Vas godisnji odmor iz snova?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#16 Post Postao/la sabinax »

Avionom otiæi u Juznu Ameriku...moze Peru...vec sam ja o tome razmisljala i onda gledam na Google Earth, konfiguraciju tla, ulice i znamenitosti....Onda gledam hostele u pojedinom gradu...i cijene, pa vidim da cijene smjestaja nisu tako strasne, ali znam da je tro¹ak aviona velik :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#18 Post Postao/la sabinax »

Evo ja opet...ali sta mogu kada imam puno ideja za provesti godisnji odmor...ostalog nemam: ni para, ni mogucnosti, ni drustva...pa sta mi preostaje...masta
Bilo bi super iznajmiti jedrilicu..ne preveliku, ali onako za jedno 10-tak ljudi (ukljucujucu i skipera) skupiti dobro drustvo i krenuti u besciljno obilazenje Jadranskih otoèiæa...gdje je dobra uvalica, zastati, baciti sidro, upecati koju ribicu...uloviti koju lignjicu ili nabrati ¹koljaka, spremati jelo na barci, kupati se u cistom moru bez guzve na plazama, uvecer zapjevati, zasvirati...ako treba usidriti se uz neko mjestasce prosetati rivom, zaplesati na kakvoj terasi.....i tako jedno dva tjedna
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#19 Post Postao/la indeks »

sabinaX je napisao/la:Evo ja opet...ali sta mogu kada imam puno ideja za provesti godisnji odmor...ostalog nemam: ni para, ni mogucnosti, ni drustva...pa sta mi preostaje...masta
Bilo bi super iznajmiti jedrilicu..ne preveliku, ali onako za jedno 10-tak ljudi (ukljucujucu i skipera) skupiti dobro drustvo i krenuti u besciljno obilazenje Jadranskih otoèiæa...gdje je dobra uvalica, zastati, baciti sidro, upecati koju ribicu...uloviti koju lignjicu ili nabrati ¹koljaka, spremati jelo na barci, kupati se u cistom moru bez guzve na plazama, uvecer zapjevati, zasvirati...ako treba usidriti se uz neko mjestasce prosetati rivom, zaplesati na kakvoj terasi.....i tako jedno dva tjedna
I ja se te negdje pronalazim............... :)

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#20 Post Postao/la paparaci »

sa voljenom osobom put oko svijeta. jednu tri do sest mjeseci :lol: stvarno sam skroman, nema sta :D znaci da obidjemo cjeli svijet. neke najvaznije tj. najinteresantnije zemlje. vidjeti i nauciti o raznim obicajima, kulturama. sve to bez ikakve zurbe ili pritiska. sami odlucujemo gdje cemo, sta i kad. sami sebi smo vodici. iz svake drzave gdje smo bili ponesemo po neki suvenir, sto ce nas sjecati i vezati za nju.

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#21 Post Postao/la pasa74 »

moja najveca zelja je da odem u amazonsku prasumu,za sad ne mogu,ali ispunicu sebi i tu zelju... :)
xxx...

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#22 Post Postao/la danjel »

Lijepa i dobra ¾ena,naravno da mi se sviða...Pje¹èana pla¾a negdje daleko,gdje nema nikog neka kuæica od drveta i hrane za u¾ivanje bar 1 mjesec...©ta èovjek mo¾e po¾eljeti vi¹e,ebo te mercedes hehe...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#24 Post Postao/la ra-ja »

Hajde kada svi sanjate o tome da i ja mastam.....

Zeljala bih otici na put oko svijeta.....da obidjem drzave u kojima nisam bila..... :)

To se nemoze uraditi sa jednim godisnjim...To je plan koji mozes ostvariti u vise godina.....

Nikad neplaniram jer planirano mi se nikada skoro neostvari....
sto bih i ovo bilo izuzetak..... :-k

Ali to nije uopste problem...Veoma vazno ili najvaznije imati drustvo koje mi imponira.....da ga provedem i ovdje kod mene na jezeru.....ili bilo gdje.... :-k

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#25 Post Postao/la becanka »

slika ...LeT Za CaRiGrAd :D

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#26 Post Postao/la ra-ja »

Bila sam u Madjarkoj koliko puta ni sama neznam...to je nekada bila rezervna drzava za Bosance....u Bugarskoj...u Austriji....u Istanbulu obisla ga uzduz i popreko...stajala sam na granici izmedju istoka i zapada....i na granici izmedju Crnog i Egeskog mora.......Dansku znam bolje nego Njemacku....
Njemacku sam obisla ovaj dio od Hamburga pa na gore....
e to je to.....

Sada bih voljela dalje da nesto novo da vidim...sto nisam vidjela... :P

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#27 Post Postao/la sabinax »

¹ator, drage osobe, bilo gdje uz more, neoptereceno, priroda, kupanje, sol u kosi. spavanje pod zvjezdama, nocni razgovor pored vatre, gledanje u zvijezde, budenje uz izlazak sunca, jutarnje kupanje
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Vaš godišnji odmor iz snova?

#29 Post Postao/la sabinax »

bilo gdje samo ne kuci
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori