U samoposlugu s predsjednikom

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#4 Post Postao/la belly_dancer »

baaaaaam!!
ocu i ja tako..jest mi ovo neka zemlja.. :huh:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#6 Post Postao/la belly_dancer »

si ti mozda to izmislio?? :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#8 Post Postao/la paparaci »

evo izaberite mene za predsjednika i sve cete imati :D
svaka mu cast, ako je ovo sve tako!

potsjeti me ovo na jedan slucaj u BiH, kad je covjek bio na putu sa zenom, koja se trebala svaki tren poroditi. bila je guzva na putu. to se odigralo negdje kod Zenice. igrom slucaja je naisao Zeljko Komsic sa pratnjom. ne sjecam se samo kako je doslo do toga da su stupili u kontakt(Komsic i bracni bar). uglavnom ih je Komsic uzeo pod svoju pratnju i ukrcio put sve do bolnice, da bi na vrijeme stigli, da se zena porodi. sve je super proslo. dobili su sina. covjek je bio toliko sretan i zahvalan Komsicu, da je sinu dao ime Zeljko, a ne Muhamed - kako se trebao zvati.

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#9 Post Postao/la vornevljev »

paparaci je napisao/la:evo izaberite mene za predsjednika i sve cete imati :D
svaka mu cast, ako je ovo sve tako!

potsjeti me ovo na jedan slucaj u BiH, kad je covjek bio na putu sa zenom, koja se trebala svaki tren poroditi. bila je guzva na putu. to se odigralo negdje kod Zenice. igrom slucaja je naisao Zeljko Komsic sa pratnjom. ne sjecam se samo kako je doslo do toga da su stupili u kontakt(Komsic i bracni bar). uglavnom ih je Komsic uzeo pod svoju pratnju i ukrcio put sve do bolnice, da bi na vrijeme stigli, da se zena porodi. sve je super proslo. dobili su sina. covjek je bio toliko sretan i zahvalan Komsicu, da je sinu dao ime Zeljko, a ne Muhamed - kako se trebao zvati.
Mnogo sam lijepih stvari èuo o njemu,za ovo nisam znao,ali i to je dokaz da je èovjek ispravan (skidam mu pet kapa)!
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Odgovori