Gubite li upaljace i kišobrane?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#16 Post Postao/la sabinax »

ej a znate da je neimanje upaljaca dobar nacin s nekim krenuti u razgovor, vako: "Oprosti frajeru, imas li mozda vatre...." hehehhe i kao slucajno ti dotakne ruku da vjetar ne ugasi :D :D :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#17 Post Postao/la im_ex »

tajfun je napisao/la:bas mi zao im-ex,moje sazaljenje,svi smo tako slicno izpatili....da nije neka rena blizu bila?
Ni za lijeka je tu nema ... nema nista sto bih ja da ima :lol:
Znam, tajfun ... bilo je nekad davno dana kad sam na plinskoj peci pripaljivala :lol: ... ozaril me plamen, ozari ... sreca, bez posljedica na licu, a ruka, eh ... znala je ona, jadna :lol:

Nedavno, u autu, putujuci na posao, (muz mi je osobni "taxista" :D )trebalo je da nazovem sefa ... pripaljujem cigaretu i stavljam upaljac u polupraznu kutiju cigara, u celofan, bolje reci ... vec telefoniram i to radim.
A torba, kao pod Muss ... dzepic, stalno extra mjesto gdje drzim cigare s upaljacem.

Stigla na posao i uslijediti ce kafica ... posezem za torbom, ruka, zna se ... taj extra dzepic .................... prazan :stupid:
Uslijedilo je, gore vec pomenuto rovarenje po torbi ... uhhh, sreca taj put, nadjoh rezervu, oboje :P
Ceifim ja tako i mislim se ... pa gdje mi je ona kutija iz koje palih u autu prije nekih 10 min. ... zvoni mi mob. ... muz:" E, a da nisi sta zaboravila u autu, aaa? Dok nisam daleko, da se vrnem? " :D

"Imam rezervu - ne sikiraj" .. rekoh mu zahvalno :lol:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#19 Post Postao/la im_ex »

tajfun je napisao/la:
im-ex ..rezerva je zakon...nemos sebe vise usrecit nego da si predhodno
mislio na sebe :lol: ma dodje ti kao poklon.


muzu ti sve pohvale,nebi ja zvao kamoli se vratio zbog cigara :D
=D> jako dobro receno ... ispravno :mir:


Ah, tajfun ... ne mozes bas ni tako reci ... znas stooo?? Da si mi muz, postupio bi isto kao doticni, jer ... sve to ima svoje zasto i kako :D
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
cooma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 Apr 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#21 Post Postao/la cooma »

ne gubim ali imam par drugova s kojima kad se pozdravim ostanem bez upaljaca :angry: sto mi je naj mrza stvar jer nekako bi prije zatrazio cigaru nego upaljac!!!! :-k :-k
dobro dobrim

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

Re: Gubi te li upaljace?

#22 Post Postao/la dare__71 »

Ev taman gledam u jedan i pitam se koliko ce taj jos biti kod mene :mrgreen:

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

Re: Gubi te li upaljace?

#24 Post Postao/la dare__71 »

vidovita_dzemila je napisao/la:tu niko ne može s mojim bratom. on je prvak u gubljenju upaljača. mislim da drži i svjetski rekord :roll:
Daj nam organizuj takmicenje dzemka al ja garantujem da bi bio u finalu :lol:

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Gubi te li upaljace?

#26 Post Postao/la badgirl »

jao kako mi je samo poznat taj problem sa upaljacima :D . no nije da se samo gube ....moj stari recimo kad god navrati ponese moj upaljac sa sobom , fora je samo naci upaljac koji je drukciji od ostalih , nesto neobicno, onda ga malo teze ko ponese i ako ga zagubi i neko ga nadje zna se da je moj . ja sad imam jedan na njemu pise 100 % BOSANAC ....ma samo ako mi nestane , davim sve redom :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Gubi te li upaljace?

#27 Post Postao/la paparaci »

ne gubim ih vala, jer ih i ne upotrebljavam tj. ne pusim [icon_peace.gif]

ali zato kisobrane gubim [Happy.gif]

dok kisa pada, dobro je. cim prestane, tako i ja zaboravim da sam imao kisobran sa sobom [Happy.gif]

ako se ne varam, stari mi ima taj problem sa upaljacima. skoro uvijek kad izadje iz kuce, vrati se bRez upaljaca [eusa_wall.gif]

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Gubi te li upaljace?

#28 Post Postao/la maida_20 »

paparaci je napisao/la:ne gubim ih vala, jer ih i ne upotrebljavam tj. ne pusim [icon_peace.gif]

ali zato kisobrane gubim [Happy.gif]

dok kisa pada, dobro je. cim prestane, tako i ja zaboravim da sam imao kisobran sa sobom [Happy.gif]

ako se ne varam, stari mi ima taj problem sa upaljacima. skoro uvijek kad izadje iz kuce, vrati se bRez upaljaca [eusa_wall.gif]
[wow.gif] :lol: ni meni se kišobrana ne može nakupovati,sijem ih ko luda [laugh.gif]

A upaljače mama gubi...ne znam da ih koliko ima...meni ne trebaju izuzev kada moram odložiti vatru...a onda je belaj,nigjde upaljača...nađem ja nijih deset ali ni jedan ne valja [Happy.gif] ...onda spajam dva i jedva nekako se snađem [Real mad.gif]

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Gubi te li upaljace?

#30 Post Postao/la paparaci »

maida_20 je napisao/la:
paparaci je napisao/la:ne gubim ih vala, jer ih i ne upotrebljavam tj. ne pusim

ali zato kisobrane gubim

dok kisa pada, dobro je. cim prestane, tako i ja zaboravim da sam imao kisobran sa sobom

ako se ne varam, stari mi ima taj problem sa upaljacima. skoro uvijek kad izadje iz kuce, vrati se bRez upaljaca [eusa_wall.gif]
[wow.gif] :lol: ni meni se kišobrana ne može nakupovati,sijem ih ko luda [laugh.gif]

A upaljače mama gubi...ne znam da ih koliko ima...meni ne trebaju izuzev kada moram odložiti vatru...a onda je belaj,nigjde upaljača...nađem ja nijih deset ali ni jedan ne valja [Happy.gif] ...onda spajam dva i jedva nekako se snađem [Real mad.gif]

[laugh.gif]

najgore mi je bilo sto sam jednom od starog kisobran zaboravio u jednoj prodavnici dok sam gledao neke cd-ove. prislonio ga uz neki stol i zaboravio. a kisobran je bio onako malo sminka [Happy.gif] valjalo je poslije slusati predavanje :lol:

Odgovori