Cega se najvise sjecate iz skolskih dana?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
_nina_
Pocetnik
Postovi: 26
Pridružen/a: 09 Aug 2007 02:00
Lokacija: Vitez-najljepsi grad na svijetu!

#3 Post Postao/la _nina_ »

Ja sam jos u skolskim danima hehe, pa necu komentirati hehe.... :biggrin: Kad zavrsim napisat cu ti sta sam mrzila uvijek u skoli....(ako mogne stati) :P
Youre a songWritten by the hands of GodDont get me wrongCause this might soundTo you a bit oddBut you own the placeWhere all my thoughtsGo hidingAnd right under your clothesIs where I find them...

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#10 Post Postao/la danjel »

Najvi¹e èega se sjeæam je bje¾anje sa èasova i opravdanje istih...hehe..©ta se sve radilo ma ko mladost ludost... 8)

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#11 Post Postao/la Tourniquet »

Sjecam se skolskih dana sve su cure bile moje... a ja sam trazio vraga zelio sam samo oci tvoje.... :biggrin: :biggrin: :biggrin:


cega se sjecam.. profesorice njemackog jezika.. starija gospodja, zvali smo je bakica, ona govorila "ja sam vasa druga mama"..BIla mi razredna.. I sjecam se zbog jedne jedinice meni i jos jednoj curi donijela papire i htjela izbacit iz skole...

hehe.. al bila je dobra kad bude raspolozena :D

Avatar
bujo_20
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 256
Pridružen/a: 17 Sep 2007 02:00
Lokacija: Makedonija

#12 Post Postao/la bujo_20 »

jedan interesantan dogadjaj ostace mi uvjek u pamcenje kad smo u 2 razred sredne skole ganjali misa u 7 ujutros prvi cas istorije profesor diktira literaturu mi ganjamo misa :biggrin:

Avatar
bujo_20
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 256
Pridružen/a: 17 Sep 2007 02:00
Lokacija: Makedonija

#15 Post Postao/la bujo_20 »

slatkica_19 je napisao/la:Hvala na slatkim postovima.Meni ce zauvijek u pamcenju ostati profesor matematike jest me tip i mucio,svaki sam boziji sat odgovarala za pozitivnu he he,i kad dobijem tricu kaze ponovo trebas raditi misli da sam prepisivala ma ludnica,suza i suza sam prolila zbog matematike,sva sreca sad je na faxu jos nemam mrzim matematiku! :biggrin:


ja isto najvise od svi predmeta mrzio sam matematiku od 5 razred osnonovno sve do 4 razred sredno skolo ja uvjek do kraja godine jedinicu
jedvaj na kraju godina sa milion problema porpavljao sam [-(

Odgovori