Zasto su djevojke/zene zle?????

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

#121 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Dosta off-a

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#124 Post Postao/la sabinax »

papaya je napisao/la:Voljela bi nekada da sam zaista zla, bar malo
Recimo, ima jedan covjek koji me je zaista jako povrijedio u zivotu, i koji nije zasluzio ni najmanje od mene. A ja njega ipak volim i postujem, a nije zasluzio. I zato sto ne mogu da budem zla, moze uvjek da me povrijedi.
I muskarci su zli, ne svi, ali poneki.
I sto put se zareknem da cu se izmaknuti, da mu necu dati sansu da me vise rani...ne ide mi za rukom
Ovo je moja zivotna prica...u biti zli su prema tebi oni kojima si najblizi i prema kojima se najvise otvoris, prema kojima imas povjerenje i nesebicno se dajes...ne znam zasto ali upravo ti ti najlakse zabiju noz u leda, zasto je to tako ne znam....ali ponekad stvarno treba biti gad da bi te drugi postivali....nikako se ne mogu na to nauciti, mozda do smrti ipak naucim
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#125 Post Postao/la sabinax »

zlatni-ljiljan je napisao/la:Do konacnog zakljucka sam dosao prije par noci kad mi je osoba jednostavno napisala
Pa ti si Hitler
kazem:molim,sokirao sam se,nisam mogao da vjerujem da je ozbiljno rekla,naravno bilo je apsloutno bez razloga i potrebe..
da,nesumnjivo, krije se to posebno zlo u nekim zeskim osobama na neki meni jos nejasan nacin.
Vjerojatno ti je to zbog neceg rekla, osim ako nije bilo zezanje....mozda bi trebalo cuti i tu drugu osobu, pa da vidimo jeli zaista posebno zla ili mozda u tebi ipak èuèi barem H od Hitlera :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#127 Post Postao/la sabinax »

Nije otac Papaya...ali odgovor zasto je to kod mene tako je na drugoj temi "Zasto grijesimo" :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
senadix
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 409
Pridružen/a: 22 Mar 2008 02:00
Lokacija: Sandzak

#128 Post Postao/la senadix »

U vecini slucajeva u pitanju su traume iz detinjstva, neispunjena i nerealna ocekivanja, navika da ce to neko drugi srediti itd...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#131 Post Postao/la mrki62 »

Joj teme,........... prvi put je vidim,............................ de LAFFe , zakljuèak ovu temu i baci je u smeæe - èuj ¾ene zle ccccccccccc
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori