Sto mislite o tome?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re:

#31 Post Postao/la ra-ja »

bosman je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Da to je stara prica,,jako smijesna ...... :-k

Tako bude kada ljudi u braku zele avanturu....ejh.... :)

Kada bih bila povredjena od osobe sa kojom zivim toliko da nemogu vise sa njim......a jako sam strpljiva to sam vec rekla......nedaj boze da se sre
tnem ponovo.....pa vala niti na chatu.... :-k

Znate...nekada je bolje biti i sam.....neznam dali se slazete samnom... :huh:

Slazem se iz iskustva sa tobom. (momentalno sam sam)
Tek sam sada saznala t.j vidjela ovaj post...pa sta da kazem???
Otkuda sam ja kriva za tvoju samocu???

Ja uopste i neznam ko si ti..ili znam ko si glumac koji je pokusavao glumiti mog zadnjeg partnera...a mogao bi biti LAFF ili @boban81 drug iz srednje skole..Ja nisam kriva niti za njihovu srecu , kao i nesrecu... Jedino oni zive u Münchenu... :!:
Medjutim , prateci tvoje postove , toliko si fulao u glumi osobenosti od njega samog. Znaci nisi ga dovoljno poznavao!!!
Znam da je bio tu pod sasvim druga dva nicka , koja su ga bas onako sigurno prestavljala...Davno je to bilo i nestao je kada sam reagovala na neke njegove postove i otkrila ga [icon_flower.gif]
Njega nemoze niko glumiti..jer ga nije tako lako upoznati, poseban je :!:
Iako je ljubav slijepa , iako sam ga volila najvise na svijetu..budna sada kazem..bila sam zakljubljena u osobine koje su ga cinile posebnim od drugih [icon_flower.gif]

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Re:

#32 Post Postao/la im_ex »

Ra-Ja je napisao/la: Iako je ljubav slijepa , iako sam ga volila najvise na svijetu..budna sada kazem..bila sam zakljubljena u osobine koje su ga cinile posebnim od drugih [icon_flower.gif]
Najljepse stanje. [inlove.gif]


Izvukoh temu iz propasti, pa ako vam se da, pisite.
Dakle, Sta mislite o tome?
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
akrep
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 95
Pridružen/a: 18 Jun 2010 16:09
Lokacija: cvrsto na zemlji

Re: Sto mislite o tome?

#33 Post Postao/la akrep »

budale... kad su se vec tako dobro ispricali i otkrili da su kao stvoreni jedno za drugo, trebali su se dobro posexat i gotovo... a oni se rastali tctctc...
samo se jednom zivi...

Tatanka
Pocetnik
Postovi: 28
Pridružen/a: 09 Dec 2008 23:54

Re: Sto mislite o tome?

#34 Post Postao/la Tatanka »

posexat'...? sta..? gdje..? ko..? gdje treba doc'..?

Tatanka
Pocetnik
Postovi: 28
Pridružen/a: 09 Dec 2008 23:54

Re: Sto mislite o tome?

#36 Post Postao/la Tatanka »

papaya je napisao/la:a joj, sta ces ti ovde???
djes luce :-)

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Sto mislite o tome?

#38 Post Postao/la nnejra »

Mislim da su imali popriličnih problema u vezi i da nisu poznavali jedno drugo baš najbolje. Ako se se mogli tako dopisivati i ne shvatiti da se poznaju onda mi jedina misao pada na pamet , a to je da su imali neki kratki period prije braka i da nisu baš previše obraćali pažnju na ono šta im partner/ partnerica govori. Nije mi jasno da nijednom rečenicom ili načinom pisanja nisu dobili signal kako im je to već poznato i kako tako njen muž/ njegova supruga pišu ili govore. U svakom slučaju ako su imali potrebu da traže nekog drugog onda im je svakako brak bio u krizi i prije ili kasnije bi došao do svog kraja. A to da su pisanjem shvatili da su jedno za drugo, a nisu svakodnevnim životom jedno pored drugog malo mi izgleda smiješno. Pa šta su radili u braku, zbog čega nisu tako pričali jednom drugom u toplini dnevnog boravka je pravo pitanje , a ujedno i odgovor. Tako da mislim da je tom braku svakako došao kraj samo su shvatili na takv način i okrivili jedno drugo za prevaru.

