Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

#166 Post Postao/la im_ex »

vornevljev je napisao/la:
Da,zakasnio sam sa ovim komentarom,svjestan sam toga,bio sam na mjestu gdje nisam imao pristup internetu,ali zašto se ja ovdje ikome pravdam?
Prazno zvuci ovo moje Ne znam, Vorni, znam.
Postoji toliko neobjasnjivih pojava, situacija, poteza, stavova, nerazumijevanja, odobravanja, suzdrzanosti, neodobravanja u svijetu, oko nas, u nama samima, pri cemu kako tudje, pocesto ni svoje stavove ne mozemo razumjeti. Neke.
Cijenim tvoje razmisljanje s ovim u vezi ... razumijem te u potpunosti.
Ali, gle ... na stranu sad filozofiranje na temu * Zasto mi je nejasan moj korak* ;
u tvom postu koji kao cjelinu vidim u pozitivnom karakteru, ima i odgonetka u vezi sa sumnjom u manipulisanje snimka sa msn-a, sto smatram veoma pametnim za pomenuti.
Cijenim tvoje zalaganje, suosjecanje i podrsku u jako teskoj prijateljichinoj situaciji. Da, pravi odgovor utjehe si joj dao, odgovor kakav samo PRAVI PRIJATELJ moze dati, odgovor kakav bih joj i sama dala, da smo nas dvije PRAVE PRIJATELJICE.
Vjerujem da je, s nemilom temom u vezi, bilo puno puno vise citalaca koji su se to vece trudili da im sta od recenog (ma iz cijih usta izreceno) ne promakne, no sto su zapazili i paznju posvetili na cinjenicu da postoji sumnja (nevjerica, manipulacija).
Vjerujem da jos uvijek ima i onih koji su na strani "okrivljenog".
Dok ovo bude citano, bice podijeljenih misljenja i opet ... i opet ce biti ponavljano ono : opravdavanje, suzdrzanost, neopravdavanje ... i tako u nedogled.
Ovom prilikom pozdravljam i laff-ov korak, dodjelu bana ... odlican opis razloga, no, smatram da bi pravu jacinu imao da je ovo tvoje obrazlozenje uslijedilo prije ban-a. ok, razumijem ... nadam se i ti mene, Vorni.

Citam malocas po temama, pa naidjoh na dio koji mi se izrazito dopao a koji cu citirati:
ima i onih ljudi koji su bili kao dobri, a onda vishe odjednom nisu...
koji prodaju neke moralne poglede radi neke okoline, neceg u cemu mozda skontaju da im ide lahkse... a to su bas oni glupo dobri bili, koji kad dobiju mogucnosti, postanu dzubrad (oni koji uvide za sebe kao neku prednost u tome... kao da zarade vishe para il sta ja znam sta)
Normalno da se dio citata gdje se pominju pare ne smije gledati iskljucivo kao pare. Eh ... a dal ce ovo svako shvatiti, dal ce htjeti da shvati iako je posve jednostavnim jezikom receno .. ko zna ... nece, eto.
Osjecam smisao recenog od strane neznanog mi autora ... i gle, i ja vec mogu slobodno da postavim isto pitanje ... a sto ja ovo citirah ako znam da ce vecinu ciniti oni koji ce to tek procitati a bez da pokusaju da razumiju a sto li to ja citirah.

pozdrav
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re:

#167 Post Postao/la belly_dancer »

sabinaX je napisao/la:Danas nesto razmisljam...a to mi se pitanje cesto nametne u glavu, dali povjerovati bas svemu sta se cuje ili ne... Moj moto je ne donosim presudu samo svojim sopstvenim iskustvom ili na temelju svojih dosadasnjih saznanja...prvo ne volim traceve kada se o nekom prica a ta osoba nemoze reci i svoju stranu, a s druge strane sva ona vasa polticka prepucavanja...kakav je tko bio i sta je radio, vjerujem samo osobnim iskustvima tj osobama koje su nesto izravno prozivjeli ono ostalo moze biti ili ne mora zato se ni ne uplicem u duboke rasprave tog tipa.
Gle.slažem se sa svime šta si rekla.Sve to drži vodu.Ali jedna stvar je bitna-koliko god nama okolina bila važna i njihov utjecaj na nas bio velik opet moramo zadržati svoje JA,jer ako se stalno nekom povlađujemo,idemo u fazu onog pomodarsta i slične stvari,gubimo sami sebe,a to je ono šta je bitno.Prijatelj ti može uskočiti u nevolji,a i nemora.On/ona mogu samo jednog dana okrenut svoju suncokretnovu glavu na drugu stranu,onda mi padamo.Đabe onda radit sve kako bi se nekom svidili.A još je gore ako se s nekim podnosiš samo dok olajavaš nekog trečeg.To nema smisla.Gdje je smisao da idemojedni protiv drugih?Šta se več ne uništavamo dovoljno?
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

#168 Post Postao/la badgirl »

:arrow:
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

#169 Post Postao/la beca »

kako je meni bezveze kad ima nas dvadeset na forumu, sve super raja...a niko ni s kim ne komunicira, prodje cijeli sat... [Real mad.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

#170 Post Postao/la sabinax »

krenes pricu pa ko hoce da se uhvati dobro...vjerojatno su ostali samo konektirani a nisu na forumu [smile.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

#171 Post Postao/la beca »

moje licno misljenje je da se zena ne treba prva javiti muskarcu


cure, slazete li se


a drzimo li se toga

ja necu izdrzati, zato idem....

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

#174 Post Postao/la JAS »

Mislim da se potpuno slazem sa sve prethodno napisanog...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

#175 Post Postao/la beca »

zensko je prokleto....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

#177 Post Postao/la beca »

sad procitah "istinu cijenim, laz opravdavam"

cijela se tema moze razviti na osnovi ove sjajne recenice....to je moje misljenje...autor recenice ce biti zamoljen da mi dozvoli koristenje iste u lijepe svrhe.... [mmmux2.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

#178 Post Postao/la sabinax »

laz opravdavam [eusa_think.gif] ne bih se bas s tim slozila, radije bih rekla da opravdavam presucivanje istine, istine koja nekog moze povrijediti, istina koja ne donosi nista dobro a lose moze, npr.nekom kazes debeo si...on to zna ali time ucinis da se osjeca jos losije nego sto jeste i sl.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

#179 Post Postao/la JAS »

Ako se ja pitam, laz je zadjna stvar koju JA licno mogu opravdati....mislim da ne postoi nesto gore od toga!
Drzim se do toga....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

#180 Post Postao/la beca »

JAS je napisao/la:Ako se ja pitam, laz je zadjna stvar koju JA licno mogu opravdati....mislim da ne postoi nesto gore od toga!
Drzim se do toga....


jesi li ikad slagala nesto, a tom lazi postedjela nekoga od neceg loseg, a ta laz nije nikako negativno utjecala na osobu koju si slagala

Odgovori