Zasto su djevojke/zene zle?????

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#77 Post Postao/la sabinax »

Nisi...bosman je otvorio tu temu...jer ga je neka gadno povrijedila...samo ti blebeci, volimo mi to :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#78 Post Postao/la paparaci »

ev i ja cu malo, kad volis :P

bleeee, bleeEEeee, blee blee bleeeEEeeEeee blE :D

salim se malo

ma dusane samo ti pisi. ne obaziri se puno na to da li nas jos muskaraca o tome pise ili ne. neki od nas su vec dali svoj komentar, vezan za ovu temu.
kao sto Bina rece, pozeljno je "blebetanje" :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Zasto su djevojke/zene zle?????

#81 Post Postao/la ra-ja »

bosman je napisao/la:Pitam vas sve zasto kada djevojci/zeni pokazes svu ljubav ovoga svijeta... budes joj tu uvjek..skidas joj zvijezde sa neba a ona te tovari?
Zasto djevojke/zene pricaju bajke da zele sa vama, a kada dobiju i vise od toga, kada dobiju bukvalno sve, onda to sve odbace...????

hallo...@bosman....treba mi jedan dokumenat iz Bosne ...Kada radis sve da zene ...da te testiram...Dali bih to uradio za mene...???

Prvo sto si gore napisao ...bas je dirljivo...znaci trebala te je napustiti ...da bih se naucio da skidas zvijezde sa neba i trudis se oko zene....Ja te takvog bas nepoznajem.....
Drago mi je pa makar i na ovaj virtuozan nacin da si se naucio bar to kazati...Ma hajde ...covjek se uci dok je ziv...vjerovatno si nakon svih godina uspjeo to savladati...da zeni treba i lijepe rijeci govoriti...i pjesmice pisati.i drugo....Al sta ce mo nismo svi poetski nadareni...svatam te...

Sve zene nisu zle.....One koje imaju arogantan pogled ...gvozdeno lice ...bez smijeska...drsko drzanje...Znam da imaju zlobnu narav....
A i kada se smiju...to je kiseo smijeh....
Imala sam kontakt sa takvim kroz zivot.... :-k

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Zasto su djevojke/zene zle?????

#82 Post Postao/la Bijesanpuz »

bosman je napisao/la:Pitam vas sve zasto kada djevojci/zeni pokazes svu ljubav ovoga svijeta... budes joj tu uvjek..skidas joj zvijezde sa neba a ona te tovari?
Zasto djevojke/zene pricaju bajke da zele sa vama, a kada dobiju i vise od toga, kada dobiju bukvalno sve, onda to sve odbace...????
Zato sto joj nkad nije dovoljno.. bez obzira koliko uradis nije dovoljno.. I sto vise radis sve za nju ona vishe trazi a manje te cijeni nakon toga.. I na kraju uvijek ispadnes da ne valja..

NAjbolje je biti los prema djevojkama.. Onda su one 100 % dobre prema tebi..

Sto si bolji one su gore, sto si gori one su bolje....
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#84 Post Postao/la indeks »

Hoce im se,i moze im se........dok je vas takvih muskaraca......... :chuckel:

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#85 Post Postao/la danjel »

[-X [-X [-X Du¹u bi ti isèupale kad bi mogle....Uh ¹to znaju biti te¹ke....Treba se distancirati ili ih malo protresti :boxing: :boxing: hehe

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#86 Post Postao/la ra-ja »

Danjel je napisao/la:[-X [-X [-X Du¹u bi ti isèupale kad bi mogle....Uh ¹to znaju biti te¹ke....Treba se distancirati ili ih malo protresti :boxing: :boxing: hehe
Moras znati prema kojoj ces primjeniti tu taktiku protresanja.....ali ja nisam za to .....radje se distancirati....

Nisu niukom slucaju sve zene iste...te samim tim nisu ni zle ...i to si morao do sada da uvidis.... :)

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#87 Post Postao/la bosman »

Stavrno sve nekad pokusaju da idu preko granica. Interesuje me zasto :-k , jel to da vide dokle mogu da idu ili sta [-( ? Zenski dio foruma se vise pita :mir: , ali i muski mogu da se ukljuce :D !

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#88 Post Postao/la danjel »

Ma malo ti se ja zezam...Ali glupost mi je da su ¾ene zle,ako im dopusti¹ istina je ¹to sam rekao...Ali nema kod mene cile mile....Inaèe uvijek bude po mom ali razlog tome je ¹to sam realan...I u vezi mi je najdra¾e kad cura ka¾e bit æe po mom...E pa neæe kad bi joj oèi ispale hehe....
Nije tu do ¾ena nego do nas mu¹karaca...Ja nisam imao problema s tim nikada i nadam se da ubuduæe neæu...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#89 Post Postao/la ra-ja »

znas @Danjel..ta zena koja kaze...BIT CE PO MOM...o tako glupa zena....

Sve treba da bude po zajednickom ...Ma hvataj se posla i nepitaj po cijem ce biti...Vazno je da vam je lijepo i da ste sretni..da je posao...godisnji odmor...veselje...kupovina...rad u kuci...i sve ostalo...zavrseno .......bez ljutnje pritisaka napora.....itd... :-k

Sto kazu ljudi.....

DA SU SVI VUCI SITI....... I OVCE NA BROJU....... :D :D

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#90 Post Postao/la danjel »

To i ja ka¾em sve je stvar kompromisa i sloge....Dokle se toga dr¾imo veza æe i trajati....Èim jedno poène tra¾iti neka svoja prava ode sve u PM....

Odgovori