Jeste li spavalica?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

Jeste li spavalica?

#1 Post Postao/la mala-plava21 »

Smatrate li da ste spavalica koliko volite spavati i sto je za vas spavanje?

Ja sam nepopravljiva spavalica mislim da se necu nikad promijenit po tom pitanju, jednostavno uzivam spavati i nikako se ne mogu na spavati, spavanje mi puni baterije pa bi zato spavala stalno. Da me neko pusti kada mi mogla znaci da nema obaveza mogla bi spavati 3 dana bez prestanka nekad znam reci da patim od kronicne neispavanosti hehh. Opet s druge strane san mi uzima toliko vremena jer spavam puno vise nego prosjecno. Nekim ljudima je dovoljno od 4h do najvise 8h da se naspavaju meni je 12h knap da se odmorim i naspavam. Sve sto budem puno budna prije ili kasnije moram nadoknaditi ili nemogu normalno funkcionirat, necu vam ni pricat kako se budilica i ja ne volimo i koliko tesko ustajem. :huh:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#2 Post Postao/la Tourniquet »

hehehe ja sam jedan od tih sa druge strane...

vrlo malo spavam i malo mi je dovoljno da se naspavam.. 4-6 sati mi je neki bilans... Po danu ne mogu spavat bez obzira koliko sam umoran.. do 11 sati mi nekad granica i to kad idem ujutro u 6 na spavanje... A inace 9 sati ustajem iako nigdje ne moram..

A neki prosjek da prije 2 sata po ponoci nikad ne idem na spavanje.. A ne pamtim kad sam zaspao prije ponoci... to bi bio praznik odmah...


A inace imam vrlo lak san , tako da mala buka me moze probuditi :D :blush: :blush:

Avatar
Beksi23
Pocetnik
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 Jul 2000 02:00
Lokacija: Macedonia

#3 Post Postao/la Beksi23 »

nisam bas neka spavalica normalno spavam koliko je prosek normalan nekad i manje al nikad prek toga mogu ostati budan i 3 noci i 3 dana nije mi problem i isto vise od 8 sata ne bi mogo spavat al kad sam naspavan onda se osjecam relaksiran miran i mogu ucinit sve preko dana kad mi malo fali spavanje onda tesko se mogu kontrolirat i osjecam se umoran i fizicki iscrpen...

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#4 Post Postao/la mala-plava21 »

Blago vama ja bi da spavam 6h i da mi je dosta sna a ne ovako a popodne mogu spavat ko od sale evo danas sam popodne spavala od 15h do 20.30h jer mi je falilo sna ali treba mi joj uh :-k
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#5 Post Postao/la Tourniquet »

mala-plava21 je napisao/la:Blago vama ja bi da spavam 6h i da mi je dosta sna a ne ovako a popodne mogu spavat ko od sale evo danas sam popodne spavala od 15h do 20.30h jer mi je falilo sna ali treba mi joj uh :-k

hehe pa ne znaci da je nama dosta sna... meni recimo nikad nije dosta.. ali problem sto ne mogu spavat :D hehe pogotovo ne po danu. a navece se ne mogu rano natjerat u krevet.. tako da je nekad i puno zeznuto..

recimo budem budan do 7 ujutro i onda spavam samo do 11 .. baa onda sam puno zivcan i neraspolozen....

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#7 Post Postao/la becanka »

Kad sam preumorna onda spavam ko beba,
a inace nisam spavalica, dosta mi je nekada vec i 5 sati da sam naspavana... :chuckel:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#11 Post Postao/la Mala_zaebana »

Hmmm naravno da sam spavalica....evo jutros sam ustala u 7 da malo ucim...al sam samo odlozila alarm da zvoni za sat vremena... i nista novo.alarm je zvonio u 8 ja ga nisam cula (?) i probudila sam se u 9:30 et ccc :ballbounce:
volim da spavam dokasno i mrziiim kad me neko rano probudi :ballbounce:
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#12 Post Postao/la ra-ja »

Nisam neka bas spavalica....vrlo cesto ustajem po noci....pa ponovo lijezem....iako mislim da treba da se odviknem od toga.....ali necinim nista da bih to promijenila..... :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#14 Post Postao/la ra-ja »

Dovoljno i normalno je daspavamo od 6-7h na noc......sve preko je vise nego sto treba...... :D

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#15 Post Postao/la mala-plava21 »

EdeLa67_ je napisao/la:
habe je napisao/la:nisam naravno spavam samo 20h dnevno
Samo? :wow:

:P


Ja volim spavati i zato spavam shto vishe... Jest da legnem vecinom kasno, ali zato spavam i u jutru do kasno (jedino kada moram u shkolu :ballbounce: ).. Uuuh ne volim rano ustati :huh:

Kao ni ja a cijeli tijedan moram ustajati u 6h uh :huh:
ali nadoknadim ja to popodne :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Odgovori