Volite li "plitke" ili "duboke"?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#31 Post Postao/la indeks »

U sustini,komentarisem ono sto imam zelju da kazem,i podijelim s drugima.Licno sam vise orjentisana ka plitkim temama,i ako to nekom smeta,njegov problem.
Do guse sam u temama koje zivot znace,i toliko su duboke,da zelim bar ovdje na neki nacin isplivati iz njih,Ako to nekom smeta,opet njegov problem.
Sve dok je meni lijepo i dok mi neko ne pocne nametati svoju volju,bicu tu,A isto tako,ne pada mi na pamet da ja nekog na silu usmjeravam i orjentisem.
Za mene ne postoje kvalitetni i nekvalitetni,nego uvredljivi,omalovazavajuci i oni pozitivni i opustajuci postovi.Trudim se biti na strani ovih drugih.
E jedino ako odluce da nam isplacuju plate sto boravimo tu,onda cu razmisliti.......... :P :lol: :lol:a ipak :-k ,ne volim obaveze........radije bih da mi ovo ostane hobi :)

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#33 Post Postao/la kajs »

uuu Indeks ala ga duboko napisa :D

:lol: :lol: :lol:


Podji vrati se opet na platu stigosmo, hajd sad jendo klikanje reklama plizzz :)



Vidi jos ovo, glavni je problem sto se u dubokim ovdama hoce povrsinski plivat, a tu stvari nisu skroz jasne ako neznas sadrzinu te plave dubine. Ne moze ne ide to povrsinski i onda uvjek problem :)
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#34 Post Postao/la bosman »

Eno nama i LAFF-a, sad molim lijepo za svaku plitku temu jednu duboku da zatvorimo! Jel more?????? :D

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: Volite li "plitke" ili "duboke"?

#35 Post Postao/la belly_dancer »

uf...a ovisi kakav je dan,kako je počeo...nekad mi se baš da razmišljat i ulazit u neke misli i konstatacije...a nekad mi se ništ neda pa mi više paše da se zezam i ond idem na neke jednostavnije teme,čisto za razbibrigu... :lol:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Volite li "plitke" ili "duboke"?

#36 Post Postao/la beca »

zavisi kako sam raspolozena...uglavnom volim kratke teme...

a kad se osjećam, onako malo bezveze kao sada, najbolji bi mi lijek bio da pisem sto vise, jer sto vise pisem bolje se osjećam...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Volite li "plitke" ili "duboke"?

#38 Post Postao/la sabinax »

vidovita_dzemila je napisao/la:duboke volim više, ali su i plitke neophodne jer se na njih može odgovarati svaki dan dok na tzv duboke nemaš šta svaki dan pisati
ajd, fala bogu da si napokon dosla na moje..........i ja tako mislim
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Volite li "plitke" ili "duboke"?

#40 Post Postao/la beca »

u plitkim možeš u više navrata reći svoje mišljenje a u onm drugim napišeš jedno, ali opširno i to je to....zavisi od vrste tematike i raspoloženja u tom momentu

Odgovori