Prvi post

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#16 Post Postao/la Mala_selmica_ »

uclanila sam se 17.09.2007 a moj prvi post zvuci vako nekako :





pozdrav svima od malecke selme :chuckel:
.........pronasla sam ovu stranicu na internetu, i izgleda mi OK, nadam se je raja boli glava :chuckel:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#18 Post Postao/la belly_dancer »

belly_dancer je napisao/la:to je tako sve dvostrano..nekad osoba koja naizgled trazi savjet ga ubiti
nezna primit pa osoba koja je dala savjet,pruzila nekaku slamku pomoci ispadne govno jer previse prica..a ima i osoba koje seru samo o sebi kada daju savjete..a ima i osoba kojima ne trebaju savjeti,nego se samo samosazaljevaju pa im treba neko ko ce ih napravit jos jadnijima..

jako dobro bi se trebalo razmislit pri davanju savjeta..kad su ljudi
tako dvolicni i zaj..*..
a sta's..
navodno ovaj..al nekako mi se cini da je bilo jos puuuno prije toga..
to je bilo 24 12.. :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#20 Post Postao/la Megaskotica »

ni ja vala ..iako me smeta ono koliko pisete postova dnevno :D

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#22 Post Postao/la paparaci »

Clan sam od 8 Januara 2003. a moj prvi post je bio 28 Jula 2007 na temu prezime i glasio je :

"ne mora ona uzeti moje. uzet cu ja njeno - Mokroguz :D hehehe. salim se. pa red je ipak da zena uzme muzevo prezime. obrnuto je bezze nekako. nisam ni ja znao da je haram zeni uzeti muzevo prezime. interesantno.

Abu_ Haqq,
kako je onda ispravno? da zadrzi samo svoje ili da uz svoje primi i muzevo prezime?

selam i pozdrav svima :)"

kako se da vidjeti, odavno sam vec clan ove stranice. ali sam se tek prosle godine aktivirao na forumu. prije toga me nije zanimalo, jer sam tad bio rado na chatu. mogu samo reci da mi je ovo vrijeme do sada na forumu bilo lijepo i ne kajem se nizasta!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#23 Post Postao/la ra-ja »

Kako se vidi clan sam od davnog veoma davnog datuma...1996/69 :D

Kako nije davnog kada sam izlupala ovolike upise..... :baa:

Dali mi je zao zbog provedenog vremena tu ...vidi se po mojim izlupanim pisanjima.....8869..... :inlove:

Jest zao mi je sto nisam upila bar .......10.000.... :D :D :D

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#24 Post Postao/la vornevljev »

slu¹ajte ovu provalu,ja svoj prvi post poslao na pp autoru teme da se ne bi slucajno naljutio na mene :lol: :lol: :lol:
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#25 Post Postao/la sabinax »

sabinaM je napisao/la:Ja se bas sjecam svog prvog posta ovdje a ujedno i uopæe u zivotu.
Èlan sam od 06.09.2007., znaci sutra ce biti tocno 4 mjeseca a prvi post je bio tek 08.10.2007. Èitala sam ja iz daleka ali nikako se odluciti nesto upisati, cak sam i razmisljala dok nisam bila na netu dali odgovoriti, a prva tema je bila "Sex" i pitanje "Koliko je vazna predigra". To me zainteresiralo ali me je bilo malo sram odgovoriti i jednog dana tog 08.10.2007. sam odgovorila "Ako je predigra dobra moze trajati satima ali ako ne valja bolje da sto prije zvrsi.". Razmisljala sam o reakcijama i prva je bila od Mrki62...pozitivna naravno, to me je ohrabrilo i od tada....ne stajem.
Mrki pozzz :wave:
Samo za one koji ne znaju...i ovo sam ja :D
Vorne, zbilja si smjesan, a kome si to uputio, ako se smije znati....
Tako je jednom i meni xxx_dusan, ali nisam imala pojima o kojoj je temi rijec, pa me malo zbunilo, ali mi je poslije objasnio :wave:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#26 Post Postao/la vornevljev »

sabinaX je napisao/la:
sabinaM je napisao/la:Ja se bas sjecam svog prvog posta ovdje a ujedno i uopæe u zivotu.
Èlan sam od 06.09.2007., znaci sutra ce biti tocno 4 mjeseca a prvi post je bio tek 08.10.2007. Èitala sam ja iz daleka ali nikako se odluciti nesto upisati, cak sam i razmisljala dok nisam bila na netu dali odgovoriti, a prva tema je bila "Sex" i pitanje "Koliko je vazna predigra". To me zainteresiralo ali me je bilo malo sram odgovoriti i jednog dana tog 08.10.2007. sam odgovorila "Ako je predigra dobra moze trajati satima ali ako ne valja bolje da sto prije zvrsi.". Razmisljala sam o reakcijama i prva je bila od Mrki62...pozitivna naravno, to me je ohrabrilo i od tada....ne stajem.
Mrki pozzz :wave:
Samo za one koji ne znaju...i ovo sam ja :D
Vorne, zbilja si smjesan, a kome si to uputio, ako se smije znati....
Tako je jednom i meni xxx_dusan, ali nisam imala pojima o kojoj je temi rijec, pa me malo zbunilo, ali mi je poslije objasnio :wave:
pa znas da sam s tobom i d¾emilom prièao taj dan na prozoriæu onom,i onda d¾emila otvorila temu-anarhista ili kukavica,ja se nesto nisam slagao sa njom,ali reko da joj to ne pisem da svi gledaju,ja po¹aljem na pp :lol:
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#27 Post Postao/la sabinax »

Dobar si....hehehhehe da svi ne gledaju, kakav bi bio forum da svi ne gledaju....neka je nama tebe :inlove:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#28 Post Postao/la vornevljev »

sabinaX je napisao/la:Dobar si....hehehhehe da svi ne gledaju, kakav bi bio forum da svi ne gledaju....neka je nama tebe :inlove:
ej bona tako me odgojili da se ne svadjam i ne vrijedjam,pa ja mislio da to vrijedi i za internet
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
senadix
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 409
Pridružen/a: 22 Mar 2008 02:00
Lokacija: Sandzak

#29 Post Postao/la senadix »

Ja sam se bila prevashodno uclanila jer mi se nisu racunali rezultati na "Tetris" [smilie=to funny.gif], bas se bila navukla jedno vrijeme.

Trebalo mi je tri mjeseca da se odvazim da pisem...
Mislim da mi je Sabinax mnogo pomogla :wave:

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#30 Post Postao/la vornevljev »

senadix je napisao/la:Ja sam se bila prevashodno uclanila jer mi se nisu racunali rezultati na "Tetris" [smilie=to funny.gif], bas se bila navukla jedno vrijeme.

Trebalo mi je tri mjeseca da se odvazim da pisem...
Mislim da mi je Sabinax mnogo pomogla :wave:
eto da si imala onaj ruèni tetris nikad ne bi upoznala forum
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Odgovori