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Sto mislite o tome?

#39 Post Postao/la Emmi »

sta mislite o tome: imali ste decka, bili zaruceni hteli da se uzmete i rastanete se na kraju!!!Dugo godina se niste vidjeli niti sreli od jednom se doseli u tvoj grad sa zenom i djecom i pocne da se druzi sa vasim roditeljima i posjecuju se redovno........ [eusa_wall.gif]
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Sto mislite o tome?

#41 Post Postao/la mrki62 »

Emmi je napisao/la:sta mislite o tome: imali ste decka, bili zaruceni hteli da se uzmete i rastanete se na kraju!!!Dugo godina se niste vidjeli niti sreli od jednom se doseli u tvoj grad sa zenom i djecom i pocne da se druzi sa vasim roditeljima i posjecuju se redovno........ [eusa_wall.gif]
Ništa neuobičajeno , živ čovjek mnogo šta doživi [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
carobnjak_iz_voza
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 316
Pridružen/a: 19 Maj 2010 22:01

Re: Re:

#42 Post Postao/la carobnjak_iz_voza »

Ra-Ja je napisao/la:
bosman je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Da to je stara prica,,jako smijesna ...... :-k

Tako bude kada ljudi u braku zele avanturu....ejh.... :)

Kada bih bila povredjena od osobe sa kojom zivim toliko da nemogu vise sa njim......a jako sam strpljiva to sam vec rekla......nedaj boze da se sre
tnem ponovo.....pa vala niti na chatu.... :-k

Znate...nekada je bolje biti i sam.....neznam dali se slazete samnom... :huh:

Slazem se iz iskustva sa tobom. (momentalno sam sam)
Tek sam sada saznala t.j vidjela ovaj post...pa sta da kazem???
Otkuda sam ja kriva za tvoju samocu???

Ja uopste i neznam ko si ti..ili znam ko si glumac koji je pokusavao glumiti mog zadnjeg partnera...a mogao bi biti LAFF ili @boban81 drug iz srednje skole..Ja nisam kriva niti za njihovu srecu , kao i nesrecu... Jedino oni zive u Münchenu... :!:
Medjutim , prateci tvoje postove , toliko si fulao u glumi osobenosti od njega samog. Znaci nisi ga dovoljno poznavao!!!
Znam da je bio tu pod sasvim druga dva nicka , koja su ga bas onako sigurno prestavljala...Davno je to bilo i nestao je kada sam reagovala na neke njegove postove i otkrila ga
Njega nemoze niko glumiti..jer ga nije tako lako upoznati, poseban je :!:
Iako je ljubav slijepa , iako sam ga volila najvise na svijetu..budna sada kazem..bila sam zakljubljena u osobine koje su ga cinile posebnim od drugih
ajjj [Happy.gif] evo kako jedan zarez moze dovesti do ne razumijevanja Raja me uvijek nasmije sa svojim pisanjem. Draga Ra-ja bossmanova je recenica trebala izgledati ovako "Slazem se iz iskustva ,sa tobom" ili jos bolje "Slazem se sa tobom,jer znam iz iskustva".......A ovaj slucaj dopisivanja bracnih partnera je fkt zanimljiv.Ljudi u braku ili vezama se lahko otudje jer NE RAZGOVARAJU . A eto vidis,na netu su se otvorili jedno drugom jer tu je puno lakse biti opusteniji nego oci u oci,bez sigurnosti koju nam daje ekran monitora [wink.gif] ..I eto opet su se zaljubili ,prava steta sto to nisu znali iskoristiti.Ali evo dobre ideje za one u braku ili vezi,kad se zavadite odite na dva kraja grada i pokusajte to rijesiti dopisivanjem [Happy.gif] jer rijeci uzivo mogu i da se necuju(pogotovo jos ako se dize ton)ali slova moras procitati [oha.gif] P.S. Andro fkt nemoj nas plasiti sa tim fenomenom kornjace i to :lol:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Sto mislite o tome?

#43 Post Postao/la ra-ja »

Ma to je ba slucajna greska u pisanju @Bosmana :lol: :lol: a ne moja... [eusa_think.gif]

Odgovori