zakoci naglo, i auto se pocne okretati tamo vamo, plesati, i za dlaku je falilo da odemo niz brdo u provaliju...
Ja sam sva drhtala od straha... Nisam vise znala gdje se nalazim... :(
Ali hvala Bogu prosli smo sa srecom...
Ali sto je naj gore na takvim situcijama, sto ih vjecno pamtis... Bljak... :huh:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#6 Post Postao/la Tourniquet »

Proslog ljeta me za dlaku zgazilo autoo.. NEki levat prebrzo uletio u okuku i krenuo bio na mene dok sam vozio biciklo.. srecom nekako proletio tik uz mene..

Inace imam srece sa tim stvarima... Nece niko da me dira :D

Avatar
__kockar__
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 03 Sep 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#7 Post Postao/la __kockar__ »

jjoooooojj bolje da se ne sjecam toga...
ali evo to je bilo ovako....
vozili se ja i prijatelj autom...malo brze..i odjednom smo poceli da plasemo cestom (uzrok tome vlazna cesta)..lijevo,desmo,lijevo...i izbjegli auto mozda na 20-30 sec....ali sudbina je takva da sam ja jos tu da vam dosadjivam... :ballbounce: :biggrin:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#8 Post Postao/la mala-plava21 »

Izgleda da su auti najcesci krivci al sva sreca samo za dlaku :-k
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#10 Post Postao/la mrki62 »

Meni se takve stvari ne de¹avaju :D
Ako me nekad ne bude na forumu - znajte da onog za dlaku nije bilo :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#11 Post Postao/la Amigo_x »

hm :-k ..ima ih puno..jednom me bivsa iznenadila kad je dosla kuci prije nego sto je trebala.... :)

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#12 Post Postao/la Mala_selmica_ »

dopada mi se tema =D>
prije 3god. stajala sam na semaforu i cekala zelenog ciku da se upali :chuckel: medjutim slusala sam mp3 i gledala da se upali zeleno, i kad je dosao momenat ja sam krenula preko pjesackog i odjednom dok me neko iza leda jako povukao prosla su policajska kola ispred mene brzinom jakom, za dlaku su me mogla pokupiti, da me neko iza nije povukao :-k
vjerovatno im se toliko zurilo da nisu marili za zelenog i pjesake, boze sacuvaj :-k

to mi je bilo najgore nekako....
isto jednom dok sam bila u skoli davno, ja otisla kuci pjehe da jedem dorucak(posto skola mi je bila blizu kuce), i kad sam trebala da se vratim nazad u skolu, morala sam malo da trcim.
tako da kad sam trebala da pretrcim preko pjesakog, vidjela sam auto kako vozi brzinom kojom nemisli stati, ali haj reko mora pjesacki je, i da pretrcim mene on zakaci za nogu svojim prednjim diom, upala sam i odma ustala i sepajuci nastavila trcati.
on je nastavio voziti, dok je raa u ostalim autima meni pibikali i pitali jel sam OK [-X

Avatar
sredovjecni_33
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 473
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#13 Post Postao/la sredovjecni_33 »

za dlaku je bilo kad je brat pucao na mene iz pi¹tolja s dva metra i proma¹io ( nije namjerno pucao iz nehata ka¾e :biggrin: )
-samo lagano i opu¹teno-

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#14 Post Postao/la mrki62 »

MaLa_SeLmIcA_ je napisao/la:dopada mi se tema =D>
prije 3god. stajala sam na semaforu i cekala zelenog ciku da se upali :chuckel: medjutim slusala sam mp3 i gledala da se upali zeleno, i kad je dosao momenat ja sam krenula preko pjesackog i odjednom dok me neko iza leda jako povukao prosla su policajska kola ispred mene brzinom jakom, za dlaku su me mogla pokupiti, da me neko iza nije povukao :-k
vjerovatno im se toliko zurilo da nisu marili za zelenog i pjesake, boze sacuvaj :-k

to mi je bilo najgore nekako....
isto jednom dok sam bila u skoli davno, ja otisla kuci pjehe da jedem dorucak(posto skola mi je bila blizu kuce), i kad sam trebala da se vratim nazad u skolu, morala sam malo da trcim.
tako da kad sam trebala da pretrcim preko pjesakog, vidjela sam auto kako vozi brzinom kojom nemisli stati, ali haj reko mora pjesacki je, i da pretrcim mene on zakaci za nogu svojim prednjim diom, upala sam i odma ustala i sepajuci nastavila trcati.
on je nastavio voziti, dok je raa u ostalim autima meni pibikali i pitali jel sam OK [-X
Hahaha, da nije tragièno - bilo bi komièno :wave: ti ba¹ k`o prava plavu¹a =D>
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#15 Post Postao/la paparaci »

imao sam par slucajeva gdje je ishod mogao biti tragican, ali samo jedan koliko se sjecam koji me je mogao kostati zivota. imao sam nekih 14 god mozda. negdje sam isao sa starim i znam da smo zurili na autobus, koji je svaki tren trebao da dodje, a vozi svakih pola sata. dosli smo do semafora. to je bila glavna ulica u tom djelu grada i jako prometna. u tom momentu smo vidjeli autobus kako prolazi i potrcali preko crvenog. stari je bio ispred mene i prvi je presao ulicu. a mene je za bocu auto pokupilo. jednom nogom sam zakoracio na trotoar, a druga se nalazila u zraku. osjetio sam kako je zanijelo malo od prolaznog auta(crni bendzo, jos ga se dobro sjecam :D)
tad sam se stvarno prepao, a i otac. rekao je nikad vise tako nesto.

Odgovori