Kad vas policija zaustavi:)

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Kad vas policija zaustavi:)

#91 Post Postao/la selma24 »

hmmmm kad koga zaustavim [eusa_think.gif] [Happy.gif] [Happy.gif]
slika

MINJA
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 Sep 2010 09:10

Re: Kad vas policija zaustavi:)

#92 Post Postao/la MINJA »

Svaki put kad me zaustave slazem da su prvi koji su me zaustavili kako sam polozila.A polozila sam 1991,pa sad.... :lol: Zadnji put su me zaustavili na dionici Mostar-Jablanica.Sakrili se u Dreznici iza nekog vijadukta.Isao kombi ispred mene 80kmh,i ja cekam priliku da ga (rekao bi moj muz) uzmem [Happy.gif] .Vidim ja njih i kontam,a koga ce nego jadne vozace kombija zaustaviti.Kad ono frajer mase kombiju da prodje i meni ..stop,idemo malo u desno :lol: .Standardno pitanje...da li znam zasto su me zaustavili,koliko mislim da sam vozila i blabla.Kazem ja njemi 80 kmh i valjam se od sege.E morala sam izaci da vidim koliko sam presla,....Dugi sjedi u autu i okrene prema meni aparatic,...hm 118 kmh.I dalje meni smijesno,da bih i njima slagala isto,da su prvi koji su me zaustavili kako sam polozila...sramota :lol: Kaze on meni''ti si prva koju smo mi zaustavili koja se smije.Pitam ja njega jel mi to ode vozacka,kolika mi je kazna!!???...da bi moj muz izvirio kroz prozor i kaze onako bunovan i pijan ko majka...'''vidis jarane,dadnem joj jednom volan u ruke i ona sranje napravi [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif] .Pandur se uhvatio za stomak od smijeha.I pustio me,bez markice kazne :lol:

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Kad vas policija zaustavi:)

#93 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Minja je napisao/la:Svaki put kad me zaustave slazem da su prvi koji su me zaustavili kako sam polozila.A polozila sam 1991,pa sad.... :lol: Zadnji put su me zaustavili na dionici Mostar-Jablanica.Sakrili se u Dreznici iza nekog vijadukta.Isao kombi ispred mene 80kmh,i ja cekam priliku da ga (rekao bi moj muz) uzmem [Happy.gif] .Vidim ja njih i kontam,a koga ce nego jadne vozace kombija zaustaviti.Kad ono frajer mase kombiju da prodje i meni ..stop,idemo malo u desno :lol: .Standardno pitanje...da li znam zasto su me zaustavili,koliko mislim da sam vozila i blabla.Kazem ja njemi 80 kmh i valjam se od sege.E morala sam izaci da vidim koliko sam presla,....Dugi sjedi u autu i okrene prema meni aparatic,...hm 118 kmh.I dalje meni smijesno,da bih i njima slagala isto,da su prvi koji su me zaustavili kako sam polozila...sramota :lol: Kaze on meni''ti si prva koju smo mi zaustavili koja se smije.Pitam ja njega jel mi to ode vozacka,kolika mi je kazna!!???...da bi moj muz izvirio kroz prozor i kaze onako bunovan i pijan ko majka...'''vidis jarane,dadnem joj jednom volan u ruke i ona sranje napravi [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif] .Pandur se uhvatio za stomak od smijeha.I pustio me,bez markice kazne :lol:
vragolanka si [smile.gif]
slikaslikaslika

Odgovori