Vanzemaljci

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Vanzemaljci

#16 Post Postao/la srebrni »

ma i na forumu ima vanzemaljaca ...samo slete i nestanu


salu na stranu...nemoj da ih sanjam...ajiiiiii KAKI suuuuuuuu
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Vanzemaljci

#17 Post Postao/la im_ex »

andro je napisao/la: evo ja dobrovoljno zenim jednu vanzemaljku , ne zbog pasosa ionako joj ne treba [Happy.gif] cisto zbog rodbinskih veza sa istima [oha.gif]
Ne vjerujem da ce ti taj oglas piti vode, moguce da im je neznano nase pismo.
A i ti se, zaletio, vala, ajd sto ne znas ni dal postoje, al ne znas ni kako se isti razmnozavaju [oha.gif]


[laugh.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Vanzemaljci

#18 Post Postao/la andro »

IM_ex je napisao/la:
andro je napisao/la: evo ja dobrovoljno zenim jednu vanzemaljku , ne zbog pasosa ionako joj ne treba [Happy.gif] cisto zbog rodbinskih veza sa istima [oha.gif]
Ne vjerujem da ce ti taj oglas piti vode, moguce da im je neznano nase pismo.
A i ti se, zaletio, vala, ajd sto ne znas ni dal postoje, al ne znas ni kako se isti razmnozavaju [oha.gif]


[laugh.gif]

[To funny.gif] u svakom slucaju bolje i zesce nego ja trenutno :lol:
slika
slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Vanzemaljci

#19 Post Postao/la im_ex »

[laugh.gif]

Nikako te ne razumijem [laugh.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Vanzemaljci

#20 Post Postao/la paparaci »

andro, nacrtaj joj :lol: [mmmux2.gif]

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Vanzemaljci

#21 Post Postao/la im_ex »

Suti, ne navracaj ga ... upascu sa stolice :lol:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Vanzemaljci

#22 Post Postao/la andro »

paparaci je napisao/la:andro, nacrtaj joj :lol: [mmmux2.gif]
ma nesto mi u zadnje vrijeme ne ide , nekakva tvrda pakovanja :lol:


slika
slika
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Vanzemaljci

#23 Post Postao/la paparaci »

ma mani sad vanzemaljce - hajmo se ufat'ti erotike :lol:

mozda nam se i oni(vanzemaljci) pridruze pa bude ipak nekog razmnozavanja :lol:

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

Re: Vanzemaljci

#24 Post Postao/la becanka »

srebrni je napisao/la:ma i na forumu ima vanzemaljaca ...samo slete i nestanu
[To funny.gif]

t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Re: Vanzemaljci

#25 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

Ja sam tog dana obavljao najnormalnije funkcije ovaj
Jutarnje, zaljevao sam pesticidima polje iznad bukovice
Kad se iznenada, na lijevoj strani sam u vidokrugu primjetio
Neki eee objekat eee nepoznat koji je bio bljestav
Ustvari mjenjo je boju
Ustvari bio je zut, zelenkaste boje
Povremeno
Onda sam iznenada, zacudio sam se jer sam primjetio
Da avion jednostavno stoji na mjestu i da se elisa pri tom ne okrece
A ja sam znao da se avion morao kretat
Jer sam ga upalio i sve
Medjutim motor je mirovao sve je stajalo
Taj objekat je proletio par puta pored mene
Pogledo sam dole, pesticidi su oo nisu padali po njivi
Nego su na moje ooo opsto iznenadjenje stajali u zraku
Onda sam s ovaj nisam gubio pribranost ni jednog momenta
Pokusao sam da pokrenem avion nije mi polazilo za rukom
Kad kad mi se taj objekat izgubio
Nepoznati bljesteci ee zeleni ustvari crveni je bio
Taj zelenkasti objekat kad kad kad se izgubio iz vidokruga
Avion je sam kreno naprijed i ja sam imao apsolutnu kontrolu
Nemojte me vise stvarno
[Happy.gif]
slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Vanzemaljci

#26 Post Postao/la srebrni »

dodje mi u glavu i zapjevah pjesmu TESKE INDUSTRIJE

UFO

ja sam objekt UFO il svemirski camac nikad necu biti brod niti marsijanac.....svemirom ja putujem a za zemljom tugujem al ja sam za nju ludo interplanetarnocudo

itd........zapjevam je stalno kad sam u firmi sam hehehe
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Vanzemaljci

#27 Post Postao/la andro »

NISU SVI DOBRI...
Stephen Hawking: Trebamo se bojati vanzemaljaca

slika
Jedan od najpoznatijih astrofizičara na svijetu, Stephen Hawking, u razgovoru za britanski Sunday Times rekao je da se vanzemaljaca treba bojati te da bismo trebali učiniti sve da ne dođemo u kontakt s njima
Prije gotovo dva mjeseca britanski list Daily Telegraph pokrenuo je natjecanje na koje su čitatelji slali svoje prijedloge što bismo mi, kao Zemljani, trebali prvo reći vanzemaljcima ako ikad dođemo u kontakt s njima. Bilo je tu svega, a najboljih 50 poruka imalo je čast da preko najveće satelitske stanice na svijetu u Cornwallu bude odaslano u svemir.

