Zelje i mogucnosti???

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Želje i mogućnosti???

#46 Post Postao/la string »

nella26 je napisao/la:Uglavnom želim stvari za koje postoje realne mogućnosti za njihovo ostvarenje, mada se nekad ni kao takve ne ostvare [huh.gif]
Hoce Nella samo ih zeli svim srcem...ja sam zelio i one koje u ovom materijalistickom svijetu nazivaju "nerealne" pa sam ih opet ostvario...nemoj da posustanes..NIKAD!!
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Želje i mogućnosti???

#47 Post Postao/la nella26 »

string je napisao/la:
nella26 je napisao/la:Uglavnom želim stvari za koje postoje realne mogućnosti za njihovo ostvarenje, mada se nekad ni kao takve ne ostvare [huh.gif]
Hoce Nella samo ih zeli svim srcem...ja sam zelio i one koje u ovom materijalistickom svijetu nazivaju "nerealne" pa sam ih opet ostvario...nemoj da posustanes..NIKAD!!
Pa neke sam stvari stvarno srcem željela i nisu se ispunile, nisam nikad odustala i ne odustajem ali valjda imaju neke koje se jednostavno nikad ne ostvare
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Želje i mogućnosti???

#48 Post Postao/la ra-ja »

Moje zelje nisu bile nikada velike...ili sam zeljela uvijek ono i onoliko koliko je u mom domenu da se ostvare..
Nesjecam se da sam ikada nesto zeljela a da mi se nije ostvarilo...

Jedino nekad davno kada sam bila mala ,zeljela sam da kupim cipele sa potpeticom,ali roditelji nisu htjeli namjerno da ih kupe smatrajuci da sam jos dijete da nosim takve cipele ,iako su moje vrsnjakinje nosila...Niukom slucaju nisam bila tuzna i zalosna zbog neostvarene zelje, jer su mi kupili mokasinke koje su meni isto tako odgovarale :!:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Želje i mogućnosti???

#49 Post Postao/la beca »

mislim da sam uvijek bila skromna... kad bi me neko pitao želim li milione ili sve što mi treba za prosječan i normalan život, izabrala bih ovo drugo...

ali, ko će me pitati [laugh.gif]

bez zezanja...lijepo je imati snove i želje, jer ako ih nemaš ne možeš ni očekivati da ti se ispune...i kad imaš sve u životu, uvijek treba težiti tome da imaš neku sitnicu koja ti je na umu, čije bi te ispunjenje usrećilo...

šta je čovjek bez ijedne želje...postoji li takav??

mogućnosti su takve kakve jesu...ali što je želja jača, mogućnost ostvarenja je veća...samo treba biti realan...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Želje i mogućnosti???

#50 Post Postao/la mrki62 »

beca je napisao/la:
ali, ko će me pitati [laugh.gif]
Ev , ja ću te pitati [mmmux2.gif]

Inače , nemam želja, koje prevazilaze mogućnosti [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
crnka35
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 62
Pridružen/a: 20 Dec 2009 05:21
Lokacija: "Bogati su oni koji nemaju želja, a prosjaci su oni koji stalno hoće imati još više."

Re: Želje i mogućnosti???

#51 Post Postao/la crnka35 »

sve su zelje moguce, samo ih treba cvrsto zeljeti truditi se i boriti za svoj cilj!!!!!
"Sto ne boli to nije zivot, sto ne prolazi to nije sreca."

papeljuga
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 127
Pridružen/a: 05 Aug 2009 16:56

Re: Želje i mogućnosti???

#52 Post Postao/la papeljuga »

Sve sto zelim nisam u mogucnosti da ostvarim.......... [wink.gif]

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Želje i mogućnosti???

#53 Post Postao/la nermin01 »

boze zdravlja i malo srece [smile.gif]
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Odgovori