Komunikacija na forumu???...........

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#2 Post Postao/la sabinax »

joj ja moram reci...pukla bih ako ne bih odgovorila sta mislim :D
jedino ako je tema vec slicna nekoj prije u kojoj sam ponudila odgovor...onda mi se ne da
Citam cesto sta je bilo dok me nije bilo...pa cak iako sam odgovorila na temu....
jedino politika....e tu ne odgovaram jer cesto ne znam sta reci...pogotovo ako su teme vezane uz meni nepoznatu tematiku...a priznajem da cesto ni ne citam...pogotovo ako su kilometarski postovi
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#5 Post Postao/la ra-ja »

Pitam se samo ...kakva je svrha ovog druzenja ako negovorimo istinu....

Za mene nema tu nikakve svrhe ...Zasto bih uopste ulazila u ovaj forum...tacno zasto...... :-k

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#6 Post Postao/la paparaci »

pa da nisam za to, ne bih bio tu! naravno da je istina ono sto pisem, jer koga da lazem ili kome oci da mazem?! pa izbor tema je sirok, tako da se svako moze naci. mnoge teme ne citam nikako, jer me ne interesuju. smeta mi ponekad ako je post kilometarski, ali ga tad obicno povrsinki procitam. naravno da ima tema koje samo citam, a ne ukljucujem se u diskusiju, i to iz razloga sto se nekad radi o veoma licnim stvarima ili stvarima o kojima nemam pojma ili jednostavno ne zelim o tome da diskutujem.

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#7 Post Postao/la im_ex »

hahah ... svaki put kad klknem na ovu temu, naidjem na paparacijev upis ... vjerovali ili ne, skoro od rijeci do rijeci da bih isto rekla kao on sto rece :mir:

paparaci, ev' je :poz:

Avatar
thelastsamurai
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1824
Pridružen/a: 21 Jan 2007 02:00
Lokacija: Macedonia
Kontakt:

#8 Post Postao/la thelastsamurai »

naravno da i ja volim komunikaciju....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#10 Post Postao/la ra-ja »

Ko je dosao tu da nezeli komunicirati....??? :)

Jedno je zeljeti a drugo su mogucnosti...dali druga osoba zeli dobar kontakt imati...

Sve je i redu dok si istomisljenik...ali cim se misljenja razilaze....

odmah nije kontakt kako treba...... :baa:

..........................................................................
Ovdje izgleda treba zaista negovoriti istinu...nego niz dlaku.... :-k

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#11 Post Postao/la Megaskotica »

komunikacija mi je ok ,no odnosi nisu ,a posto se u takvom okruzenju niko ne osjeca dobro manje se i pise..pa cu tako i ja..pauza :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#12 Post Postao/la belly_dancer »

naravno da odnosi nisu dobri kad svi svima nesta popuju za greske koje i oni cine.komunikacija je bitan dio zivota,bilo da je na forumu ili oci u oci.teme ko teme su stavljene nama na raspolaganje,biras koju oces i to je super.nevolim samo kad se krene u neke zustre rasprave izmedu dve osobe..onda ispada ko da drugi nisu dobrodosli na neku temu pa se hlade..
ljudi boziji,nepoznamo se skoro niko od nas,i tu si podmecemo noge na forumu..dal to ima smisla?
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#13 Post Postao/la mel_79 »

paparaci je napisao/la:pa da nisam za to, ne bih bio tu! naravno da je istina ono sto pisem, jer koga da lazem ili kome oci da mazem?! pa izbor tema je sirok, tako da se svako moze naci. mnoge teme ne citam nikako, jer me ne interesuju. smeta mi ponekad ako je post kilometarski, ali ga tad obicno povrsinki procitam. naravno da ima tema koje samo citam, a ne ukljucujem se u diskusiju, i to iz razloga sto se nekad radi o veoma licnim stvarima ili stvarima o kojima nemam pojma ili jednostavno ne zelim o tome da diskutujem.
I ja sam upravo to misljenje, zasto nesta da lazem ili da nekome oci da mazem [-( [-(

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#14 Post Postao/la paparaci »

thx Ajmi i Mel :)

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#15 Post Postao/la mel_79 »

paparaci je napisao/la:thx Ajmi i Mel :)
ejjjj paparaci, pa tako ti je to nema lazi niti nesta da se krije :lol: :lol: :lol: :lol:

Odgovori