Sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#32 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:ne volim kad naletim na jehovine svjedoke

pa mi postavljaju čudna pitanja, guraju neke letke

a to mi se desilo četiri puta [baaa.gif]

samo 4?

u sarajevu ih ima na svakom stajalistu...i sa onim brosurama docekaju....al ne peglaju, daju brosure, ja do prve kante za smece ponesem....ima ih sto pricaju, ali ja nisam na njih nikad "potrefila"...

to si u pravu, nije meni palo na pamet....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#34 Post Postao/la beca »

hypnose je napisao/la:ne volim vidjeti na ulici pasja g...... a narocito po parkovima gdje se djeca igraju, uh kako se samo razbjesnim kad vidim izvedu psa i prave se tose .....najdrazi mi je zakon sto su uveli kazne za takve vlasnike pasa [icon_peace.gif]
slazem se definitivno

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#35 Post Postao/la beca »

kad maldji u tramvaju ne zele ustati starijim osobama, invalidima ili trudnicama

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#36 Post Postao/la _ramayana_ »

Prilikom cekanja u nekom redu npr.u banci...kao ono samo dignu glavu i ufuraju se do saltera,e tu podivljam nemam sec tolerancije.

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#38 Post Postao/la beca »

ne volim guzve po tramvajima, nekoliko puta sam zbog "prislanjanja" umalo ubila ljude....
ja stojim, dedo haman zalego na mene, kad sam se okrenula, laktom ga koliko imam snage udarim i stanem mu na nogu....alergicna sam na to...

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#40 Post Postao/la badgirl »

beca_jovi je napisao/la:ne volim guzve po tramvajima, nekoliko puta sam zbog "prislanjanja" umalo ubila ljude....
ja stojim, dedo haman zalego na mene, kad sam se okrenula, laktom ga koliko imam snage udarim i stanem mu na nogu....alergicna sam na to...

joj i meni se je to jednom desilo ...guzva u autobusu nemoguca , neki prznik je bio , pa svi ko ludi poletli u grad .. ja sa malom u kolicima . to je tesko i kad je autobus prazan a kad je pun ...uh [baaa.gif]
i isto se jedan stari navalio na mene i tj . autobus je prkocio a on izgubio ravnotezu i mjesto da se izvine napao mene i kao ja nemam sta da radim tu sa tako malim djetetom . meni je mjesto kod kuce . uh kako sam ga tad probola pogledom i rekla mu da je i njemu mjesto u starackom domu [oha.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#43 Post Postao/la beca »

badgirl je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:ne volim guzve po tramvajima, nekoliko puta sam zbog "prislanjanja" umalo ubila ljude....
ja stojim, dedo haman zalego na mene, kad sam se okrenula, laktom ga koliko imam snage udarim i stanem mu na nogu....alergicna sam na to...

joj i meni se je to jednom desilo ...guzva u autobusu nemoguca , neki prznik je bio , pa svi ko ludi poletli u grad .. ja sa malom u kolicima . to je tesko i kad je autobus prazan a kad je pun ...uh [baaa.gif]
i isto se jedan stari navalio na mene i tj . autobus je prkocio a on izgubio ravnotezu i mjesto da se izvine napao mene i kao ja nemam sta da radim tu sa tako malim djetetom . meni je mjesto kod kuce . uh kako sam ga tad probola pogledom i rekla mu da je i njemu mjesto u starackom domu [oha.gif]
nije isto kad se navali svjesno na tebe i kad zakoci autobus... :lol:

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#45 Post Postao/la venecija »

odraz kulture i odgoja jer su svi odrasli ljudi-a toliko nepristojnih rijeci i izraza-ovdje na forumu-jer i ova stranica je javna- [eusa_naughty.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Odgovori