Za nepovjerovat:(

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

Za nepovjerovat:(

#1 Post Postao/la Mala_selmica_ »

Sinoc sam gledala Josip Pejakovic-a na Bih-tv...
Neznam jel iko od vas zna za taj njegov program, ali sinoc je bilo kako je on posjetio jednu fameliju, tj. oca sa 4 djece. Mater ih je napustila, otisla jedan dan na posao i nije se ni vratila kuci vise. Deca zive sa ocem bez majke, otac nema posla, nemaju nista, nema para da uzme djeci cokoladu a kamoli hljeba. I nema dana da djeca ne upitaju kada ce im mama doci :( Otac prica kako je cuo da se ona ponovo udala, i da zivi sa svojim novim muzem. I sve to prica kroz plac, a djete mu jedno sjedi u krilu, i brise mu suze. Ja kad nisam crkla od placa, zar je to moguce da jedna mater tako nesto moze da ucini?? da ostavi svoju djecu??
Zar moze imati srca za takvo nesto?
Moj odgovor je da nema srca!

Sta vi mislite o ovome?
htjela sam da sa vama podjelim ovo, i tuzna sam al ponajvise ljuta! :mad: :angry:

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#2 Post Postao/la pasa74 »

eee,selmice,selmice,na zalost to je ona ruznija strana medalje.da je to jedini slucaj nebi bilo toliko strasno,ali na zalost,to je samo jedan od primjera u moru drugih,slicnih ili jos gorih od tog.....
neznam,nemogu osudjivati osobu koju ne poznam i nemogu cak ni pretpostaviti njene razloge zbog kojih je otisla,ali mogu reci ovo,ja nikad nebi ostavio moju djecu bez obzira na razloge ili probleme koje imam!!!
nismo svi isti,zar ne? :(

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#3 Post Postao/la Mala_selmica_ »

sve drugo sto se cudno i nenormalno desava, mogu nekako preci i zaboraviti ali ovo nikada, to sto sam sinoc vidjela i usima cula, uvjek ce u meni ostati..ni covjek nezna zasto je otisla, ali kaze da je uvjek govorila da nemoze trpjeti djecu...pa jebote zivot dragi, ja bi je nasla i dobro je izlemala da sam na njegovom mjestu...
pasa, hvala bogu pa nismo svi isti...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#5 Post Postao/la im_ex »

Pa, otkud taj serijal nedjeljom, zar ono ne bjese cetvrtkom :stupid:

Ja gledala "Duhovi Sarajeva" ... u jednu ruku, i drago mi je sto to ne gledah.

Selma, takvih i slicnih desavanja ima svud, ne samo u BiH, na zalost.

Ne znam sta reci ... ako je razlog da je doticna napustila muza i djecicu zbog lose stojeceg finansijskog stanja,iskljucivo zbog toga, malo je reci da je zasluzila metak u celo :mad:
Ali, ko zna sta se sve krije u pozadini. U svakom slucaju, sta god da je, nije smjela ostaviti djecu tek tako :mad:

Amo se nedavno desilo da je jedna jako emancipovana, fakultetski obrazovana zena ostavila muza i dvoje djece, tek tako, lagano ... sve su imali, od - do, al, nije bilo ljubavi s njene strane,jbg ... djecica ispastaju a i on koji je bio zrtva i pri njenom studiranju sam preuzeo ulogu da djeci bude i mama i otac. Zamisli kako je i njemu - djeca jos mala, ne kontaju, mozda misle da to tako mora, mozda cak nista i ne misle o tome sem sto vide da im mama ne dolazi uopce :huh:
strasno, kako god :huh:

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#6 Post Postao/la pasa74 »

MaLa_SeLmIcA_ je napisao/la:..pa jebote zivot dragi, ja bi je nasla i dobro je izlemala da sam na njegovom mjestu...
hahaha bravo =D> selmice,probudi se u tebi onaj "bosanski"nagon za pravdom.............. :)

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#7 Post Postao/la Mala_selmica_ »

Yo-Yo, gledam je svake nedelje skorom, pocela sam da je gledam dok sam gledala seriju "tata i zetovi", i kad sam je jednom pogledala svidjelo mi se..tesko mi je kad gledam tu njegovu seriju, ali otvori mi i oci da vidim sta imam i da budem zadovoljna, sto i jesam, hvala bogu.
ima i oceva sto napuste svoju djecu, upravu si ali rijetko da sam cula na ovaj nacin da mater svoju djecu jednostavno napusti.
kad majka zvoje dijete moze napustiti(ama nije vazno koji je razlog jer taj razlog nepostoji) da dijete moze ostaviti samo tako, onda je svijet stvarno poludjeo, sve je vise nenoramalno.
ja nemam djece jos, ali to mi je najveca zelja da imam u zivotu i najvece bogatsvo. ali sam tetka, i svaki put kad vidim svoje bisere kao da dobijem na lotu a kad ih napustam, dusa me boli, iako blizu zivimo ali djaba.
ko svoje dijete moze napustiti iz bilo koji razloga, bilo to mater ili otac za mene covjek nije :mad:

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#8 Post Postao/la Mala_selmica_ »

IM_ex je napisao/la:Pa, otkud taj serijal nedjeljom, zar ono ne bjese cetvrtkom :stupid:
kod mene bude nedjeljom preko satelita :)

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#10 Post Postao/la Mala_selmica_ »

Mersy, ja to nemogu razumjeti ali znam da to nije insanski.
Imam nekoga bliznjeg koji ima slicnog oca, ali opet djaba nerazumijem :huh:

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#13 Post Postao/la Mala_selmica_ »

Mersy je napisao/la:Znam da nemozes jer tesko je to razumjeti osobama koji su navikli da imaju i oca i majku.Ja nisam imla ni jedno ni drugo.Jednostavno ogluhla sam na sve i svasta i sad sam tava tvrdokorna bolje receno.U manjku ljubavi,malo se toga moze i ocekivati.Dodouse moja djeca imaju sve sto pozele i ljubav i materijalna dobra.Mozda su i umazeni jer trudim se da njima nadomjestim sve ono,sto meni moji nisu mogli.Ali na kraju nismo svi isti hvala Allahu Ð.© :blush:
vjerujem da si jako dobra majka, naprotiv tvojoj proslosti i djetinjstvu uostalom, ako imaju tvoju ljubav i tebe kraj sebe, netreba im bolje bogatstvo :)

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#14 Post Postao/la danjel »

pasa74 je napisao/la:eee,selmice,selmice,na zalost to je ona ruznija strana medalje.da je to jedini slucaj nebi bilo toliko strasno,ali na zalost,to je samo jedan od primjera u moru drugih,slicnih ili jos gorih od tog.....
neznam,nemogu osudjivati osobu koju ne poznam i nemogu cak ni pretpostaviti njene razloge zbog kojih je otisla,ali mogu reci ovo,ja nikad nebi ostavio moju djecu bez obzira na razloge ili probleme koje imam!!!
nismo svi isti,zar ne? :(
Sla¾em se s tobom u potpunosti...

Odgovori