Kad vas policija zaustavi:)

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#16 Post Postao/la pasa74 »

Sabah je napisao/la:tko se mangupira bez obzira gdje bio treba kazniti a ne samo u dijaspori
a kako to koja zemlja radi i upotrebljava to je druga prica pasa74 :D

u potpunosti se slazem sa tobom,ali je problem uglavnom,ako nekog kazni policajac u Bosni za prekoracenje brzine,a nije recimo ako ga kazni u njemackoj za isti prekrsaj...ja tu nevidim razliku...i drugaciju primjenu Zakonskih odredbi...
xxx...

Avatar
studenac
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 30 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

kazne i policajci

#18 Post Postao/la studenac »

hmmm,citam ova vasa obrazlaganja i moram ostaviti komentar pogotovo ovoj dijasporskoj populaciji kao sto neko rece spremi zandaru(policajca ja tako zovem od milja)20.marona i hajde prosao sam,e toga je sve manje i manjejer gospoda policajci dolaze na svoje mjesto u ovoj napacenoj zemlji.Kad kazete u Svici,Dojclandu i inim zemljama sa zandarima nema price nema price e to dolazi lagano i ovde doduse na mala vrata ali ulazi.Ja zaista imam puno jarana zandara i vazda je tako tema dijasporci..kontaju evo mene s kesom i ja sam sad glavni tu ebo bosanske zandare klosari nemaju ni za cevapa,a ne zapitaju se da ti ljudi ipak rade svoj posao zato sto vi dijasporci dajete sebi za pravo da mozete juriti s tim bjesnim autima ovda po bosni ko da ste sami na cesti,a znate i sami da ste do grla u kreditima da bi ih otplatili.Zato vam kazem ponasajte se kao i gore u saobracaju i postujte zakon i nece vas zaustaviti,a ako i budete samo pripremite zeleni kartom na pokaz i to ce da bude samo rutinska kontrola.Nista drugacije nije ni nama koji zivimo tu kad krsimo saobr.propise puknu nas po dzepu pa se pusimo.Eto toliko od mene(bez namjere da koga uvrijedim).pozz raji :wave: 8) :listen:

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#19 Post Postao/la indeks »

Slazem se zemljak...... :D =D> :)

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#20 Post Postao/la sabinax »

Bravo studenac =D>
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#21 Post Postao/la Bijesanpuz »

Ja mogu samo reci da skoro gore prodju oni sto skoro nikad ne prave prekrsaje i onda bas u nekom trenutku slucajno ili ne znam na koji nacin uhvati ih za prekrsaj i odma moraju platit kaznu..

Uglavnom sve to prolazi.. imam veezu u policiji, nemoram se ovdje vezati.. pa dok izadje u drugi grad veze se.. dok tu u svom gradu nije potrebno.. isto tako i za ogranicenje brzine... voze svi tu ko ludi, i onda kad odu negdje drugo gdje ne znaju policiju.. onda normalno uspore i vrlo striktno paze na propise..

JA uvijek vozim po propisima... ali jos uvijek me gnjave zbog voznje posle 23 sata...

Nisu jos kazne naplatili jer nemaju osnov.. ali vole me muciti.. :D :D

I vjerujte... evo vozim cijelu ovu 2008, godinu, putovao i u sarajevo, kljuc, bihac, cazin, bos.krupa i svugdje.. i stalno negdje idem..

ali nigdje me jos nisu ustavili osim ispred moje kuce.... i to skoro svako drugu noc :D :D :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#22 Post Postao/la sabinax »

ja vozim...manje vise po pravilima (tu i tamo prodem kroz crveno :P ... salim se) jedino su me kaznili kada sam vozila jos ne otvorenom zaobilaznicom...s punim pravom 8)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#23 Post Postao/la indeks »

Bijesni.......ma znaju ljudi s kim imaju posla....... :P :P mad snile :lol: :lol:

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#25 Post Postao/la irma26 »

Meni su oni s diplomatskim oznakama i diplomatskim akretacijama najgori :chuckel: vozaci sto im policija nesme nista :lol: :lol: :P

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#26 Post Postao/la Bijesanpuz »

IrMa26 je napisao/la:Meni su oni s diplomatskim oznakama i diplomatskim akretacijama najgori :chuckel: vozaci sto im policija nesme nista :lol: :lol: :P

opalis im samo cvoku i rahat :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#27 Post Postao/la kajs »

Interesantno za probat, neke savjete sa spiska :D

ehehehe


17. Pitaj ga ima li kcerku. Ako da, reci mu da ti je poznato njegovo
prezime.


ko bi jos ovo prezivio :D
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#28 Post Postao/la irma26 »

BijesanPuz je napisao/la:
IrMa26 je napisao/la:Meni su oni s diplomatskim oznakama i diplomatskim akretacijama najgori :chuckel: vozaci sto im policija nesme nista :lol: :lol: :P

opalis im samo cvoku i rahat :D
DA DA redovno :P

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#29 Post Postao/la pasa74 »

IrMa26 je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la:
IrMa26 je napisao/la:Meni su oni s diplomatskim oznakama i diplomatskim akretacijama najgori :chuckel: vozaci sto im policija nesme nista :lol: :lol: :P

opalis im samo cvoku i rahat :D
DA DA redovno :P

sjetitte se koja je razlika izmedju policajca i komarca :lol: :lol: :lol: :lol:
xxx...

Odgovori