Gubite li upaljace i kišobrane?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Gobite li upaljace i kisobrane?

#3 Post Postao/la maida_20 »

Ma najbolje rjesenje je prestati pusti... :P

Ne trebaju mi upaljaci na svu srecu,ali ukucanima zato DA!
Kada mama zagubi upaljac digne cijelu kucu na noge :lol:
Ovisnost....dzaba je

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#4 Post Postao/la sabinax »

meni su uvjek falili za paliti plin, uvjek ih ima masu a kad treba nema, od kada sam kupila ono za paliti plin nije me vise briga za upaljace
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#5 Post Postao/la diisaaa »

ja s kim god sjedim a ima upaljac ja ga prisvojim sebi i sad kad nekom nestane upaljac obavezno mene prozivaju iako jesam iako nisam ja uzela :D a kuci ih imam jedno 30kom
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#6 Post Postao/la sabinax »

diisaaa je napisao/la:ja s kim god sjedim a ima upaljac ja ga prisvojim sebi i sad kad nekom nestane upaljac obavezno mene prozivaju iako jesam iako nisam ja uzela :D a kuci ih imam jedno 30kom
Hehehe sigurno imas i koji tajfunov :D :D :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#9 Post Postao/la diisaaa »

Butterfly je napisao/la:ne gubim,meni ih kradu :mad:
ako smo nekad bile zajedno kod mene je :D :D
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#11 Post Postao/la Bijesanpuz »

PA ne pusim pa mi bas i ne trebaju upaljaci... Mada sam ih jedno vrijeme skupljao i imam oko 40-tak komada raznih ...

I to drzim u malom sanducicu tako da nemogu izgubiti. :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#12 Post Postao/la maida_20 »

BijesanPuz je napisao/la:PA ne pusim pa mi bas i ne trebaju upaljaci... Mada sam ih jedno vrijeme skupljao i imam oko 40-tak komada raznih ...

I to drzim u malom sanducicu tako da nemogu izgubiti. :D
to ono skupljas...pa kada se propusis da nemas briga hoces koji izgubiti ili neces :lol:

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#13 Post Postao/la Bijesanpuz »

maida_20 je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la:PA ne pusim pa mi bas i ne trebaju upaljaci... Mada sam ih jedno vrijeme skupljao i imam oko 40-tak komada raznih ...

I to drzim u malom sanducicu tako da nemogu izgubiti. :D
to ono skupljas...pa kada se propusis da nemas briga hoces koji izgubiti ili neces :lol:
maaa nekad da mi se nadje... mozda ponovo bude ledeno doba... pa da imam scim se grijati :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Gubi te li upaljace?

#14 Post Postao/la im_ex »

tajfun je napisao/la::D ma samo sto nisam prsnuo od duhovitost

Upaljace...ako imas jedan ti je k´o da nemas nijedan,gube se brze nego sto mozes reci keks,a teze ih opet nac´no naucit zavrzlamu.Dugo se nisam resio tog problema sve dok nisam u svakom dzepu imao po jedan.. a sad mi se i vracaju na cudesnim putevima,nestanu po vise dana i izjednom su opet tu :D
:lol:
aha :baa: :D
Jadni smo mi, ovisnici ... ni malo nam nije lako ... valja nam OBAVEZNO pipnuti/provjeriti dal nam je prijeko potreban pribor tu, spreman kad god zatrebamo.
Ali, sto ti je baxuzluk, nesto se vec nadje, kad tad, sto nas zafrkne, k'o fol, u momentu kad se pribor mora provjeriti dal je u pripravnosti, vec na sigurom nam mjestu, to nesto, kao prece, odnese nam misli ... i ... sta se desava ?? - hoP :stupid: nema (cigare il upaljac, a nekad i oboje) :D

Sjetih se ... desilo mi se da sam dosla na posao zaboravivsi upaljac ... ajjjjjjjjjjj moje nervoze ... preturam po torbi ( nikad ne nosim malu torbicu) koja inace ima vise dzepica i odjeljaka ... a znam sebe, vazda gledam da imam rezervu :P ... ma ne samo jedan, ma joK :baa: ... al', dok tako " kupusarim/cupam/trgam/rovim", iako uz itekako osjetan optimizam da cu naci vec neki upaljac, osip me spopada od muke kako to da sam zaboravila ponijeti "onaj" kojim sam pripaljivala to jutro :mad: :D
Al', trazim neumorno, trazim ... traziiim ... TRAAAAAAAAAAAAZIIIIIM - nema :stupid:
Pa ponovim prethodni ritual, kad ....................... nema :stupid:

ajjjjjjjjjjjjjjjj ... a trafika skrooooZ podaleko i to vec nije to :(

Kad .. paz' sad ... onako nervozna ... hahah, izgubljena od razocarenja, bacih pogled u otvorenu plasticnu kutijicu u kojoj su neke sitnice koje bi mogle nekad, mozda, i zatrebati (ostavstina prethodnog radnika) .... jaoooooooooooooooojjj, ofucana kutijica sibica :stupid: ... :P ... sa strahom pruzam ruku ka istoj (mozda je prazna, a mozda su u njoj samo one vec zgorne kreeese :D ) ... ej, citaoche, jos ako si pravcati, k'o ja sto sam - zamisli tek moju radost ................................... 5 kom. upotrebljivih :mir:

ha? :lol:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori