Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#107 Post Postao/la pasa74 »

vidovita_dzemila je napisao/la: jedino æe mi biti ¾ao ¹to æe foruma¹i koji su vas voljeli biti uskraæeni va¹im prisustvom ovdje a meni lièno neæete nedostajati. eto toliko

vidis dzemila ti si meni nedostajala pa sam se zato vratio


:huh: :(

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#109 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

vidovita_dzemila je napisao/la:
pasa74 je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la: jedino æe mi biti ¾ao ¹to æe foruma¹i koji su vas voljeli biti uskraæeni va¹im prisustvom ovdje a meni lièno neæete nedostajati. eto toliko

vidis dzemila ti si meni nedostajala pa sam se zato vratio


:huh: :(


ok pa¹a ja sam spremna za novi poèetak. i ako si mi ostao du¾an ispriku
=D>
e sad pasa budi pasa

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#111 Post Postao/la pasa74 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
pasa74 je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la: jedino æe mi biti ¾ao ¹to æe foruma¹i koji su vas voljeli biti uskraæeni va¹im prisustvom ovdje a meni lièno neæete nedostajati. eto toliko

vidis dzemila ti si meni nedostajala pa sam se zato vratio


:huh: :(


ok pa¹a ja sam spremna za novi poèetak. i ako si mi ostao du¾an ispriku

mislis da sam ti duzan izvinjenje,ok evo dzemila izvinjavam ti se i ako mislim da nemam zasto...
ali od novog pocetka nista jer sam u Off rekao i to da osobe koje su direktno i indirektno doprinjele da uradim sta sam sinoc uradio,idu u ignor listu :wave: :wave: :wave:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#112 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

[-( ne valja ali eto

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#114 Post Postao/la pasa74 »

LAFF je napisao/la:[-( ne valja ali eto
a sto laffe

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#115 Post Postao/la im_ex »

Hajde, sad te ja necu peglati podsjecanjem da si i meni ostao duzan izvinjenje u vezi s dovodjenjem mene u vezu s LAFF-om, kao i nacinom na koji stekoh status koji uzivam(sjecas se, zar ne ??8) ), ako te tu savjest nije naknadno morila bar malo :-k

Ovaj put zelim da ti kazem da smatram da bi bio red da imenujes osobe koje su direktno i indirektno uticale na tvoju ishitrenu, sinocnju odluku da nas napustis zauvijek ... dakle, da imenujes te osobe i das sazeto a ipak dovoljno jasno objasnjenje cime su doprinijele nezeljenom efektu.
Mislim da ne trazim previse ... obzirom koju paznju uzivas na ovom forumu, red bi bio i da se i s tim u vezi izjasnis, pasa74

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#118 Post Postao/la im_ex »

dadooo_21 je napisao/la:ovdje treba dovesti serloka holmsa :D
Pa ... dado, tek da vidis da niste samo vi od nekad bili face od komentatora ... da vidis da i u nama ima hljeba, heej :D

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#119 Post Postao/la irma26 »

:chuckel:
ej pasa74 ajde i meni se izvini isto :chuckel:
razlog :-k smislit cemo :wave:

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#120 Post Postao/la pasa74 »

IM_ex je napisao/la:Hajde, sad te ja necu peglati podsjecanjem da si i meni ostao duzan izvinjenje u vezi s dovodjenjem mene u vezu s LAFF-om, kao i nacinom na koji stekoh status koji uzivam(sjecas se, zar ne ??8) ), ako te tu savjest nije naknadno morila bar malo :-k

Ovaj put zelim da ti kazem da smatram da bi bio red da imenujes osobe koje su direktno i indirektno uticale na tvoju ishitrenu, sinocnju odluku da nas napustis zauvijek ... dakle, da imenujes te osobe i das sazeto a ipak dovoljno jasno objasnjenje cime su doprinijele nezeljenom efektu.
Mislim da ne trazim previse ... obzirom koju paznju uzivas na ovom forumu, red bi bio i da se i s tim u vezi izjasnis, pasa74

bicu sazet i kratak Im-ex :-k

prvo,ne mislim da ti dugujem izvinjenje zbog toga sto sam rekao,jer nije receno u kontestu kojim si ga ti gore prezentovala..
rekao sam to sto sam rekao u smislu da se nemoras osjecati obaveznom da zastupas Laffa i uzimas ulogu njegovog advokata samo zato sto si dobila status VIP,zar nije bilo tako nesto...nikakvo dovodjenje tebe i laffa u bilo kakvu vezu nisam spomenu a ni pomislio..rekao sam to jer si ti odgovarala na moj komentar upucen laffu a na to nisi imala pravo..ne dugujem ti izvinjenje za to....

stvari koje su se desile i koje ce se vjerovatno jos desavati nisu i nemaju nikakvu vezu sa tobom i ne ticu se nikog osim naravno mene i osoba koje su u to upletene..tako da cu te morati razocarati Im-ex i necu nista reci o tome ni ti cu imenovati bilo koga,jer sam misljenja da je to moje pravo koje cu naravno i iskoristiti :wave:

Odgovori