Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#125 Post Postao/la pasa74 »

dadooo_21 je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:
dadooo_21 je napisao/la:ovdje treba dovesti serloka holmsa :D
Pa ... dado, tek da vidis da niste samo vi od nekad bili face od komentatora ... da vidis da i u nama ima hljeba, heej :D
ma mi nismo znali ovako zapetljat. ovo moze posluziti onoj agati kristi sto pise krimice za temu. :D

ovdje se vise ne zna k'o koga...
pa sve dok tebe neko ne ....dadooo,nemoj se brinuti ni zasto...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#126 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja sam samo htjela izvesti stvari na èistac. ako neko ima ne¹to da mi ka¾e nek brate ka¾e a ne okolo :baa:
ma cista si kao suza

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#127 Post Postao/la pasa74 »

IrMa26 je napisao/la::chuckel:
ej pasa74 ajde i meni se izvini isto :chuckel:
razlog :-k smislit cemo :wave:

ma necemo izmisljati,moze li za ono sto sam te jednom nazvao pistoljka :P :inlove:

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#129 Post Postao/la pasa74 »

pametno dadooo evo ruka :poz:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#130 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

e smijem je i ja dati :poz:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#132 Post Postao/la im_ex »

pasa74 je napisao/la:

bicu sazet i kratak Im-ex :-k

prvo,ne mislim da ti dugujem izvinjenje zbog toga sto sam rekao,jer nije receno u kontestu kojim si ga ti gore prezentovala..
rekao sam to sto sam rekao u smislu da se nemoras osjecati obaveznom da zastupas Laffa i uzimas ulogu njegovog advokata samo zato sto si dobila status VIP,zar nije bilo tako nesto...nikakvo dovodjenje tebe i laffa u bilo kakvu vezu nisam spomenu a ni pomislio..rekao sam to jer si ti odgovarala na moj komentar upucen laffu a na to nisi imala pravo..ne dugujem ti izvinjenje za to....
Zahvaljujem na oglasavanju, ali, nisam bas zadovoljna odgovorom.
Doslovice ni sama ne mogu reci kako si se ono tad oglasio, no, nisi u pravu kad mi kazes da je moja verzija prezentovana pogresnim kontestom, [-X
Sjecam se da sam ti tad rekla "pasa74, da znas da si me uspio uvrijediti kako jos do sad niko nije - to od tebe bar nisam mogla ni zamisliti da bi moglo uslijediti" ... rekao si da ti bas tog trena postade jasno kako dodjoh do statusa jer si u ta 2-3 dana naisao na par mojih upisa gdje dajem za pravo LAFF-u, a ti ne ... kao, otkud sad da cinim neke postupke za koje si mislio da nece uslijediti s moje strane.
Ok, tako, eto bijase, pasa74 :)

Drugim dijelom tvog oglasavanja me nisi razocarao kao sto si se ponadao, na tvoju zalost :) ... cak naprotiv, drago mi je da me ne svrstavas tamo gdje mi nije mjesto - pozdravljam =D>
Da, naravno da imas pravo na cutnju ... samnom u vezi sto je bilo a da me zanimalo, rijesismo, eto ... nismo na blok. ;
ostali nek se sami bore za odgovore ako ih imaju.
Zahvaljujem :)

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#133 Post Postao/la pasa74 »

IM_ex je napisao/la:
Zahvaljujem na oglasavanju, ali, nisam bas zadovoljna odgovorom.
Doslovice ni sama ne mogu reci kako si se ono tad oglasio, no, nisi u pravu kad mi kazes da je moja verzija prezentovana pogresnim kontestom, [-X
Sjecam se da sam ti tad rekla "pasa74, da znas da si me uspio uvrijediti kako jos do sad niko nije - to od tebe bar nisam mogla ni zamisliti da bi moglo uslijediti" ... rekao si da ti bas tog trena postade jasno kako dodjoh do statusa jer si u ta 2-3 dana naisao na par mojih upisa gdje dajem za pravo LAFF-u, a ti ne ... kao, otkud sad da cinim neke postupke za koje si mislio da nece uslijediti s moje strane.
Ok, tako, eto bijase, pasa74 :)

opet pogresno Im-ex,ali nemam volje dokazivati suprotno,mozda nadjem vremena pa sve iskopiram :wave:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#134 Post Postao/la im_ex »

pasa74 je napisao/la:
...,ali nemam volje dokazivati suprotno,mozda nadjem vremena pa sve iskopiram :wave:
=D>

Bilo bi najbolje, ako vec mora :D
I sama sam dolazila na tu ideju, al, to vrijeme ... ne da mi, pa eto :D

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#135 Post Postao/la sabinax »

hehhhehehehe...ne moras pasa spominjati tko je na toj ignore listi...mene samo zanima jesam li ja....i to zato sto neki put nesto zviznem a ni sama nisam svjesna da nekog uvrijedim...pa te molim samo da mi odgovoris, ako mi ne odgovoris smatrat cu da sam i ja na toj ignore listi
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori