Gay klub za muslimane...

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#121 Post Postao/la kajs »

vidovita_dzemila je napisao/la:
kajs je napisao/la:(¹ta oèekuje¹ da se iz tog rodi, osim alkoholièari, narkomani i sli, jel nemoze se naèi smiraja i du¹evnog zadovoljenja u tomodnosu, ne mo¾e jer je grijeh)

ba¹ sam se sad zaibretila :chuckel:
otkud ti zna¹ majke ti da homoseksualci nemaju smiraja i du¹evnog zadovoljenja? pa mo¾da si i u pravu. neæe ga imati sve dok ne budu prihvaæeni. a to da se iz njih izrode alkoholièari i narkomani haha e tu si ga malo pretjero.
pa napisah ti odkuda znam, protivprirodno, ne moralno i bolesno pona¹anje te veliki grijeh, tu smiraja nema pa neka oni krive druge ¹to oni nisu mirni, to ti je samo to, majke mi :lol:

a to da nisu alkoholicari i narkomani e to bas mislim da se to rodi, zna¹ ono preneseno, prodje 9 mjeseci i to se rodi uvjek blizanci idu skupa :D, mislim stvarno neznam nisam ne¹to izucava a nemam ni nakanu to da radim a ti ako hoæe¹ bujrum, al garant ti je ovako :) 8)
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#122 Post Postao/la Tourniquet »

"I Lûta, kad rece narodu svome: “Zasto cinite razvrat koji niko prije vas na svijetu nije cinio? Vi sa strascu prilazite muskarcima, umjesto zenama. Ta vi ste narod koji sve granice zla prelazi!”” Jedini odgovor Lutovog naroda je bio, “Istjerajte ih iz grada vaseg, oni su ljudi - cistunci!”

U Kuranu dalje stoji: “I Mi smo njega i porodicu njegovu spasili, osim zene njegove: ona je ostala sa onima koji su kaznu iskusili. I na njih smo kisu spustili, pa pogledaj kako su razvratnici skoncali” (7:80-84).
Kuran takodje opisuje kako je Boziji poslanik Lut a.s. pokusao da objasni trojici svojih gostiju (koji su zapravo bili meleci u ljudskom obliku): “I kad izaslanici Nasi dodjose Lutu, on se zbog njih nadje u neprilici i bi mu tesko pri dusi, pa rece: “Ovo je mucan dan!” I narod njegov pohrli njemu, a prije su radili sramna djela. “O, narode moj,” rece on, “eto mojih kceri, one su vam cistije! Bojte se Allaha i pred gostima mojim me ne sramotite! Zar medju vama nema razumna covjeka?” “Ti znas da nama nisu potrebne tvoje kceri,” rekose oni, “ti doista znas sta hocemo mi”.” (11:78-79). Objasnjavajuci detalje njihove kazne, Allah kaze, “I kada pade naredba Nasa, Mi sve prevrnusmo, ono sto je bilo gore - bi dole, i na njih kao kisu grumenje blata spustismo, koje je neprekidno sipalo” (11:82)


Ovo su Kur'anski ajeti koji jasno pokazuju da je homoseksualizam zabranjen kod muslimana i da oni koji to rade nisu muslimani i da ih treba kazniti.

U slucaju Luta a.s. i njegovog naroda jasno se vidi da ih je ALlah dz.s. kaznio sa kisom i grumenjem blata.. A to je samo kazna na ovom svijetu... A na onom ih ceka jos veca patnja...

i za kraj...

Znakovi koji ukazuju na Sudnji dan:
"Kada ce muskarci zadovoljavati muskarce, a zene zene"
"Kada covjek bude slusao svoj glas" (mobitel,radio...)
"Kada se Allah dz.s. bude otvoreno negirao"
"Kada vrijeme bude brzo prolazilo"

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#124 Post Postao/la belly_dancer »

ma derpe ko derpe
nije bitno koje vjere za mene je samo derpe.. :mad:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#125 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

nesto gledam nebi li vidio naseg Hamida ovde kako udara :)
http://de.youtube.com/watch?v=OKmjpthxCOE
ups... upotreba vatrenog oruzja nije ovim policajcima bilo bas lako



Hm moj stav se moze procitati vec na temi

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#128 Post Postao/la grga »

Pa ka¾e se i stoji u raznoraznim zapisima da je homosexualizam dio muslimanske kulture ¹to god tko mislio o tome..Nek se nitko ne uvrijedi al stvar stoji.. :)

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#129 Post Postao/la Bijesanpuz »

GRGA je napisao/la:Pa ka¾e se i stoji u raznoraznim zapisima da je homosexualizam dio muslimanske kulture ¹to god tko mislio o tome..Nek se nitko ne uvrijedi al stvar stoji.. :)
Daj nadji te zapise molim te...

Muslimanska kultura ostro kaznjava homoseksualizam, i zabranjen je vjerom, bilo da je rijec od pederima ili o lesbejkama...

I Homoseksualizam i islam nemogu skupa nikako....
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Odgovori