Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#136 Post Postao/la Danielle »

Ne moram ni pitati ja znam da sam ja na toj listi,ako si i ti Sabina onda cemo zapjevati skupa :P

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#137 Post Postao/la sabinax »

Po¹to ne odgovara...mislim da jesam...ali ako on ignorira mene i ja cu njega...jer volim znati gdje sam pogrijesila ako jesam...èisto da znam i pazim sljedeci put :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#138 Post Postao/la Danielle »

sabinaX je napisao/la:Po¹to ne odgovara...mislim da jesam...ali ako on ignorira mene i ja cu njega...jer volim znati gdje sam pogrijesila ako jesam...èisto da znam i pazim sljedeci put :huh:
nema tu mislim to ti je garant :P

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#139 Post Postao/la pasa74 »

sabinaX je napisao/la:hehhhehehehe...ne moras pasa spominjati tko je na toj ignore listi...mene samo zanima jesam li ja....i to zato sto neki put nesto zviznem a ni sama nisam svjesna da nekog uvrijedim...pa te molim samo da mi odgovoris, ako mi ne odgovoris smatrat cu da sam i ja na toj ignore listi

sabina mislim i mislio sam da si pametna zena,nemoj da mjenjam misljenje,zasto bi ti bila na toj ignor listi :inlove:

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#140 Post Postao/la pasa74 »

Danielle je napisao/la:Ne moram ni pitati ja znam da sam ja na toj listi,ako si i ti Sabina onda cemo zapjevati skupa :P
joj bas ste prave zene,boze dragi,danielle i za tebe vrijedi kao za sabinu,ma ta lista je vrlo kratka,a onaj ko je na njoj je vec obavjesten OK :)

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#141 Post Postao/la sabinax »

Ajde drago mi je da je tako....sta ja znam moram da pitam, pao mi je kamen sa srca...moze idemo da se zezamo :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#142 Post Postao/la Megaskotica »

moje mi¹ljenje je da se mi¹ljenje kod veæine ljudi mjenja preko noæi ,
pa zato i ne idem za mi¹ljenjem pojedinaca :)
jedino pravo i opravdano mi¹ljenje koje sam ja zakljuèila :)

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#143 Post Postao/la mel_79 »

Moje misljenje je da svako ima svoje misljenje i da treba to da kaze sta isto i misli a kome to ne odgovara onda netreba da oproba da mu misljenje promijeni. [-X [-X [-X
svako mora iza svog misljenja da stoji 8) 8) 8)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#144 Post Postao/la belly_dancer »

MegaSkotica je napisao/la:moje mi¹ljenje je da se mi¹ljenje kod veæine ljudi mjenja preko noæi ,
pa zato i ne idem za mi¹ljenjem pojedinaca :)
jedino pravo i opravdano mi¹ljenje koje sam ja zakljuèila :)
ovo je definitivno istina..to ovdje neko nesta misli kakav mu je dan..nikad niko nekaze ono sta je reko juce..i to me ful nervira..ne odnosi se to samo na net nego na svu okolicu..ljudi su prevrtljivi stalno se slazu pa malo neslazu sa onim sta su sami rekli i tvrdili par dana..dode neko nadobudan pa im se misljenje odjednom promjeni..to mi je uzasno jer sam si zacrtala neke svoje standarde i mimo toga neidem :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#145 Post Postao/la sabinax »

Danas nesto razmisljam...a to mi se pitanje cesto nametne u glavu, dali povjerovati bas svemu sta se cuje ili ne... Moj moto je ne donosim presudu samo svojim sopstvenim iskustvom ili na temelju svojih dosadasnjih saznanja...prvo ne volim traceve kada se o nekom prica a ta osoba nemoze reci i svoju stranu, a s druge strane sva ona vasa polticka prepucavanja...kakav je tko bio i sta je radio, vjerujem samo osobnim iskustvima tj osobama koje su nesto izravno prozivjeli ono ostalo moze biti ili ne mora zato se ni ne uplicem u duboke rasprave tog tipa.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#146 Post Postao/la Megaskotica »

Pa znas kako je ,ja volim cuti trac priznajem pogotovo takve prirode :)
Treba provjeriti trac svakako pa ga tek onda zgazit ,kao i sve ostale .
Ko se takne u moj svijet neka snosi posljedice..tako je to kod mene nekako
:wave:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#147 Post Postao/la sabinax »

Mene je osobno bas briga sta drugi pricaju o meni...jer mi je bitnije tko prica nego sta prica...ali me jako ljuti kada ljudi uzimaju zdravo za gotovo sve sta cuju...Ko ovce npr. reklame ili sta ja znam ¾uta stampa ma sve...ja vise volim razgovor u smislu izmjene osobnih iskustava
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#148 Post Postao/la Megaskotica »

E kod mene je drugacije naravno ,ne ulazim tko sta prica vec od koga to dolazi ,ali volim cuti ,znas kako se postavis :)
Najvise me iritiraju ljudi koji imaju lose misljenje o tebi a upucavaju ti se s druge strane ,no takvi se okriju naravno ,kao i njihovi tracevi ,ima i na forumu toga naravno pp radi brzinom svjetlosti i prema takvim osobama zauzmem onaj stav-ignoree :baa: :D necu da ljudskim smecem imam posla :D
Tako ti je i u realu..bjez :baa: dalje od mene :D

Zasto?

Jer sam za opciju kazi mi u facu sta mislis .

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#149 Post Postao/la sabinax »

MegaSkotica je napisao/la:Najvise me iritiraju ljudi koji imaju lose misljenje o tebi a upucavaju ti se s druge strane
Sto bi ti se netko upucavao ako ima lose misljenje o tebi :-k ...koja je svrha toga,
meni ako netko ne pase...ako me taj nesto pita pristojna jesam, nikoga ne vrijedam, ali izbjegavam osobe koja mi ne pasu (takvih je na srecu malo)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#150 Post Postao/la Megaskotica »

sabinaX je napisao/la:
MegaSkotica je napisao/la:Najvise me iritiraju ljudi koji imaju lose misljenje o tebi a upucavaju ti se s druge strane
Sto bi ti se netko upucavao ako ima lose misljenje o tebi :-k ...koja je svrha toga,
meni ako netko ne pase...ako me taj nesto pita pristojna jesam, nikoga ne vrijedam, ali izbjegavam osobe koja mi ne pasu (takvih je na srecu malo)


ima toga dosta nazalost ,sve su to ljudi od koristi ,nemoj mi reci da toga nema :)

Odgovori