Cega se najvise sjecate iz skolskih dana?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#17 Post Postao/la im_ex »

Ah, puno toga ... anegdote, simpatije, stresovi pred ispit il maturu ... uff, puno toga :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#18 Post Postao/la belly_dancer »

ja sam jos u skoli,ali iz ranijih se dana sjecam najvise svog prvog decka,koji me naravno bio stariji..ali ga vise nema..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Zmixa
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 96
Pridružen/a: 18 Nov 2007 02:00
Lokacija: Beograd

#19 Post Postao/la Zmixa »

Samo se secam tih ludih ekskurzija, brateeeee kako je bilo dobro!!!
Najveca zajebancija je bila u basu, znaci bruka!
I da moj cale sa sendvicima! Obavezno mi je pravio po 5 sendvica da mu slucajno cera ne bude gladna dok nedodjemo do hotela! Od klope koju mi moji spakuju za put nahranim pola autobusa! A joj, a tek koliko sam stvari vukla dva kofera, ranac, i plus torbu sa hranom! Obavezno me razredna pita Dajana jel se ti to selis negde?! :chuckel:
Brate kako je to bilo lepo vreme!!!
Moje drugarice, nas sest ostavile smo trag u skoro svakom gradu u Srbiji, Grckoj i Italiji!!!
Djacko doba za mene je bilo zlatno doba!!! :thumbsup:

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#21 Post Postao/la Sabinam »

Pricamo o srednjoj skoli jelda?
Meni je srednja bila zakon...u osnovnoj sam bila dosta povucena ali u srednjoj sam skroz pukla.
Sjecam se vise dogadaja iz srednje skole....
Poderanih traperica, to je bio tek pocetak te mode, ali nastavnici to nisu razumjeli pa su me poslali kod ravnatelja na razgovor (kao "ako treba para skupit cemo pa cemo ti kupiti traperice" heheeheh)
Zatim kada sam tada svom decku, a svom prvom muzu, falsificirala potvrdu od skole da se moze prijaviti u Student servis, pa dobila ukor pred udaljenje.
A najbolji mi je bio prvi dan srednje skole, kada sam dosla s pankerskom frizurom, tri nausnice u uhu, tatinom sirokom kosuljom i zelenim trapericama isaranih varekinom...Sve buduce kolegice su me gledale sa strahom misleci "koji je ovo propalitet", a kasnije se ispostavilo da sam odlièna ucenica s ne tako primjernim vladanjem. heheheh

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#22 Post Postao/la im_ex »

Zmixa je napisao/la:Samo se secam tih ludih ekskurzija, brateeeee kako je bilo dobro!!!
uff, sto mi napomenu :P :biggrin:

Bili mi u Ohridu ... smjestaj u starom hotelu "Orce Nikolov" (kao da mi je neko nedavno rekao da je taj hotel vec odavno srusen) ... dakle, prizemlje, ljeto ... hotel uz jezero ... vruce, pogotovo pri budjenju jer sunce direkt, nemilosrdno, tuce u oci ... prozori preko noci obavezno sirom otvoreni ( i nije moglo na kip da se otvori - stari hotel pa i prozori, a jadni roditelji plate polijepo, ccc - haj, nebitno sad)

Hajd, necu sad pricati o romanticnom posmatranju zalaska sunca s jednim sJatkim makedoncem na klupi uz jezero ... necu vam opisati ni noc kad me one moje cafirkinje probudise oko 2:00 po ponoci da bi me kaznile sto spavam a njima se jos dernechi ... namazale mi stopala kalodontom :stupid: ... kad ih nisam podavila, onako iz sna :baa:

ama, vrisak jednog jutra ... to hocu da vam kazem ... jos mi se spava mmm al vec mi smeta toplota ... kao da mi je posteljina uzarena ... kad vriska :stupid:
ebote, ja odmah skocih na krevet ono, na noge, kao da sam eto znala sta se desava ... ma svejedno, kad malo bolje prokontam, al, eto.
I ... sta je bilo :stupid: us'o onaj meni mrski gmizavac, zelembac u nasu sobu (smjesteni smo bilo po dvije osobe) i nestao negdje ispod nasih kreveta :stupid:
Nas dvije se oduzele od straha ... i ona je skocila na krevet ... vrisku i ja uljepsavam ... culo se, uhh ... nekad, al puno kasnije (bar ja tako mislih tad) dodje neki od hotelskog personala i nekako ga nadje i stisnu kao nekim mashicama (ne vjerujem da je mrskotinja prezivjela :) ) i izbaci skota kroz otvoren prozor ... aaa, onaj lim uz prozor se uzegao , cudi me da se nije poceo topiti :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#24 Post Postao/la ra-ja »

Iz skolski dana se najvise sjecam exskurzija,,,i mature.... :)

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#25 Post Postao/la im_ex »

Ra-Ja je napisao/la:Iz skolski dana se najvise sjecam exskurzija,,,i mature.... :)
opisi, haj' sta ima veze :biggrin:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#26 Post Postao/la ra-ja »

interesuje te jeli... :)

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#27 Post Postao/la Tourniquet »

sjecam se jednog malca, metar i zilet, povuce, tih, nikom smetao uvijek bio po strani... Nikad trazio pomoc uvijek drugima pomagao.. Drugi to uspjesno koristili...

:huh: :huh:

ali bilo je i nekih lijepih trenutaka..

sjecam se iz srednje skole kad mi je moja razrednicca donijela dokumente i htjela izbacit iz skole jer sam kod nje iz njemackog dobio keca :D....

cak sam i pedagoga i direktora tad morao posjetiti...

ajd nije loshe bilo :D

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#29 Post Postao/la im_ex »

Ra-Ja je napisao/la:interesuje te jeli... :)
nemoj me sad tumaciti da izgaram od zelje ... al, mislim da nije dovoljno tek pomenuti da se ima puno tih sjecanja a ne opisati neke od njih.
Nije zar da ti ne volis ove drugacije postove od tvog na koji sam reagovala.
Izvini, al ja volim dobar opis :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#30 Post Postao/la ra-ja »

Nisam jedina koja sam malo opisala ...pitam se zasto bas ja da opisujem...nista mi se strasno nije desilo...niti sam se
propila niti sam se propusila....jednostavno sam se osjecala zrelijom i samostalnijom ,,,a svoje drugove sam tada prvi puta vidjela tako raspolozene i vesele....
Plesali smo cijelu noc---bili poslednji puta skupa ...mislim u tom sastavu.. :)

Dali si zadovoljna......IM_ex....Veceras me ti posebno startujes...imali razloga za to..... :-k

Odgovori