Za nepovjerovat:(

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#31 Post Postao/la Sabinam »

Bravo belle, pozitivno razmisljanje, zivot je onakav kakvog ga shvatimo...moze biti tragedija a moze biti i komedija. I kod mene sve razvedeno, pa vjencavano, pa dva puta po dva djeda dve bake. Prava dinastija Heheheheheh.

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#32 Post Postao/la belly_dancer »

hehe..ma ajde,pa nisi ti za bacit [-X
a sta da sam jos to gledala ko crnjak..
ma daaaaj..p azivot je ljep..
treba uzivat..!
dok se moze :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#34 Post Postao/la bosman »

Mersy je napisao/la:Znam ali moj strari je taksista,zivu u gradu gdje i ja.Ja idem recimo s djecom ulicom a on prolazi s autom ili pjeske.Vjerujes da prodje kao da je neko ko nas nikada u zivotu nije vidjeo.I reci ti meni kakav je to covjek.To nije covjek to je monstrum,meni je jako zao sto mi je Bog odredio takvog oca.Ja ga necu kleti a Bog polako pocinje dugove da vraca.Samo znam i kada umre ja mu nikad na mezar doci necu,ni fatihu prouciti.Jer nicim ama bas nicim to nije zasluzio.A trebala je samo jedna fina rijec i nista vise,ama bas nista vise.Ne bi umrli od gladi i onako.Fala Bogu mama nije dozvolila da budemo gladni i bilo cega zeljini.Ali samo morali zbog polsa koji je radila et ostat uskraceni i za majcinsku prisusnost.Samo mi je toga zao,to je dio mojeg zivota koji nikada ne bi mogla sve i da zeliim da zaboravim.Samo moje srce zna kako je meni.Sve stalo su samo puste emocije. :huh:

Neznam sta da kazem, musko sam i kao muskarci nemogu da placu. Mogu i oni da placu. Kao i ja na primjer.

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#35 Post Postao/la bosman »

Ljudi od srca bi podjelio sa vama svoje djetinstvo. Nemam takvog loseg iskustva kao i vi i mislio sam da su svi nekako sretni odrasli u djetinstvu, ali ovo sto citam me je pogodilo da imam knedlu u grlu. Predpostavljao sam da toga ima nesto, ali u ovakvim teskim slucajevima ni u snu nisam pomislio. Skidam vam sve i jednom kapu i moje duboko postovanje. :huh:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#36 Post Postao/la belly_dancer »

A sta bi da mi je neko bolestan,da moja ili tuda obitelj pati zbog toga..to bi bilo uzasno..Ili da je neko mlad jako lose..heh.
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#38 Post Postao/la ra-ja »

Da to rade bezosjecajne osobe ...samozive......egoisti....... :D

Pitajte nekog dali se kaje----mislite da ce reci ---da...uvijek ce naci opravdan razlog za to..... :chuckel:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#39 Post Postao/la belly_dancer »

GARAVA je napisao/la:meni se takvi ljudi gade koji mogu tek tako napustiti svoje dijete.ja to ne mogu da shvatim jer ja znam da bi crkla da jedan dan ne vidim svog sina a ne da ga ostavim ne bitno zbog cega jer ne postoji nista na svijetu sto bi me moglo natjerati da ostavim svoje dijete.
slazem se sa tobom upotpunosti,ali sta je sa slucajevima kada je neko primoran otic radi dobrobiti svoje obitelji??ili ni to ne prolazi? :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori