Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#32 Post Postao/la Tourniquet »

Mozel mi ko objasnit ovu temu ?? ... ne kontam je najbolje :D ....
plss dacu pola marke :D

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#34 Post Postao/la Tourniquet »

znaci onda tek sutra ovdje moci pisat....

Odo spremat krevet.. treba te ugostit :P :D

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#36 Post Postao/la sabinax »

Ova tema nema teme....tu se pise ono sto ti trenutno padne na pamet... nevezano za ista prije pisano na ovoj temi....ali ako netko nade da ima sta komentirati na tvoje misljenje uvijek je dobrodo¹ao.



Evo ja sam npr.razmisljala jutros kako u ovoj temi uglavnom pisu zene... i mogla bi je povezati s onom "zene koje pretjerano razmiljaju"....
Sta mislite dali zena vise misle o zivotnim pitanjima nego muskarci...ponekad mi se èini da da, Dali je to pozitivno ili ne? Te¹ko pitanje....

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#39 Post Postao/la Tourniquet »

kad mi neko nije objasnio temu.. moram sam kontati :P :P


Razmisljam sto u zadnje vrijeme sanjam skolu.. Preksinoc se tukao sa profesorom, sinoc imao ispit iz matematike.. srecom prepisao od jednog malca, a inace nista znao nisam... Cak ni zadacu nisam bio uradio..

I jos cudna stvar koju sinoc sanjao.. VEliki odmor i idem da kupim sendvic i dosao kad ono veliki okrugli domaci hljeb.. podijeljen na 4 dijela i tako napraviti sendvici..

Stvarno ne kontam te svoje snove..

A mi muski... Pa nama je tesko napisat ono sto trenutno osjecamo.. Jer nekako se za nas muskarce drzi da smo cvrsci i onda kad tako pustis osjecaje da krenu onda ispadas mlakonja. :D ..
A i tu je uvijek prisutna ta "zenska brbljivost".. Mora svaka znati sto je bilo sa onom drugom i sl..
Ima prica.. Kaze bile dvije zene u zatvoru dosta godina, u istoj celiji.. I sad zajedno ih pustili i idu one i dosle do raskrsnice i tu se trebaju rastat.. I one stale i opet nastavile pricati....
Valjda je do togaa :P...


a da se cure ne bi ljutile evo vam svima.. [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=heart fill with love.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#42 Post Postao/la sabinax »

Razmisljam o tome vec neko vrijeme...sta mi se desava: kada sam kuæi i gledam TV...poène mi se spavati u roku "Keks"...a kada sam na kompjuteru ma ne bi me bog otjero u krevet...sta nije to cudno?!
Evo vec me i muz zeza kako sam bez veze i kada sam s njim kuæi da mi je dosadno i zaspim...ali stvarno me ta TV ubija...vec dugo nisam naletila na dobar film da moju paznju drzi on line...a na netu...kada citam kojekakve gluposti...to mi zanimljivo :-k

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#44 Post Postao/la kajs »

jarane, znas kako kazu, nikada nije toliko tesko da teze biti ne moze.

Eh najbolje je to Omer Hajam rekao a ti poslusaj me :)

Dokle æe¹ jo¹ s brigom razbijati glavu?
Ustaj, jer je sada hora za zabavu,
Kud pogleda¹, svud se priroda zeleni,
Uzmi èa¹u - i pij prirodi u slavu!

Pij vino èisto iz bistra kristala -
I sjeæaj se svojih mladih ideala.
Vino je krv loze; a loza ti zbori:
Pij - ne treba¹ tra¾it od mene halala.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Odgovori