Zelje i mogucnosti???

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#16 Post Postao/la belly_dancer »

uvjek sam htjela imati troje djece..bas me zanima sta ce biti s tim :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#17 Post Postao/la sabinax »

Vise nista ne zelim...tako je manje razoèaranje...sve sto doðe tome se radujem...zato jer je neoèekivano...
ne kazem da ne trebamo te¾iti za neèim (pogotovo za neèim na sta mozemo utjecati...nesto nauèiti, negdje otiæi, nesto postiæi), ali najgore je sjediti i prièati ¾elim da imam to i to....ako nesto zelimo trebamo na tome raditi....
ali opet ne trebamo oèekivati nemoguæe (tj one stvari na koje ne mozemo utjecati...zivotni izabranik, ljubav, djeca, prijateljstvo)...jer ono sto nam je suðeno to æe i biti

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#18 Post Postao/la belly_dancer »

htjela bi imat i normalnu osobu pored sebe..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#19 Post Postao/la danjel »

belly_dancer je napisao/la:uvjek sam htjela imati troje djece..bas me zanima sta ce biti s tim :-k
Ako ti mu¾ bude slièan meni mogla bi imati i 5-ero jer ja malu djecu obo¾avam....I planiram ih imati puno hehe... 8)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#20 Post Postao/la belly_dancer »

Danjel je napisao/la:
belly_dancer je napisao/la:uvjek sam htjela imati troje djece..bas me zanima sta ce biti s tim :-k
Ako ti mu¾ bude slièan meni mogla bi imati i 5-ero jer ja malu djecu obo¾avam....I planiram ih imati puno hehe... 8)
nij emoj bas takav..malo je stisnut..i nije bas za klince..al obrnut cu ja njega kad dode prvo :inlove:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#22 Post Postao/la belly_dancer »

Mersy je napisao/la:
Danjel je napisao/la:
belly_dancer je napisao/la:uvjek sam htjela imati troje djece..bas me zanima sta ce biti s tim :-k
Ako ti mu¾ bude slièan meni mogla bi imati i 5-ero jer ja malu djecu obo¾avam....I planiram ih imati puno hehe... 8)
A stas kad ta "mala "djeca narastu.Morat ces nes smislit posto volis samo malu.Imal neko sredstvo protiv rasta :baa: :lol: :lol:
skropit ce ih svetom vodicom i prat ih sa gelom protiv rasta dlacica..mozd ih bude i hranio s tim :lol: :lol: :lol:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#23 Post Postao/la danjel »

Pa onda æe mi djeca malo starija valjda imati djecu a ja unuèiæe,hehe....
Joj jeste... :glupost: ](*,)

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#24 Post Postao/la sabinax »

®elim da se makne ona tema sex, trafficc i prostituc....ali nemam moæi za to izgleda... da nemaju ni prisutni V.I.P.-ovci :(

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#26 Post Postao/la Tourniquet »

Ne mogu ni VIP-ovci tu nista... treba mod :D....

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#28 Post Postao/la danjel »

Oha teme,hehehe....Nije ni ovaj neki normalan.... :boxing:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#29 Post Postao/la im_ex »

Skromna sam osoba ... a zelje, zelje imadoh, imam i imati cu uvijek. 8)

Osvrtom na proslost, od davne do skorosnje, gledajuci na bitnije zivotne ciljeve, ne pretjerujem kad kazem da sam zadovoljna postignutim.
Naravno da kucnuh tablu stola, odozdo :P za svaki slucaj :D , al, ozbiljno 8)

Iako zelje uglavnom bijahu i bivaju usporavane ili onemogucavane od bilo koga ili cega ... te glavne, zivotne mi se ispunise, te, kazem: hvala ti Boze.

Sem tih *glavnih - zivotnih* ... imadoh i imam i sporedne zelje kao sto su, npr.:
Upoznati pojedina poznata (aktuelna, javna imena) - uspjedoh, naravno i s njima kontaktiram, kad se vidimo obavezno *sjedemo* i "zasjedimo se" 8)

Uz zelju da dobro zdravlje i ubuduce ide u prilog meni i mojima, trenutno, jos imam dvije zelje koje bih svrstala u "bitnije zelje".
Prva je - povratak u moju BiH :bih:
Druga - realizacija neceg mog, koju na ovoj adresi u par navrata pomenuh 8)
Rado pisem - cinicu to i ubuduce ... i ta druga, kao i prva zelja me nikada nece proci - vjerujem da ce se i one ispuniti - hoce, aBd 8)

Sem pomenutog, bude tu jos onih sitnijih zeljica ... vecina ih se ispunja, naravno, tako da, i kad osjetim poraz (a jako, jako rijetko se desi), i ne pada mi tesko jer - prava je rijetkost + radilo se/radi se, ipak, o sitnijoj zeljici. 8)

Odgovori