Komunikacija na forumu???...........

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Komunikacija na forumu???...........

#31 Post Postao/la sabinax »

citam pojedine teme na forumu i mogu zakljuciti da nam je komunikacija jako losa...

jednostavno se ne dopusta da se kaze ono sto se misli, pojedinci nam jako smetaju sta god oni rekli pa se spustamo na njihov nivo zadirkujuci ih, a ovi slabog fitilja odgovaraju istom mjerom ne misleci sta pisu...i tako to krene...nigdje kraja
po meni se komunikacija treba uciti, treba biti velika tolerancija da bi se dopustilo nekome da kaze sta misli i ne odgovarati mu istom mjerom
po meni objasnjavanje ide u maksimum dva do tri posta...nakon toga odustajem i idem dalje
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Komunikacija na forumu???...........

#32 Post Postao/la ra-ja »

komunkacija je super...kako ljudi nisu samokriticni...

Da se sami malo korigujemo bila bi malo bolja ..a sa vise postavljanja u tudju kozu i davanja odgovora tek tada bila bi super.... :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Komunikacija na forumu???...........

#33 Post Postao/la ra-ja »

Ovo mjesto bi trebalo da bude sjeciste,prijateljstva,srece,ljubavi,zdrave komunikacije,pomoci u savjetima...A ono naprotiv sve manje lici na tako nesto.....nazalost.. :!:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Komunikacija na forumu???...........

#34 Post Postao/la sabinax »

Ra-Ja je napisao/la:Ovo mjesto bi trebalo da bude sjeciste,prijateljstva,srece,ljubavi,zdrave komunikacije,pomoci u savjetima...A ono naprotiv sve manje lici na tako nesto.....nazalost.. :!:
Istina je sto ra-ja kaze...ali ja nekako gubim volju pisati po temama ako se vrti 20-tak tema i to vecinom onih u koje se moze uvijek pisati (brbljaonica i igrice),meni je zao sto se ne otvaraju nove teme u kojima se moze razgovarati
stoga ovo prijateljstvo, srecu, razgovor nalazim u shout boxu (na jedan nacin forum se pretvara u chat)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Komunikacija na forumu???...........

#36 Post Postao/la beca »

sve može bolje....najbolja je ona "izvan" foruma....zli jezci na pp i msn...shvati ovo kao ironiju...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Da li vam ide ovo CIJEPANJE ATOMA isto na zivce?

#38 Post Postao/la beca »

ja baš i ne razumijem šta si htjela pitati....mišliš na naša mišljenja isjepana na različitim temama?

ili na jednoj temi po nekoliko puta...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Komunikacija na forumu???...........

#39 Post Postao/la andro »

Razmisljam da li je sve ovo potrebno , da se ovako i na ovaj nacin vrijedjamo . Znam postoje neslaganja oko nekih zivotnih , nacionalnih , vjerskih , duhovnih , kao i pitanja opcenito o drustvu i zivotu . Forum i jeste mjesto na kojem treba da svako iznese svoj stav ili evenualno neslaganje oko nekih teza i to je uredu ali vrijedjanju ne bi trebalo ovde da bude mjesta . I ja licno cesto dolazim u poziciju da me neki post ili necije misljenje povrijedi ali ako nemam adekvatan odgovor na to smisljam ali nikada ne bih dozvolio sebi da nekoga vrijedjam . Ne zelim da se neko prepoznaje u svemu ovome , jer ne pisem da nekome licno dam do znanja da je pretjerao ali svi se mi mozemo u ovome prepoznati , naravno neko manje a neko vise . Cast izuzecima koji su doista krajnje korektni . :!:
slika
slika

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Komunikacija na forumu???...........

#41 Post Postao/la nella26 »

komunikacija na forumu je blizu da postane očajna, u zadnje vrijeme svak misli da može doći napričati šta hoče, izvrijeđati koga hoče i hladno otići
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Komunikacija na forumu???...........

#42 Post Postao/la beca »

papaya je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:sve može bolje....najbolja je ona "izvan" foruma....zli jezci na pp i msn...shvati ovo kao ironiju...

ja nemam vise msn, i lakse se dise!


@Andro, imas pravo

ja imam, ali ga samo za nellu upalim, kad se trebamo dogovoriti za kafu [Happy.gif]
vidiš kak se lakše diše [mmmux2.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Komunikacija na forumu???...........

#43 Post Postao/la ra-ja »

Slabe ili nikakve...sto se tice msn..neotvaram ga uopste..imam neke prijatelje a nemam pojma ko su....?PRIJATELJI KO PRIJATELJI.......SAD IH VIDIS SAD IH NEVIDIS......... [smile.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Komunikacija na forumu???...........

#44 Post Postao/la beca »

tema je komunikacija na forumu a ne na msn u

msn je samo spomenut u jednom od postova....

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Komunikacija na forumu???...........

#45 Post Postao/la string »

Ja sam za opciju nenasilne komunikacije.Cesto se zezam jer sam takav po prirodi pa nekada na neke teme odgovorim manje ozbiljno sto nekima nekada izgleda kao debilno..ali nema veze...ja sam ovdje cisto da spoznam kakvih sve razmisljanja ima na ovome svijetu i da se dobro zabavim.Svi mi zivimo okruzeni razlicitim tipovima ljudskih naravi tako da je logicno da ne ide svakome u glavu svaciji komentar.Neki su odrasli sa mirnim ljudima,neki sa agresivnim,melanholicnim a sve to na kraju i sam postanes.Nerviraju me pomalo neke teme koje se otvore ono u smislu "Ja cu sada postaviti temu jer smatram da imam najpametniji komentar".Uglavnom ovo je jedna zuper zeza koja nas opusti,naljuti itd...Najbitnije je biti covjek..sposoban razumno da reagujes u svim situacijama.


PS:Al' se ja naprica budalastina :)
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Odgovori