Jedan od najpoznatijih astrofizičara na svijetu, Stephen Hawking, vjerojatno misli da su mu sunarodnjaci napravili veliku grešku jer njegove pretpostavke, iznijete u novoj dokumentarnoj seriji Discovery Channela, nikako ne podržavaju komunikacijsku igru na relaciji Zemlja – svemir.

'Gotovo je sigurno da život postoji u mnogim drugim dijelovima svemira, i to ne samo na planetima, nego možda i u središtu zvijezda ili čak pluta u međuplanetarnom prostoru', tvrdi Hawking. 'Svemir ima 100 milijardi galaksija, od kojih svaka sadrži stotine milijuna zvijezda, a istraživanja u posljednjih 15 godina dokazala su da i oko drugih zvijezda postoje planeti. Stoga je malo vjerojatno da je Zemlja jedini planet na kojem se razvio život.'

Hawking smatra da bi neki vanzemaljci mogli predstavljati probleme, premda je uvjeren da je većina vanzemaljaca slična mikrobima ili jednostavnim životinjama. Posebno ga brine mogućnost da bi vanzemaljci mogli napasti Zemlju radi njezinih resursa, potrošiti ih i otići dalje.

'Moramo samo pogledati sebe i vidjeti kako se inteligentan život može razviti u nešto što ne bismo poželjeli sresti. Zamišljam da mogu obitavati u masivnim brodovima, nakon što su potrošili resurse na svom domaćem planetu. Takvi napredni izvanzemaljci možda bi mogli postati nomadi, koji žele pokoriti i kolonizirati bilo koji planet do kojeg mogu doći', ustvrdio je Hawking u dokumentarcu, prenosi Jutanji list.

Zbog svega toga Hawking smatra da bi odašiljanje poruka u svemir moglo ipak biti preriskantno, a moguće negativne posljedice usporedio je s Kolumbovim otkrivanjem Amerike, koje i nije završilo dobro za domoroce.



ODJECI UPOZORENJA ÄŒUVENOG FIZIÄŒARA
Kad Hawking govori o zlim vanzemaljcima, govori o nama


Nakon što je čuveni teorijski fizičar Stephen Hawking nedavno iznenadio svjetsku javnost ustvrdivši kako ljudskoj vrsti možda i ne bi bilo najpametnije uspostavljati kontakt s vanzemaljskim civilizacijama, počele su pristizati prve reakcije. Vanzemaljci bi nam, ukoliko postoje, prema Hawkingovom mišljenju predstavljati nemale probleme.
'Moramo samo pogledati sebe i vidjeti kako se inteligentan život može razviti u nešto što ne bismo poželjeli sresti. Zamišljam da mogu obitavati u masivnim brodovima, nakon što su potrošili resurse na svom domaćem planetu. Takvi napredni izvanzemaljci možda bi mogli postati nomadi, koji žele pokoriti i kolonizirati bilo koji planet do kojeg mogu doći', rekao je Hawking, a njegove su rečenice izazvale burne reakcije širom svijeta.

Tako je i CNN-ov urednik Cooper Anderson, potaknut Hawkingovim izjavama, u goste pozvao poznatog američkog astrofizičara Neila deGrasse Tysona, koji je pojasnio da je Hawking zapravo puno više rekao o ljudima nego o – vanzemaljcima.

Obzirom da je naša Zemlja samo jedna planeta koja kruži oko jedne od stotinu milijardi zvijezdi u Mliječnom putu, našoj galaksiji koja je pak jedna od stotina milijardi galaksija u svemiru, pretpostavka da se život nije razvio samo na Zemlji itekako je logična, smatra Tyson.

'Priče o tome kakvi bi ti vanzemaljci mogli biti su spekulacije, ali ipak ne slijepe spekulacije. Meni se čini da Hawking govori puno više o onome čega se bojimo kod nas samih nego o nekim stvarnim očekivanjima kakvi bi vanzemaljci zaista mogli biti. Drugim riječima, naš najveći strag je da će se vanzemaljci koji će nas možda posjetiti odnositi prema nama onako kako se mi odnosimo jedni prema drugima ovdje na Zemlji. Na neki način, Hawkingova apokaliptična horror priča je ogledalo u kojem gledamo sami sebe', rekao je deGrasse Tyson u razgovoru za CNN.

Na pitanje voditelja zbog čega bi vanzemaljci postupali prema nama onako kako su ljudski osvajači postupali u povijesti, Tyson odgovara: 'Nitko ne zna kako bi se vanzemaljci mogli ponašati. Ako postoje, imaju drugačiju kemiju tijela, motive, namjere... tko smo mi da ekstrapoliramo vlastite osobine na njih? No, ponavljam, svaka ideja da bi vanzemaljci zaista mogli biti zli više je razmišljanje o načinu na koji bi mi tretirali neku vanzemaljsku vrstu nego neka konkretna predviđanja ili znanje o tome kako bi oni tretirali nas'.
slika
slika

Odgovori