Joj, fale mi malo svadje!!!!!

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

Joj, fale mi malo svadje!!!!!

#1 Post Postao/la bosman »

Ljudi, neznam dali su muskarci isto takvi, ali jedna moja veza nakon neki par nedelja veze mi rece: boze dragi, meni fali malo svadje sa tobom! Jel to za vas normalno pitanje????

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#2 Post Postao/la Megaskotica »

sasvim normalno pitanje :)

sa produktivnim ucinkom, zdrava svadja je sasvim ok :D

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#3 Post Postao/la bosman »

Uzdrzavam se jos od komentara da cujem jos od drugi komentare!!!!

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#4 Post Postao/la Megaskotica »

:lol: :lol: ,kad smiju emotikoni evo od mene dva :P

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#5 Post Postao/la bosman »

Znam da je kasno za nove teme, ali sutra kad ustanu, kad dodju sebi poslije izlazaka, javit ce se oni!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#6 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

evo jedan najiskreni odgovor od mene
mani se te svadjalice
Nema nista naporije od ljudi kojima su potrebna ta osvezenja i te vapajne trip strasti
Definitivno se ne radi o ljudima koji se svadjaju pod uplivom isprovoriranih incidenata vec ocito je da to onih podlozni provokativnih razloga i ja licno od takvih se operisem.

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#7 Post Postao/la sabinax »

Ovako...ja nisam bas osoba koja uziva u svadi...pokusavam je izbjeci na svakom koraku, ali.....mrzim, i stvarno mrzim, kada netko ima nesto za reci (duri se i ljuti se, nesto joj nije po volji) a ne zeli reci.
E pa tada mi je potrebna jedna konstruktivna svada...da uspijem iz te osobe izvuci sta je muci, jer jedino na taj nacin, ako kaze sta je muci, mozemo i doci do rjesenja problema...ne valja ako netko u sebi skriva problem...to ga samo izjeda iznutra i povecava napetost....kada se izbaci iz sebe i kada se argumenti s obje strane pokusaju podastrijeti (ponekad to i malo ¾uènije zvuèi) puno je lak¹e....
Ali svada...samo da se svada...je po meni bez veze [-X
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#8 Post Postao/la im_ex »

Ako je veza iole ok ... ako si siguran da joj je stalo da ostane s tobom - ne zamjeri joj na toj zelji!
I pretjerana gotiva zna ici na nerve - postane dosadno, vremenom.
Ona ne tezi zestokoj svadji (kolko slutim iz prilozenog) ...
malo svadje - rekla je.
Dakle ... gledaj da ju na neki nacin malo "zaBolis" :)

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#9 Post Postao/la bosman »

To je bivsa veza. Ali mi niije jasna ta potreba za svadju. Ja je nemam nikad u svoji 39 godini. Jesi nesto zajebala, razbila solju, jebes je ima druga, jesi zakasnila 5 min, jebiga neces drugi put, zaboravila si kupiti kaladont, nije problem da odem ja jos jednom u prodavnicu. Sta je u tome problem rijesiti problem bez svadje??? :-k

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#12 Post Postao/la bosman »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja mislim bosmane da je kod vas bio problem ¹to si ti njoj u svemu ugaðao, ¹to si se sa svime slagao s njom, ¹to joj ni¹ta nisi branio. vjerovatno si se trudio da je usreæi¹ pa nije bilo razloga da se svaðate

Pa nije bilo sa moje strane. I to njoj bi cudno! Kao za nepovjerovati!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Joj, fale mi malo svadje!!!!!

#13 Post Postao/la ra-ja »

bosman je napisao/la:Ljudi, neznam dali su muskarci isto takvi, ali jedna moja veza nakon neki par nedelja veze mi rece: boze dragi, meni fali malo svadje sa tobom! Jel to za vas normalno pitanje????
Stalno razmisljam i razmisljam ko si ti???? :-k

I tamam mislim neko poznat...a ono nisi ti taj.......Izvini sto sam pogresila.jer taj nedolazi i nema kompjutra ..a nebi ionako tu dolazio...jer je takav..tip :-k

Ili te ta nova veza tako promijenila...pa si skroz druga osoba...bas mi je drago... :D :D

Ako si neko koga nepoznajem neznam sta da ti kazem...ako je volis ...onda joj ugadjaj..... :)
..................................................................
vuk dlaku mijenja a cud nikada..... :listen:

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

Re: Joj, fale mi malo svadje!!!!!

#14 Post Postao/la bosman »

Ra-Ja je napisao/la:
bosman je napisao/la:Ljudi, neznam dali su muskarci isto takvi, ali jedna moja veza nakon neki par nedelja veze mi rece: boze dragi, meni fali malo svadje sa tobom! Jel to za vas normalno pitanje????
Stalno razmisljam i razmisljam ko si ti???? :-k

I tamam mislim neko poznat...a ono nisi ti taj.......Izvini sto sam pogresila.jer taj nedolazi i nema kompjutra ..a nebi ionako tu dolazio...jer je takav..tip :-k

Ili te ta nova veza tako promijenila...pa si skroz druga osoba...bas mi je drago... :D :D

Ako si neko koga nepoznajem neznam sta da ti kazem...ako je volis ...onda joj ugadjaj..... :)
..................................................................
vuk dlaku mijenja a cud nikada..... :listen:
Ra-ja, Ra-ja. Mislim da se neznamo i ako mi nebi bilo krivo ni da se upoznamo! :flower:

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#15 Post Postao/la bosman »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja mislim bosmane da je kod vas bio problem ¹to si ti njoj u svemu ugaðao, ¹to si se sa svime slagao s njom, ¹to joj ni¹ta nisi branio. vjerovatno si se trudio da je usreæi¹ pa nije bilo razloga da se svaðate

I molim te vidovita bez onog vas, bolje [/b]tebe, ljepse nekako zvuci! :inlove:

Odgovori