Prikaze

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Prikaze

#1 Post Postao/la paparaci »

Da li vjerujete da postoje prikaze-duhovi? jeste li imali mozda cudan dozivljaj po ovom pitanju?

vjerovatno znate za istoimenu pjesmu od Ede Maajke.
ja sam cuo mnoge price o tome. iz uzeg kruha familije isto kako im se prividjalo, itd. sam sam isto dozivio jednom nesto skroz cudno. jaran mi je pricao kako kod njega u kuci zive/postoje duhovi. stvari se same pomjeraju, itd. meni je zvucalo neobicno i interesantno. nekako bas nisam mogao to sebi da zamislim i povjerujem u to nekako, dok se jedne prilike nisam sam u to uvjerio. prvi put kad sam kod njega otisao kuci, sjedili smo u primacoj za stolom i pricali. ja sam skinuo kacket i stavio ga na stol. kad odjednom u toku razgovora kacket sleti na pod. ali ono bas podize se i hop na pod.
hmmmm, ja ga gledam onako zacudjeno i upitah ga da li je on kacket bacio na pod, mada znam da nije, jer se nije pomjerao nikako. ali eto....iznenadjen sam bio jednostavno. kaze nisam. to su "oni". tad sam bas ostao bez rijeci.
znam za jos jedan slucaj, gdje sam se upishao od smjeha, ali nije za price :D

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#2 Post Postao/la thug »

Ja licno nevjerujem u duhove nit prikaze mada narod svasta prica eto i ti imas tu neku pricu :) Vjerujem kao i svatko u duhovni svijet poslije ovog al sad da neki zalutali duhovi ovda hodaju je farsa .... Mislim mozete naci hiljadu prica o kojekakvim ukletim kucama, mjestima nezgoda, ratova i sl na kojima kao postoje duhovi itd itd... Sto se tice duhovnih bica vjerujem u meleke da postoje...

A to sto narod prica da im se ukaze ovo ili ono je samo plod nase maste, da u mraku npr umjesto nekog panja tamo vidimo medjeda itd itd..
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

Avatar
sredovjecni_33
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 473
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#7 Post Postao/la sredovjecni_33 »

samo da kazem da ja vjerujem, jer sam, doduse ne licno, nego preko brata doznao dosta stvari koji se direktno uvjerio da postoji nesto takvo.

naime isti je, zajedno s jos tri covjeka, imao priliku da u jednoj kuci u kojoj postoje dvije prostorije ( mala starinska bosanska kuca) i na kojoj postoje samo dva prozora i vrata, u unutrasnjosti iste cuje cetiri glasa, tj, tri glasa koji su tukli nekog covjeka koji je pustao cetvrti glas.
i u momentu njihovog ulaska u kucu u istoj su samo pronasli jednog covjeka koji im je rekao da njega svaku noc muce tri covjeka koje je on imenom nabrojao a koji su vec davno pokopani u groblje koje je granici s tom kucom, u kojoj je ovaj zivio.

znam jos par slucajeva ,slicnih gore navedenom, tasko da ja u potpunosti vjerujem u prikaze i slicne stvari.
-samo lagano i opu¹teno-

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#10 Post Postao/la mrki62 »

Mersy je napisao/la:Kud ce veca prikaza od mene :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: Ja kad prepadnem ti strava ne pomaze :D :P
A ¹to mene nikad nisi prepala, ha :ballbounce: :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#12 Post Postao/la Amigo_x »

Imam jednoga komsiju..prava prikaza :)

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#14 Post Postao/la Sabinam »

Ja sam jednom vidjela moju bivsu ¹eficu bez trunke ¹minke, e to je bilo kao da vidim prikazu :help:

Odgovori