Gay klub za muslimane...

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#46 Post Postao/la ra-ja »

ekranka je napisao/la:..opet ja ,ali eto da kazem da po mom nitko tako nije rodjen ,to je samo floskula kojom se zele prezentirati,negdje sam procitala da je to moralno posrnuuce a ne fizicko i slazem se stim u potpunosti.

ti ljudi su moralno osakaceni ,i to je cinjenica i ni jedan nije sretan sa tim saznanjem u sebi i jako im je tesko to priznati sami sebi i drugima!

to nije prirodno! a danas se za sve koristi pojam slobode i ljubavi za izlike moralne osakacenosti!
sta je homoseksualna ljubav? moze li mi netko reci?
Bas naprotiv ovdje gdje je legalizovano oni su sretni i zadovoljni nekriju
da su takvi...jer ih drustvo takve prihvata.....
Pa ako se oni sretni kao takvi .....mislim...... da osjecaju isto kao i ljudi u normalnoj vezi....Ipak ako te interesuje moras pitati nekoga takvog sta je za njih ljubav..... :-k

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#48 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

cyrus_the_virus

Pa da bude :boxing: bijen :biggrin:
Eto ako ima ko nek iznese misljenje

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#51 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

ekranka je napisao/la:laffe ne vrijedjaj me ,lijepo bi ze zamolila ,ja ovdje ne spominjem vjeru kad pricam o moralu i ponasaj se skladno tome.

zna se sta je moral ,skup nepisanih pravila i obicaja koji se oslanja na svijest pojedinca a sve ono sto je osudjivano a jeste u ovom slucaju smtra se nemoralnim ponasanjem.

Mozda kod vas u njemackoj i nema takvoga morala pa zato tako i pises ,no ja ne ulazim u tvoje prihvatljive stavove i stvarno ne zelim u svom drustvu ,da znam naravno ,imati jednog takvog!
Gde ja tebe ovde vrijedjam sto pitam da li je moral da se tuku ljudi po ulici zbog razlicitih pogleda
Jaka ti je definicija morala nema sta :wave:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#56 Post Postao/la ra-ja »

ekranka je napisao/la:laffe ne vrijedjaj me ,lijepo bi ze zamolila ,ja ovdje ne spominjem vjeru kad pricam o moralu i ponasaj se skladno tome.

zna se sta je moral ,skup nepisanih pravila i obicaja koji se oslanja na svijest pojedinca a sve ono sto je osudjivano a jeste u ovom slucaju smtra se nemoralnim ponasanjem.

Mozda kod vas u njemackoj i nema takvoga morala pa zato tako i pises ,no ja ne ulazim u tvoje prihvatljive stavove i stvarno ne zelim u svom drustvu ,da znam naravno ,imati jednog takvog!
opet ja @ ekranka----Bez obzira gdje se mi nalazimo u svijetu ...mi imamo svoje moralne norme koje nosimo u genima..iz porodice gdje smo vaspitani...tako nemozes reci ..da ti imas neki bolji moral od naseg....
Mi smo malo vise upoznati sa stvarima koji se desavaju tu sada gdje se nalazimo...i te moralne norme prihvatili smo kao normalne....
Neznam sta je uopste cudno tu..... :-k

Odgovori