Vas godisnji odmor iz snova?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Vaš godišnji odmor iz snova?

#31 Post Postao/la ra-ja »

Posto sam spontana i fleksobilna osoba...te samim tim o godisnjem ne mastam upravo prema datoj situaciji i mogucnostima....
Inace u svakom datom momentu vidim ispred sebe ono najbolje...lose stvari ja zanemarujem...
Moj godisnji je upravo ovakav..Danas je lijep i suncan dan...Bila sam jutros u gradu .Uz ostalu kupovinu kupila sam sebi jednu lijepu roza ljetnu haljinicu i ektra zelenu esarpu....Setala sam i gledala izloge..kupila ribu na trznici da spremim za rucak...
Poslije sam pojela nesto snogu ,jer je bilo veoma vruce ...otisla sam na obliznje jezero,Tamo je bilo puno svijeta koji su iz istih razloga tu kao i ja...
Prijalo mi je plivanje od skoro 2 sata....Uz suncanje sve je izgledalo savrseno...
Usput sam iz vode ubrala par zuti lokvanja koji se se placakali na povrsini...
Bilo mi je zaista lijepo i prijatno....To je moja svakodnevnica... [smile.gif]

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Vaš godišnji odmor iz snova?

#34 Post Postao/la nnejra »

Kada budem uspjela ostvariti svoj odmor iz snova, san će postati stvarnost , više neće biti san i tada ću vam ispričati. Ovako me strah da će se san raspršiti kao balon od sapunice i da se nikada neće ostvariti.

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Vaš godišnji odmor iz snova?

#35 Post Postao/la JAS »

Maldivi.....on, ja....nista vise [cool.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Vaš godišnji odmor iz snova?

#36 Post Postao/la ra-ja »

Sa drustvom iz firme bila sam na odmoru jezero Balaton u Madzarskoj....

Smjesteni smo u jednom preljepom hotelu nesjecam se naziva.ali je hotel sa 5 zvezdica...
Obilazili smo grad ..ujedno sa brodom uz turistickog vodica obilazili smo okolna mjesta pored jezera....
Kada je brod krenuo swjedili smo skupa na zadnjem katu bez krova..imao si osjecaj da ulazis u jednu razglednicu...Jezero je bilo puno jedrilica pravilno rasporedjenih po njemu...Taj da su jedrilicari imali takmicenje....to je ujedno bio izlet na Elizabetin otok.na kome se nalazi na vrhu jedan manastir,i on je dobio naziv po tom otoku....
Dani provedeni na Balatonu bili su neizmjerno lijepi i nezaboravni...a noci jos nezaboravnije jer smo izlazili tako zajedno na veceru negdje vani...
U takvim skupovima nadje se drustvo sa svih strana svijeta...Cijelu noc smo igrali i pjevali..a snama skupa i svi ostali posjetioci nabadali su nas jezik.... [smile.gif]

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Vaš godišnji odmor iz snova?

#38 Post Postao/la srebrni »

nadam se da te treba da dodje isti
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Vaš godišnji odmor iz snova?

#39 Post Postao/la JAS »

Ma ja bi na more pa gde god [Happy.gif]

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Vaš godišnji odmor iz snova?

#40 Post Postao/la alyssa_27 »

akobogda hawai ja i moj dragi [inlove.gif] [inlove.gif]
slika

Avatar
lattemma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 281
Pridružen/a: 16 Mar 2009 14:53

Re: Vaš godišnji odmor iz snova?

#41 Post Postao/la lattemma »

Nebitno gdje...
bitno da mi´se ugadza da se osjecam liepo...
i da nemoram da radim...
pomogucnosti da tu gdje sam nema signala za tel ili net....

jao pa imali uopste tako mjesto.....
Thank´s god i´m a women

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Vaš godišnji odmor iz snova?

#42 Post Postao/la alyssa_27 »

joooj mexico mmm... [inlove.gif]
slika

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

Re: Vaš godišnji odmor iz snova?

#43 Post Postao/la becanka »

put za carigrad [Happy.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Vaš godišnji odmor iz snova?

#45 Post Postao/la ra-ja »

Moj godisnji iz snova bio je neke 96 ili obrnute godine...kada sam sa svojom najboljom prijateljicom i rodjakom bila na moru ,studenske organizacije t.j ferijalaca u Becicima kod budve...
Bilo nas je 12 iz naseg grada koji smo se vec od prije poznavali.
Tada su bije i tri sestre ...Mira ,Daca i Spasa kao i njen momam...Mira 2 i Goca i Njena sestra Tamara i njen mladic.... :!:

To odmaraliste i sva organizacija pripadala je studentima iz Zenice...smjestaj .hrana i sve ostalo je bilo na nivou...
Lijepi dani a jos ljepse noci ..nezaboravni trenutci, zajednicki izlazci.. sve je bilo nezaboravno...
Moj rodjak se druzio s dacom i cesto je nestajao ..ali se nisam brinula jer je bio u dobrim rukama... [smile.gif]
Na kraju je veoma razocarala mog rodjaka jer se upoznala sjednim mrsavkom iz Zenice ...Mislim da su nastavili vezu i poslije kao studenti u Beogradu...

U tom periodu u gradu Budva zavrseno je snimanje filma Tragom Brodolomnika, inace ljubavni film ...glavna uloga MIa Farov...
U centru se nalazilo jedno veliko zvono , precnika 3mx3,5..bas jedna znacajna stvar iz tog filma...Pored tog zvona sam se slikala ... :!:
Tu sam srela svoju rodicu iz Zenice koja je isto bila student medecine i njenog mladica ,Gorana....od tada je vise nikada nisam vidjela... :!:
Na kraju su nam napravili oprostajno vece uz rulet ples ....Sve je izgledalo kao san, koji nisam niti mogla zaboravila.... [icon_flower.gif]

Zajednicko kupanje i suncanje na pjescanoj plazi..izlazci,provod,ples, poznata igra Kazacok...
BILO NAM JE LIJEPO I NEZABORAVNO .... [icon_flower.gif]
Nekazu djaba od koljevke pa do groba najljepse je djacko i studensko doba... :!:

Odgovori