Forum

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#2 Post Postao/la sabinax »

Za mene je ovo idealan vid komunikacije evo razloga:
1. i kad si sam nisi sam...mozes se zabaviti i s tudim upisima
2. niko te ne ganja na vise strana da si obavezan odmah odgovoriti
3. uglavnom nema nemoralnih ponuda hhhehehehehe
4. biram na sta cu i kada cu odgovoriti
5. mogu sama postavljati pitanja
6. sve je javno i nista se ne skriva (da nebi netko nesto rekao)
7. moze se i zabaviti (ovisi o volji...kada mi se neda dubokoumno razmisljati onda se igram)
8. mogu se nasmijati do suza
9. po pisanju upoznajem ljude...odredujem im inteligenciju, podudarnosti u razmisljanju i stopu zanimljivosti i duhovitosti
10. stvaram odreden krug ljudi s kojima sam svaki dan...

Puno mi znaci...sve manje me zaokupljaju drugi vidovi komunikacije (chat, MSN)

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#3 Post Postao/la kajs »

:baa: jarane, pa zbog tebe naravno (istinu govorim ona je "kriva" jer me zvala da dodjem ovde) volim forum.

Nekako ono kroz retrospektivu proslih dogadjanja gledajuci rekao bih da su me privlace iz razloga ako i trazis nesto a nemozes da nadjes, na forumima ces naci (potrebe koje ¾ivot namece)

potpisao bih ovo Sabinino u kompletu, ono kada naidjes na fino osmi¹ljen forum (administracija i moderatori znaju ¹ta hoæe) bez pritisaka jednoumlja i po¹tivanja dostojanstva uèesnika u diskusijama, pa u ovom vremenu dodje kao pravo osve¾enje, meni barem. I uvjek mo¾e te¾iti neèemu ¹to æe ga popravljati u èiniti jo¹ kvalitetnijim.

A drugo je ono ¹to forum èini forumom a to su uèesnici u diskusijama koji su ustvari ukras foruma i moguænost da se kroz, napominjem, fer i diskusiju sa po¹tivanjem razlièitog i drugaæijeg, ljudi zbli¾avaju i uspeju upoznati i saèiniti tu oazu.

(sad na stranu ¹to izgubim sahat ili dva od posla, ali ipak mislim da ne ¹tetim kvalitativno svojim radnim obavezama)

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#5 Post Postao/la kajs »

ma cut :baa:


ja sam to generalno, za sada sam decko u usponu, nisam ja dao sud o ovoj administraciji ali imao bih zelju da budu ovakvi kakvim sam ih opisao.

:ballbounce:


nemoj sad da sam ja kakav ¹lihter :lol: :lol:


nego sam stava da za uspesan i kvalitetan forum dobra i kvalitetna administracija je uslov, ne opterecena drugacijim i razlicitim, valjda tako je to trebalo da bude, sta znam a :-k
Zadnja izmjena: kajs, dana/u 05 Feb 2008 16:34, ukupno mijenjano 1 put.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#7 Post Postao/la kajs »

ma to ja zbog auditorija onda, a i stid me bilo da pokazem javno ljubav :inlove: 8)
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#9 Post Postao/la kajs »

ekranka1 je napisao/la:drugarsku jasno :chuckel: al znas kako je to kod mene islo tamo 8)

znam naravno, samnom ti je bilo lahko :chuckel:


moje polje delovanja je bilo da zabaljam devojke na chat, islo me od ruke :lol: :lol: , huuu da se ne sejcam, bolje je :lol: :lol: :lol:
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#11 Post Postao/la sabinax »

Ma sta vas briga...vi ste sebi otvorili forumski chat...hhhehhehehe....moram priznati malo sam ljubomorna...hehhhehe

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#12 Post Postao/la belly_dancer »

..pa nevolim biti sama..pa onda budem s vama..dakle,jako pomaze!! :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#13 Post Postao/la kajs »

E sad si rekla nesto i sravila priajteljstvo na isku¹enje, hmm, kako da ti verujem da ti ja prvi iskazah ljubav, ehehehe :lol: :lol: :lol:


ma vjerujem ti salim se, naravno da nije niko, jedinstven sam ja :P

sabinaX je napisao/la:Ma sta vas briga...vi ste sebi otvorili forumski chat...hhhehhehehe....moram priznati malo sam ljubomorna...hehhhehe

:lol: :lol: :lol:

ma sabina :), znaci moze i kvalitetan chat da se organizira na forumu nije frka velis :-k

:ballbounce:


nemoj bas biti ljubomorna, a ako moras, onda ono nadji meru, hoces :inlove:
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#14 Post Postao/la belly_dancer »

..ja bas volim ovaj forum..eh da nestanete..da promjenite adresu..
:-k
pa revoluciju bi napravila!!
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#15 Post Postao/la sabinax »

Ma salim se...da ljubomorna...ima igara na kojima se moze fino ispricati koji chat....hhhehehehehe...jedino se filtriraju price tipa daj mi MSN...sta imas na sebi....jesi li malo za cam....i sl....

Odgovori